SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Stat Projesi'nden Sorumlu Yöneticisi Umut Güner, yeni proje için her kafadan bir ses çıktığını söyledi. Kulislerde gerçek dışı pek çok konunun konuşulduğunu ve bunların basına yansıdığını belirten Güner, “Her kafadan bir ses çıkıyor. Konu hakkında başkanımızın ağzından çıkmış bir cümle yoksa kimse itibar etmesin. Proje şu anda Şehircilik Bakanlığı'nda ve yaklaşık iki ay orada kalır. Ondan sonra sırada Kültür Bakanlığı var. Sabredip bekleyeceğiz ve zamanı geldiğinde güzel haberleri vereceğiz” dedi.

BEŞİKTAŞ’TAN KISA KISA..

GÖZLER EMRE VE ERSAN’DA

Trabzonspor maçı hazırlıklarının İstanbul ayağında gözler, idmanlardaki iyi futboluyla dikkat çeken Ersan Gülüm ve sol bekte yaşanan sıkıntıların ardından affedilen Emre Özkan'da olacak. Teknik direktör Samet Aybaba, hafta sonuna kadar antrenmanlarda yakından takip edeceği iki genç oyuncunun performanslarını beğenirse bordo-mavli takıma karşı ilk 11'de sahaya sürecek. Ersan Gülüm oynarsa Sivok, Emre Özkan oynarsa Uğur Boral yedek bekleyecek.

YENİDEN ÜMRANİYE

Siyah-beyazlı takımın Antalya kamıpının ardından yaptığı bir günlük izin bugün bitiyor. Beşiktaş saat 10.30'da BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde zorlu maçın hazırlıklarına devam edecek.

10-0 UNUTULMADI

Beşiktaş taraftarı Süper Lig'in en farklı maçı 10-0'lık Adana Demirspor galibiyetini 23. yıl dönümünde unutmadı. 15 Ekim 1989 tarihinde Metin ve Feyyaz'ın 3'er ve Ali'nin 4 golüyle kazanılan zaferin 23. yıl dönümünü unutmayan siyah-beyazlı taraftarlar Twitter üzerinden #MetinAliFeyyaz sloganıyla tarihi maçı andı.

8 KATLI YUVAYA SON RÖTUŞLAR

Beşiktaş ilçesindeki 8 katlı Kartal Yuvası mağazasının Trabzonspor maçına yetiştirilmesi için büyük bir uğraş veriliyor. Kartal Yuvaları'ndan sorumlu yonetici Metin Albayrak'ın büyük mesaji harcadığı hazırlıkların son aşamaya geldiği öğrenildi. Metin Albayrak, “Çok az eksiğimiz kaldı. Trabzonspor maçına gidecek taraftarlarımız alışverişlerini bu mağazamızdan yapacaklar” şeklinde konuştu…