SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk ve Burak hakkındaki spekülasyonlar Öztürk'ü çıldırttı “Milli Takım'da oynayan iki futbolcumuz için söylenenler inanılır gibi değil. Toplumda 2 çeşit insan vadır, biri iş üretir diğeri dedikodu. Bu asalaklara prim verilmemeli”

Galatasaray cephesi Milli Takım'ın Romanya ve Macaristan maçlarında kadrodan çıkarılan Selçuk İnan ile Burak Yılmaz hakkındaki dedikodulara sert çıktı. İkinci Başkan Adnan Öztürk “Bu tip dedikodular asalaklar tarafından üretiliyor. Toplumda 2 çeşit insan var. Biri üretmeye çalışır, diğer grup ise spekülasyon üretir. Bu tip insanlara prim vermemek gerekir” dedi.

YIPRATMA OYUNU

Sarı-Kırmızılı kulübün diğer yöneticileri de söylentilere isyan etti. Ali Dürüst “Bu G.Saray için bir yıpratma oyunudur. Üzerimize oynanan bir oyundur. Burak ile Selçuk, G.Saray'da milli olmadılar. Trabzon'dan bize gelirken de milli takımın gözbebekleriydi. Burak ile Selçuk iyi oldukları halde neden milli takımdan kaçsınlar. Bu tip yıldız oyuncuları korumalıyız” ifadelerini kullandı.

ALBAYRAK:TFF SAHİP ÇIKMALIYDI

Yönetici Abdurrahim Albayrak da G.Birliği karşılaşması sonrası Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a kol kanat gerdi. Albayrak “Futbol Federasyonu destek verebilirdi. Ellerinde Sağlık Kurulu var, doktorlar var. Çıkıp bir açıklama yapsalar bu gereksiz polemikler bitecekti. Oyuncularımızın suçlu gibi gösterilmeleri bizi üzdü. Üstümüze neden bu kadar çok geliyorlar anlamakta güçlük çekiyorum” diye konuştu.