SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldız oyuncu, “Beşiktaş'a da mutlak galibiyet gerekiyor. Ancak bu sezonki ikinci İstanbul seyahatimizden istediğimizi alarak döneceğiz” diye konuştu.

Milli mola öncesinde oynanan son lig maçında Trabzonspor ligin flaş ekiplerinden Kasımpaşa'yı konuk etmişti. Karşılaşmanın çok zor geçmesi bekleniyordu ancak 7. dakikada sahneye çıkan Olcan Adın, tam 33 metre uzaklıktan hızı 112 km'yi bulan müthiş bir şutla rakip ağları sarsmış ve bordo-mavililer skor üstünlüğünü son düdüğe kadar korumuştu. Olcan'ın bu golü, Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe derbisinden beri kendisine yöneltilen ağır eleştirilere bir yanıt niteliği de taşıyordu. O derbinin ikinci devresinde Volkan Demirel ile iki kez karşı karşıya kalan Olcan, yüzde yüzlük fırsatları değerlendirememiş ve takımını galibiyetten etmişti. Kasımpaşa mücadelesiyle yeniden çıkışa geçen solak yıldız, Beşiktaş önünde her şeyin farklı olacağını söyledi.

Kasımpaşa'ya 33 metre uzaklıktan attığı frikikle belki de yılın golüne imza atan Olcan, Beşiktaş'ı da boş geçmek istemiyor.

HEDEF GALİBİYET SERİSİ

Kasımpaşa'ya attığı frikiğin hala konuşulduğunu vurgulayan Olcan, “O golle galip geldik ve büyük sevinç yaşadık. Pazar günkü maça bakarsak, galibiyet serisi yakalamamız için İnönü'den 3 puan almamız gerekiyor. Evet zor yeniliyoruz ama çok sık da berabere kalıyoruz. Beşiktaş'a da mutlak galibiyet gerekiyor. Ancak bu sezonki ikinci İstanbul seyahatimizden istediğimizi alarak döneceğiz. Hafta boyunca çok iyi çalıştık ve inancımız tam” dedi.