SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan Yunanistan Havayolları’a ait özel bir uçakla önce Rodos Adası’na ardından Larnaca’ya gidecek olan sarı-lacivertli ekipte Mehmet Topal ve Gökhan Gönül iyileşerek kadroda yer aldı.

Sakatlıkları süren Yobo, Meireles, Mehmet Topuz ve Orhan Şam ise kafilede bulunmuyor.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman, bir futbolcunun da katılımı ile saat 19:30’da, maçın oynanacağı Nicosia GSP Stadı’nda bir basın toplantısı düzenlenecek. Basın toplantısının ardından, takım GSP Stadı’nda saat 20:00’de, maç öncesindeki son antrenmanını gerçekleştirecek. Antrenmanın ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olacak. AEL Limassol’un takımının basın toplantısı ve son antrenmanı da saat 18:00 ve 18:30’da yine GSP Stadı’nda gerçekleşecek.

Fenerbahçe’nin 19 kişilik kadrosunda şu isimler bulunuyor:  Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım, Cristian Baroni, Mehmet Topal, Özgür Çek, Miroslav Stoch, Milos Krasic, Selçuk Şahin, Caner Erkin, Dirk Kuyt, Semih Şentürk, Moussa Sow ve Recep Niyaz.

Yayınlanma Tarihi:11:30,