SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alınan bilgilere göre, Seba evinde baş dönmesi nedeniyle düştüğü için Acıbadem Fulya Hastanesi’ne kaldırıldı. Efsane başkanın önlem amaçlı çekilen röntgenlerinin temiz çıktığı bildirildi.Kontrol amaçlı olarak bu geceyi hastanede geçirecek olan Seba’nın yarın taburcu edilmesi bekleniyor.

SEBA’YI ZİYARET ETTİLER

Bu akşam evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’yı kulüp başkanı Fikret Orman ziyaret etti.

Orman, ziyaret çıkışı basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Süleyman Seba’nın durumunun iyi olduğunu, bu geceyi hastanede geçirip yarın taburcu edileceğini söyledi.

Fikret Orman, şöyle konuştu;

“Süleyman Seba’nın sağlık durumu şu an için iyi. Kendisi evinde bugün bir rahatsızlık geçirmiş. Sanırım tansiyon rahatsızlığı sonucu yaşadığı sıkıntı nedeniyle hastaneye kaldırılmış. Bu geceyi hastanede geçirecek. Yarın sabah taburcu edecekler. Bilinci yerinde. Bizimle konuştu, hatta espriyle kızdı. ‘Neden bu saatte evinizden çıkıp buraya kadar geldiniz’ diye sitemde bulundu. Süleyman ağabey kızıyorsa durumu iyidir.”

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal da ziyareti sonrası şu açıklamayı yaptı;

“Süleyman Seba sadece Beşiktaş için değil, Türk futbolu için çok önemli bir isimdir. Kendisi bugün bir rahatsızlık geçirdi ve hastaneye kaldırdık. Şu anda sağlık durumu iyi. Bu geceyi hastanede geçirecek. Yarın sabah da taburcu edilecek.” Öte yandan Süleyman Seba’yı ziyaret edenler arasında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray Kulübü eski başkanı Adnan Polat ve Beşiktaş eski teknik direktörü Tayfur Havutçu da yer aldı