SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kılıç, “İETT Garajı'na ait, 8 bin metrekarelik alanı da stat arazisine dahil ettik. Stat için bize düşen tüm fedakarlıkları yapıyoruz. Bundan sonrası Beşiktaş'ın. Dilerim daha fazla gecikme olmaz” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ’TAN KISA… KISA…

‘KOÇ’ GİBİ SPONSOR

Beşiktaşlı işadamı Rahmi Koç'un sahibi olduğu Türkiye'nin en büyük özel tersanelerinden RMK Marine, Beşiktaş Tekerlekli Basketbol Takımı'nın yeni sponsoru oldu.

UTKU VEDA EDİYOR

Beşiktaş Hentbol Takımı, EHF Kupası 2. turu rövanşında bugün saat 16.00'da S. Seba'da O.Secuiesc'yi ağırlayacak. Kartal'a tur için 8 farklı galibiyet gerekiyor. Maç öncesi Beşiktaş'ın kaptanı?Utku için jübile töreni yapılacak.

NECİP OLMAZSA OLCAY ORTA ALANA

Sancaktepe maçında sağ arka uyluk adalesinde kısmi yırtık oluşan Necip'in Trabzon maçında oynaması riske girdi. Bu durumda Olcay'ın orta sahaya çekilmesi gündemde.

SIRA SİZ DE BEŞİKTAŞLILAR

Beşiktaş teknik direktörü olmak ister misiniz? Bu soruya ‘evet' yanıtı verenler, Facebook ve AppStore'dan ulaşılabilecek Beşiktaş Fantasy Manager 2013 oyunu tam size göre. İspanyol, FTB şirketi, R.Madrid, Barcelona, Milan gibi devlerin ardından siyah-beyazlıların da fantezi menajerlik kulvarına soktu.