SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

 

Göztepe’de teknik direktörlüğe Kemal Kılıç getirildi. PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe’de, Hüseyin Kalpar’ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Şanlıurfaspor’dan ayrılan Kemal Kılıç getirildi.

 

 PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe’de, Hüseyin Kalpar’ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Şanlıurfaspor’dan ayrılan Kemal Kılıç getirildi.Göztepe’nin resmi internet sitesinde yer alan habere göre, sarı-kırmızılı ekiple sözleşme imzalayan Kılıç, geçmişinde büyük başarılara sahip, gelecek adına ciddi hedefleri olan bir kulüpte görev almanın kendisini heyecanlandırdığını belirtti.

Tüm birikimlerini Göztepe’nin hedeflerine ulaşması için harcayacağını kaydeden Kılıç, açıklamada, ”Göztepe’de öncelikli işimiz, oyuncularımızla birlikte çalışarak, inanarak kamuoyuna neler yapabileceğimiz göstermek olacaktır. Beklentilerin büyük olduğu bir camiaya geldiğimizin farkındayım. Bu beklenti, bizlerin işimize daha fazla konsantre olmasını sağlayacak” ifadelerine yer verdi.Kılıç’ın yardımcılığını, Ümit İnal, Nurettin Koç, Mustafa Şentabaklar, Ortay Güder ve Özgür Zengin üstlenecek.

Yayınlanma Tarihi:13:18,