SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kocaman, Bursa yolunda kurmaylarıyla zirve yaptı Yeşil-beyazlı ekibin son iki maçını canlı olarak izlettiren tecrübeli teknik adam,feribotta bile takımın dizilişi ve adeta ezberlediği rakibin oyun sistemini konuştu

ZAFER PLANI YAPTILAR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Bursa yolunda da maçın taktiğini çalıştı. Kocaman, takım otobüsünde Bursaspor'un maç istatistikleriyle ilgili yardımcılarıyla toplantı yaptı. Sakat futbolcular nedeniyle zorlu deplasmana eksik kadroyla giden tecrübeli teknik adam, kurmaylarıyla adeta maç toplantısı gerçekleştirdi. Takımın sahadaki dizilişi ve rakibin oyun felsefeseninin konuşulduğu mini zirvede zafer planı yapan Kocaman fikir alışverişinde bulundu.

KAFAYA TAKMAYIN

Rakibin son iki maçını canlı olarak izleten Aykut Kocaman, ayrıca Samandıra'daki antrenmanların öncesinde ve sonrasında da Bursaspor'u adeta ezberledi. Bu arada teknik direktör Aykut Kocaman'ın sabah antrenmanı öncesi oyuncularıyla yaptığı konuşmada, “Eksikleri kafanıza takmayın. Kadromuzdaki her oyuncu birbirinden kaliteli. Sahaya çıkıp elinizden geleni yapacağınıza inanıyorum. Futbol adına iyi bir çıkış yakaladık. Bu süreçten güçlenerek çıkacağız” ifadelerini kullandı.

İrfan YİRMİBEŞ / AMK