SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-lacivertli kulübün eski doktoru Ertuğrul Karanlık'ın Moussa Sow'un sakatlığı ile ilgili iddialarına idari menajer Hasan Çetinkaya'dan sert cevap geldi. Karanlık'ın Sow'un sağlık kontrolü sırasında ‘MR çekelim' diyen çalışanlara tepki gösterdiğini belirten Çetinkaya, “Sow özel uçakla Türkiye'ye getirilip sağlık kontrolünden geçirildi. Karanlık'a ‘MR çekelim mi?' diye soruldu. Şahitlerin olduğu ortamda Karanlık, kontrolü yapan çalışanlara tepki gösterdi. Kimseden görüş almıyor, herşeyi kendi yapmak istiyordu. Sezon başlamadan önce Sow'a ‘Sakın topa dokunma' diyen kendisi. Sow tatilde hiç çalışmadığı için takım arkadaşlarının gerisindeydi. Yeni sağlık sponsoruyla anlaşmaya varınca Karanlık'ı da ekibe dahil etmek istediler. Ancak kendisi ‘Ben kimseye bağlı çalışmam' dedi. Bunun üzerine kendisiyle yollarımızı ayırdık” dedi.

MR SONUÇLARINA ONLİNE TAKİP

Yeni kurulan sağlık sistemiyle oyuncuların sakatlıkları uluslar arası network ile tedavi ediliyor. Sağlık kurulu, futbolcu sakatlıklarıyla ilgili dünyanın alanlarında en iyi doktorlarının yer aldığı bir liste oluşturdu. MR sonuçları, sakatlığın yaşandığı bölgeye göre dünyanın birçok önde gelen hastanelerinde en iyi doktorlara mail gönderilerek online konsültasyon yapılıyor.

FENERBAHÇE’DEN KISA… KISA…

KUTLUALP: ANCAK HAYAL EDERLER

Fatih Gökşen'in açıklamalarına bir başka tepki de Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp'ten geldi. Alex'in transferinde önemli rol oynayan Kutlualp, Gökşen'i bilgisizlikle suçlayarak, ‘Alex o dönemde 2 milyon dolar kazanıyordu. Bu rakam resmi kayıtlarda var. Kaldı ki, Alex kimseyle görüşmediğini sürekli dile getirmişti. Bunları düşünen adam F.Bahçe'nin ezeli rakibine gider mi hiç. G.Saray yönetimi Alex'i hayal etmiş olabilir” yorumunu yaptı.

NALDO’YU SAKAT DİYE ALMADIK

Werder Bremen'den Rodrigues Naldo ile her konuda anlaşmaya vardıklarını, ancak bu futbolcunun yaşadığı diz sakatlığı nedeniyle transferden vazgeçtiklerini söyleyen Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, “Yaz transfer döneminde bu oyuncuyu kadromuza dahil etmek için araştırma yaptık. Ancak 1 yıl diz sakatlığı yaşadığı gerekçesiyle transferden vazgeçtik. Naldo daha sonra iyileşerek Wolfsburg'a transfer oldu” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:02:38,