SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes'i 77-75 mağlup eden Beşiktaş’tan Antrenör Erman Kunter kupa zaferini değerlendirdi. Kunter, lige galibiyetle başlamanın hem kendilerini hem de taraftarı motive edeceğini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes'i 77-75 mağlup eden Beşiktaş’tan Antrenör Erman Kunter kupa zaferi ile ilgili NTV Spor’a değerlendirmelerde bulundu. Kunter, lige galibiyetle başlamanın hem kendilerini hem de taraftarı motive edeceğini söyledi.

Erman Kunter; “Özellikle Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Anadolu Efes’in büyüklüğü nedeniyle maç bizim açımızdan önemliydi. Lige böyle bir galibiyetle başlamak hem bizi hem de taraftarımızı motive edecektir” dedi.

Takımın sponsorluk anlaşması olasılığı hakkında da görüşlerini aktaran Kunter; “Geçen seneyi 3 kupayla kapatan bu takım ve Avrupa Ligi’nde boy gösterecek olması kulübümüzde sponsorluk konusunda bir hareketlilik getirebilir” dedi.

Yabancı oyuncu sınırlaması nedeniyle Randal Falker’ı sadece Avrupa Ligi maçlarında kullanabileceklerini söyleyen Kunter, Türkiye Ligi’nde yaşanabilecek bir sakatlıkta Randal’ı rotasyona dahil edebileceklerini söyledi.