SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de oynadığı son 3 karşılaşmada galibiyet yüzü göremeyen Galatasaray’da, gözler Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak CFR Cluj maçına çevrildi. Rumen ekibi ile grupta devam ya da tamam maçına çıkacak olan sarı-kırmızılılarda karşılaşmanın hazırlıkları sürerken, Galatasaray taraftarı da karşılaşma için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

KOREOGRAFİ YOK!

Geçtiğimiz sezon oynanan Beşiktaş ve Fenerbahçe derbileri ile Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Braga karşılaşmasında dikkat çekici tribün şovlarına imza atan sarı-kırmızı tribünlerin planı ise bu kez farklı. Braga ve Fenerbahçe karşılaşmalarında yapılan koreografilerin ardından gelen kötü sonuçlar ve UEFA’nın koreografi konusundaki çok katı kuralları nedeniyle Cluj maçında daha önce örneklerini gördüğümüz 3 boyutlu koreografileri yapmayacak olan sarı-kırmızılı taraftarlar başka bir organizyon için kolları sıvamış durumda.

İNGİLİZCE PANKARTLAR Galatasaray’ın gruptaki kader maçında, tribünlerde yapılan şovun maçın önüne geçmesini istemeyen ve maç günü bütün enerjisini takımı desteklemeye ayıracak olan sarı-kırmızı tribünler, Türk Telekom Arena’yı İngilizce pankartlarla donatacak. Toplamda 400 metreyi bulan bez kumaş üzerine, İngilizce takıma destek mesajları yazan sarı-kırmızılılar başta Pegasus Tribünü olmak üzere, Arena’nın büyük bir bölümünü bu pankartlarla donatacaklar.