SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arasında kadroya önemli takviyeler yapmak isteyen siyah-beyazlı kulüpte öncelikli hedef yurt içi transfer. Yurt içi transferde ise listedeki ilk isim Bursaspor ile yolları ayırma kararı alan Ozan İpek. Yeşil-beyazlı ekipte inişli çıkışlı bir performans çizen ancak tarihi şampiyonlukta büyük payı bulunan yıldız futbolcunun işini bitirmek isteyen Beşiktaş, Ozan'ın menajerleri ile görüşme kararı aldı.

YÜKSEK ÜCRETE TAVİZ YOK

Daha önce Samet Aybaba'nın da görüştüğü menajerlerin randevu isteğini geri çevirmeyen Tamer Kıran önümüzdek hafta içi bir toplantı gerçekleştirecek. Siyah-beyazlılar önce futbolcunun kendisiyle anlaşmak böylece Bursaspor'un yüksek bonservis bedeli istemesinin önüne geçmeyi planlıyor.

TARAFTAR SICAK BAKIYOR

2010-11 sezonunda İstanbul'da oynanan olaylı Beşiktaş-Bursaspor maçında kırmızı kart gören, tribünlerin tepkisine küfürle tepki veren Ozan İpek için taraftarlar olumlu görüş bildiriyor. O dönemde de adı Beşiktaş ile anılan yıldız futbolcunun Beşiktaş'ın sol kanadına ilaç olacağını düşünen taraftarlar, internetteki yazışmalarında Fikret Orman yönetiminden Ozan İpek'in alınması yönünde görüş bildiriyor. Siyah-beyazlı yönetimin bu transfer için kolları sıvadığı ve Bursaspor ile temasa geçeceği öğrenildi.