SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

543’TE BARAJ ASILIR

Hafta sonunda Internacional’i devirerek az olan kümede kalma şansını sürdüren Figueirense, Botafogo karşısında da risk alır! Üst ideal bahis.

533 B.DORTMUND-R.MADRiD 2

Dortmund Alman liginde müthiş oynadığı zamanlarda bile Şampiyonlar Ligi’nde zorlandı. Kaldı ki son dönemde lig formları da pek iyi sayılmaz. Son 6 resmi maçta sadece 1 galibiyet alabildiler ve haftasonunda ezeli rakipleri Schalke’ye kendi sahalarında kaybettikleri iin moraller bozuk.Real Madrid’in kazanması normal sonu olur.

534 MALAGA-MiLAN 02

Evet Malaga şu ana kadar ok başarılı bir performans iziyor ve hepsinde de haklı galibiyetler aldı ama bu kadar abartılmaması gerekirdi. Ben kesinlikle bu oranların hatalı olduğunu düşünüyorum. Tabi bu da bize güzel bir fırsat sunuyor aslında. Kaldı ki İspanyol ekibi 2 maçta 6 puan topladıktan sonra zorlu rakibinden alacağı 1 puanı bile yeterli görecektir ki mantıklısı da bu. Milan’ın istikrarsız görüntüsüne rağmen müthiş bir tecrübesi olduğu unutulmamalı. Beraberlik elde etmeleri o kadar zor değil. çifte şansa verilen yüksek oran kuponlarda yer almalı.

535 MONTPELLiER-OLYMPiAKOS 02

Bu mata da oranlar beni fazlasıyla şaşırttı. Geen sezon elde ettiği sürpriz şampiyonluğun ardından Montpellier bu sezon Fransa Ligi’nde 9 haftada sadece 2 galibiyet alabildi. Olympiakos vasat bir deplasman performansına sahip olmasına karşın rakibine kıyasla ok daha tecrübeli. Yunan ekibi puan alacaktır.

543 FiGUEiRENSE-BOTAFOGO Üst

Fügueürense bir mucizeye imza attı ve hafta sonunda Internacional’i deplasmanda yenerek az olan kümede kalma şansını devam ettirdi. Botafogo da derbide Vasco da Gama’yı geince matematiksel olarak Libertadores Kupası’nı kovalamaya devam etti. Yalnız kazansalar bile 6 ma kala 8 puan fark olacağı iin pek gereki bir hedef olarak gözükmüyor. Aslında yüksek orandan evsahibi ekibi önerebilirdim ama toplam 7 eksikleri olduğu iin bu tercihimden vazgetim. Beraberlik iki tarafa da yaramayacağından dolayı açık bir oyun bekleyebiliriz. Ligde maçlarından en ok gol olan 3 takımdan 2’si karşılaşırken üst oynamak gayet mantıklı olacaktır.

İşte çağdaş Sevinç’in sizin için hazırladıkları…

Çağdaş Sevinç’in ideal kuponu 530 Ajax-Man City                    Üst 1.50 534 Malaga-Milan                     02   1.52 535 Montpellier-Olympiakos     02  1.49 Toplam: 3.39

Çağdaş Sevinç’in banko kuponu 531 Arsenal-Schalke 1 1.80 533 B.Dortmund-R.Madrid 2 1.85 543 Figueirense-Botafogo üst 1.45 Toplam: 4.82

Yayınlanma Tarihi:11:59,