SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Göztepe’nin teknik sorumlusu Özgür Zengin, Adanaspor maçına iyi hazırlanmalarına rağmen istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

Özgür Zengin, Adanaspor ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmada kendilerini destekleyen taraftarlara teşekkür ederek, galibiyet alamadıkları için özür diledi.

Ligde istedikleri sonuçları elde edemediklerini bildiren Zengin, ”Maça iyi hazırlandık ama sahaya istediğimiz oyunu yansıtamadık” dedi.

Göztepeli futbolcu Halil Akbunar ise oyunun genelinde üstün oynayıp 90 dakika mücadele ettiklerini belirterek, Karşıyaka maçında 3 puan almayı hedeflediklerini dile getirdi.

Ahmet Sağlam da iyi hazırlandıkları maçta tek eksiklerinin gol olduğunu ifade ederek, ”Dakikalar ilerledikçe biz de stres yaptık. Karşıyaka maçında galip gelip, şeytanın bacağını kırmak istiyoruz” diye konuştu.

LEVENT ERİŞ: POZİSYON VERMEDİK Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, 57. dakikada Ayhan’ın kırmızı kart görmesiyle sahada 10 kişi mücadele ettiklerini ama buna rağmen rakibe pozisyon vermediklerine dikkati çekerek, ”Bugün 10 kişi kalsak da takımın disiplininden memnun kaldım. Göztepe, kolay bir rakip değildi. Zor bir mücadeleyi kazanamadıysak da kaybetmeden dönüyoruz. Adanaspor’u Adanaspor yapan, birlikteliktir. Takımın da disiplin içinde olması beni mutlu etti” ifadesini kullandı.

Adanasporlu futbolcu İzzet Yıldırım da iki takımın da kazanma hedefiyle oynadığı maçtan bir puanla ayrıldıklarını belirterek, ”Bir puan aldık ama sevinemedik çünkü bizim hedefimiz vardı. Adanasporlular’ın paniğe kapılmalarına gerek yok. İyi mücadele verdik” değerlendirmesinde bulundu.

Ahmet Dereli de 10 kişi kalınca 3 puan hedefine ulaşamadıklarını dile getirerek, gelecek maçlarda bu puan kaybını telafi etmeye çalışacaklarını kaydetti.