SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Milli maç arası bize iyi gelecek. Lige kötü başladık, ama toparlanacağız. Çok çalışıyoruz ve Kayserispor'u ayağa kaldıracağız. Ben de gollerime devam edeceğim”

Kayserispor'un Brezilyalı yıldızı iddialı açıklamalarda bulundu. Kadir Has Tesisleri'nde yapılan idman sonrasında konuşan Bobo, milli aranın kendileri için çok faydalı olduğunu söyledi. Tecrübeli oyuncu, “Daha çok çalışma imkanı buluyoruz. Yeni oyuncuların katılmasıyla takımdaki uyumun zaman alacağı belliydi. Lige kötü bir başlangıç yaptığımızı biliyoruz. Fakat geçen seneki gibi iyi oynamak istiyoruz. Biz olabildiğince çalışarak galibiyetleri yakalamaya çalışıyoruz. Galibiyetleri aldıkça hak etiğimiz yere çıkacağız” ifadesini kullandı.

BİSESWAR KADRO DIŞI

Kaliteli bir kadroya sahip olduklarını vurgulayan Bobo, “Çok çalışıyoruz, bu takımı ayağa kaldıracağız. Elimden geleni yapıyorum. Beklentilerin farkındayım, taraftarımız gollerime hazır olsun. Devamı gelecek” dedi. Öte yandan sarı-kırmızılı takımın hücum oyuncusu Biseswar kadro dışı bırakıldı. 6. haftada oynanan ve 4-0'lık mağlubiyetle sonuçlanan Gençlerbirliği maçında oyundan çıktıktan sonra eski teknik direktör Şota'ya tepki gösteren genç oyuncunun, bu yüzden A2 takıma gönderildiği bildirildi.