SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Divan Kurulu'nda hayırsever iş adamı ve Beşiktaş'ın eski futbolcusu Şeket Belgin'in adını yen bir tesise vereceklerini söyleyen başkan Fikret Orman sözünü tutuyor. Siyah-beyazlıların Gaziosmanpaşa'da yapacağı yeni altyapı tesisine Belgin'in adı verilecek. Bu konuda söz konusu ilçe belediyesi ile yazışmalar sürüyor.

MİRAS BIRAKMIŞTI

Kongre üyesi Yılmaz Canpolat, Karayolları Sahası olarak da bilinen 12 dönümlük arazinin Beşiktaş'a verilmesi için uzun süredir uğraş veriyor. Belediyeden izin alınır alınmaz inşaata başlanacak. 2001 yılında vefat eden Belgin, 800 bin TL'nin üzerindeki merasını Beşiktaş Kulubüne bağışlamıştı.

BEŞİKTAŞ’TAN KISA… KISA…

BOLU ARAZİSİ OLMADI

Beşiktaş’ın bir süredir Bolu'da yapımı planlanan tesis için yürüttüğü çalışmalardan olumlu sonuç çıkmadı. Futbol Komitesi Üyesi Deniz Atalay'ın Bolu Belediyesi ile yürüttüğü görüşmelerde, belediyenin bazı talepleri siyah-beyazlı yönetimce kabul görmediği öğrenildi. Siyah-beyazlı kurmayların başka bir ilde arazi aramaya başladığı kaydedildi.

SON HACİZ ONUR’DAN

Beşiktaş’ın eski oyuncularının adet edindiği kulübe haciz gönderme furyasına Onur Bayramoğlu da katıldı. Mustafa Denizli döneminde transfer edilen, halen Gençlerbirliği'nde oynayan genç futbolcunun avukatları geçtiğimiz günlerde kulüp binasına haciz için geldi. O sırada kulüpte olan ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, 500 bin TL'lik alacaklı olduklarını belirten avukatlara, 100 bin TL vererek, “Beşiktaş'ı haciz edemezsiniz” diye bağırdı.