SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz’

İbrahim Çınar, Çaykur Rizespor maçından da galibiyetle ayrılıp yakaladıkları çıkışı devam ettirmek istediklerini söyledi.

Güncellenme: 13:25, 23/10/2012
‘Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz’

Torku Konyaspor Basın Sözcüsü İbrahim Çınar, ”Çaykur Rizespor’u evimizde yenerek çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Çınar, yaptığı açıklamada, Boluspor deplasmanında sergilenen oyun ve alınan 3 puanla ligin en iddialı takımlarından biri olduklarını bir kez daha gösterdiklerini belirtti.

“ERKEN TOPARLANDIK”

Boluspor karşısında sezonun en iyi futbolunu oynadıklarını vurgulayan Çınar, ”Oyunun tamamına yakınında kontrol bizdeydi ve karşılığını 3 puanla aldık. Zorlu bir deplasmandan kayıpsız döndük. Takımımız artık yavaş yavaş istenilen düzeye gelmeye başladı. Sezon başında her takımın yaşayabileceği sıkıntıları yaşadık ama toparlanmamız erken oldu. Beraberinde de güzel sonuçlar ve başarı geldi. Çaykur Rizespor’u evimizde yenerek çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Çınar, Çaykur Rizespor’un ligin iddialı ekiplerinden biri olduğunu, zorlu maçta yeşil-beyazlı taraftarları tribünlerde görmek istediklerini dile getirdi.