SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Diz kapağından ameliyat olan Trabzonspor’un başkanı Sadri Şener taburcu oldu. Düşme sonucu sağ Quadriceps tendonu diz kapağı kemiğine yapıştığı yerden kopan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener’in ameliyatı 2 gün önce yapılmıştı.

Fulya Acıbadem Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Reha Baran, ameliyatın başarılı geçtiğini belirterek şunları söylemişti: “Sayın Sadri Şener’in, düşme sonrası daha önce problemi bulunan bir kasında bir tendon yırtığı oluşmuş. Kendisini muayene eden Acıbadem Fulya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ömer Faruk Taşer, bu kas tendonu yırtığının ancak ameliyatla düzelmesi mümkün olabileceği için bugün kendisini ameliyat etti. Bir saat süren ameliyat başarılı geçti. Sadri Şener’i 22 Ekim 2012 Pazartesi günü taburcu etmeyi planlıyoruz.”

Şener’in bugün yapılan kontrollerinin ardından taburcu olabileceği görüldü ve Bordo-Mavili kulübün başkanı hastaneden çıkarıldı. Hastanenin garaj kapısından çıkan Sadri Şener basın mensuplarına gözükmeden evine gitti ve dinlenmeye çekildi.

Bu arada Galatasaray’ın rakibi Cluj takımının oyuncuları da hastaneye geldi. Romanya temsilcisinin bazı futbolcuları sakatlıklarını göstermek ve muayene olmak için gelirken, Acıbadem Hastaneler Grubu’nun Cluj’a da sponsor olduğu belirtildi. Cluj takımı oyuncularının hastanede görüntülenmesine de izin verilmedi