SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Sanica Boru Elazığspor maçında yaşanan saha olaylarına sebebiyet verdiği ileri sürülen iki taraftar için ceza ve tazminat davası açılacağını duyurdu.

Beşiktaş, iki taraftarını mahkemeye veriyor. Siyah-beyazlı kulüp, Sanica Boru Elazığspor maçında yaşanan saha olaylarına sebebiyet verdiği ileri sürülen iki taraftar için ceza ve tazminat davası açılacağını duyurdu.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Sanica Boru Elazığspor maçında saha olaylarına sebebiyet veren ve 6222 sayılı kanun uyarınca haklarında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca soruşturma başlatılmış olan Selçuk Şit ve Fatih Doğan isimli kişiler hakkında, sebep oldukları olaylardan dolayı kulübümüzün uğradığı ve uğrayacağı tüm zarar ve ziyanların tazmini için haklarında maddi ve manevi tazminat davaları açılmasına ve ayrıca ilgili kişiler hakkında cezai şikayetlerde bulunulmasına karar verilmiştir. bundan sonra bu ve benzeri olaylara sebebiyet verebilecek kişiler hakkında da aynı şekilde hareket edileceği kamuoyuna duyurulur” denildi.

Yayınlanma Tarihi:16:09,