SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Önceki gün kendisi hakkında medyada çıkan haberleri mahkemeye taşıyan Quaresma, yönetimin ‘Konuşma, ceza veririz' uyarısına rağmen basın toplantısı düzenleme kararı aldı. Q7, daha önce de verdiği röportaj sonrası para cezası almıştı.

BEŞİKTAŞ’TAN KISA… KISA…

TORAMAN-HİLBERT TAKIMLA  ÇALIŞTI

Beşiktaş, cuma günü oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarına devam ediyor. Kartal dün, 5'e 2 top kapma çalışması ve dayanıklılık koşularının ardından tam sahada taktik çalışmalar gerçekleştirdi. İdman, duran top ile tamamlandı. Hafifi saatlıkları bulunan Hilbert ve İbrahim Toraman takımla çalışırken, Mustafa, Muhammed, Mehmet, Necip takımdan ayrı koşu yaptı. İsmail ise özel çalışmalar gerçekleştirdi.

MEHMET AKGÜN DÖNÜYOR

Sezon başından bu yana sol diz arka adalesinde sorun yaşayan ve Almanya'da tedavi gören Mehmet Akgün, Kasımpaşa maçından sonra takıma katılacak. Samet Aybaba, başarılı sağ bekin dönüşüyle Hilbert'i sağ açıkta deneyecek.

SEBA’NIN BAYRAMI HASTANEDE

Geçtiğimiz cumartesi akşamı evinde düşerek rahatsızlanan Beşiktaş Onursal başkanı Süleyman Seba, şimdi de bronşit oldu. Dün taburcu edilmesi beklenen Seba, bayram sonuna kadar Acıbadem Hastanesi'nde kontrol altında tutulacak.

ÇARŞI’DAN BİLET KAMPANYASI

Çarşı’nın internet sitesi forzabesiktas.com'da basket takımının 2 Kasım'daki CSKA maçına yönelik bir kampanya başlatıldı. Tribünlerin dolmasını hedefleyen kampanyada, her taraftar maddi gücü yetersiz bir Beşiktaşlıya bilet alacak.

HENTBOLDE RAKİP VİKİNG

Beşiktaş Hetbol Takımı, EHF Kupası 3. turunda Norveç’in Haslum HK takımıyla eşleşti. Siyah-beyazlılar ilk karşılaşmayı 24 ya da 25 Kasım'da deplasmanda, ikinci maçı ise 1 ya da 2 Aralık'ta İstanbul'da oynayacak. Beşiktaş 2. turda O.Secuiesc'i 40-33 yenildiği ilk maçın ardından 37-29 yenerek tur atlamıştı.