SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak, sarı-kırmızılı ekibin Şampiyonlar Ligi’nde Cluj ile oynayacağı karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu. NTV Spor’dan Irmak Kazuk’a açıklamalarda bulunan Albayrak, Cluj maçını kazanarak çıkışa geçmek istediklerini belirtti.

Cluj maçına iyi hazırlandıklarını söyleyen Albayrak; “Fatih Hocam, futbolcularımızı beyin olarak çok iyi hazırladı maça. Takdir etmemek mümkün değil. Fatih Hocam, çok büyük bir hoca. Manchester United maçı sonrası Alex Ferguson’la çay içtik, oynadığımız futbola göklere çıkardı. Orada son dakikaya İngilizleri zorladık ama hakemi geçemedik. Daha da iyi olacağız.” şeklinde konuştu.

Karşılaşmadan 3 puanla ayrılacaklarına emin olduğunu belirten Albayrak, sarı-kırmızılı taraftarlardan destek isteyerek; “Bugün Galatasaray özlediğimiz 3 puanı alacak. Tribünlerde kesinlikle susmak yok. Ben de onlara söz verdim. Bütün maç tribünde bağıracağım. Galatasaray kenetlenip bir yumruk olduğu zaman durduracak bir güç yok. Tahminimce bugün statta çıldıracağız. Sevinçten çıldıracağız.” dedi.

Yayınlanma Tarihi:14:29,