Reklamsız Sözcü
90+3DK
Son düdük geldi! Yeni Malatyaspor, ligin son maçında Kayserispor'u 3-1 mağlup ediyor. Süper Lig'de 2017-18 sezonunu Yeni Malatyaspor 43, Kayserispor ise 44 puanda tamamlıyor.
90+2DK
YENİ MALATYASPOR
3
:
2
KAYSERİSPOR
KAYSERİSPOR
GOL! Kayserispor farkı bire indirdi. Sağ kanattan gelişen atakta Stojiljkovic'in çizgiden çıkardığı pasa dokunan Mendes topu filelerle buluşturdu ve skoru 3-2'ye getirdi.
90+1DK
Kayserispor'da kaleye gönderilen uzak mesafeden şut savunmadaki Sadık'a çarptı ve kaleye yöneldi. Kaleci Farnolle ters ayakta yakalansa da topu kontrol etti.
90DK
Karşılaşmanın sonuna 3 dakikalık kayıp süre eklendi.
88DK
KAÇTI! Kayserispor oyunun son dakikalarında ikinci gole çok yaklaştı. Mendes'in soldan yaptığı ortada arka direkteki kafayı Farnolle çıkardı.
87DK
Kayserispor'da Mendes sol çaprazdan içeri girmek isterken savunmaya çarpan top tehlike arz etmedi.
84DK
Uzun süreli paslaşmalarla rakip kalede tehlike arayan Yeni Malatyaspor'da Azubuike arkadaşına pas verirken adalesinden sakatlandı ve kendisini yere bıraktı. Azubuike oyuna devam edemeyebilir.
81DK
YENİ MALATYASPOR
3
:
1
KAYSERİSPOR
KAYSERİSPOR
GOL! Kayserispor oyunun son bölümünde farkı ikiye indirdi! Mendes'in taşıdığı topta ceza sahası içindeki Nikola Stojiljkovic, kale önünde topa ufak bir dokunuş yaptı ve topu Farnolle'ün üzerinden kaleye yolladı. Kayserispor skoru 3-1 yapıyor.
79DK
Kayserispor
Kayserispor
Kayserispor'da sakatlanan Fernando Boldrin oyundan çıkarken yerine, 2001 doğumlu 16 yaşındaki Adem Doğan dahil oldu.
79DK
Karşılaşmada son bölüme girilirken 3-0 gerideki Kayserispor tamamen oyundan düşmüş durumda. Maçın temposu gitgide azalıyor.
77DK
Kayserispor'da Boldrin sakatlık geçirdi ve kenara geldi. Konuk ekip şu anda sahada 10 kişi. Boldrin oyuna devam edemeyecek ve yerini bir başkasına bırakacak.
75DK
YENİ MALATYASPOR
3
:
0
KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR
GOL! Biraz önce net bir gol pozisyonunu değerlendiremeyen Yeni Malatyaspor aradığını buldu. Boutaib'in sol çaprazdan içeri girdiği pozisyonda onun pasında boşta olan Adem Büyük boş kaleyi havalandırdı ve skoru 3-0'a taşıdı.
74DK
NET GOL KAÇTI! Yeni Malatyaspor üçüncü gole çok yaklaştı. Oyuna sonradan giren Issiar Dia, ceza sahası içinde kaleciyi geçti, boş kaleye topu göndermek istedi ancak savunma topu karşıladı.
72DK
KRİTİK MÜDAHALE! Kayserispor Kravets ile tehlikeli pozisyona girdi. Kravets'in sol çizgiden çevirdiği topa Sadık vururken o top, takım arkadaşı Azubuike'nin yüzüne çarptı ve kendisini yere bıraktı. Şimdi Azubuike'nin tedavisi yapılıyor.
70DK
Kayserispor atağında Sapunaru'nun uzak mesafeden ceza sahasınaa gönderdiği ortada Yeni Malatyaspor savunması topu karşıladı.
69DK
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor'da son değişiklik de geldi. Nacer Barazite çıkarken Issiar Dia onun yerine oyunda.
68DK
Kayserispor'un duran top organizasyonunda kaleye gönderilen top barajda kaldı.
67DK
Kayserispor atağında Erdal ceza sahasına girmek isterken yerde kaldı ve çizginin hemen dışında Kayserispor frikik kazandı. 
66DK
Kayserispor
Kayserispor
Kayserispor'da Umut Bulut oyundan alınırken Nikola Stojiljkovic maça dahil oldu.
64DK
Yeni Malatyaspor atağında Adem Büyük topla birlikte cepheden ceza sahasına girmek isterken Mendes'in faulüne maruz kaldı ve takımına uzak bir mesafeden frikik kazandırdı.
63DK
Müsabakanın ikinci yarısındaki oyun temposu, ilk yarıya oranla daha düşük.
61DK
Mücadelede üçte ikilik dilim geride kaldı. 2-0 öndeki Yeni Malatyaspor rakibini kendi kalesine çok fazla yaklaştırmıyor ve Kayserispor sık sık uzaktan şutlarla gol arıyor.
60DK
FARNOLLE ÇELDİ! Kayserispor'da Ryan Mendes uzak mesafeden kaleye sert bir şut gönderdi, kaleci Farnolle topu klas bir şekilde kornere çeldi.
59DK
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor'da Emanuel Dening, yerini Aytaç Kara'ya bıraktı.
58DK
Kayserispor uzaktan şutlar denemeye devam ediyor. Oyuna sonradan giren Badji kaleye uzak mesafeden şutunu gönderdi ve top üstten auta gitti.
57DK
Kayserispor'un etkili silahı Ryan Mendes sol çaprazdan içeri girdi, yerden şutunu yolladı ama kaleci Farnolle topun hakimi oldu.
56DK
Şamil'den aldığı pasla sol çaprazdan ceza sahasına giren Mendes, arkadaşıyla verkaç yapmak isterken topu kaybetti ve Kayserispor atağı sona erdi.
54DK
Yeni Malatyaspor'un kullandığı serbest vuruşta Barazite'nin doğrudan kaleye yolladığı top üstten dışarı gitti.
53DK
Yeni Malatyaspor, rakip ceza alanının hemen dışında tehlikeli bir noktadan frikik kazandı.
52DK
Yeni Malatyaspor atağında Dening, sol kanattaki Boutaib'ten aldığı pasla ceza sahasına cepheden girmek istedi ama savunma topa ayak koydu ve tehlikeyi önledi.
51DK
Kayserispor, şu ana kadar Yeni Malatyaspor kalesine ceza sahası dışından 6 şut gönderdi.
50DK
HARİKA KURTARIŞ! Kayserispor gole yaklaştı. Şamil'in ceza sahası dışından yolladığı sert şutta kaleci Farnolle topu çeldi ve gole izin vermedi.
49DK
İkinci yarıda Yeni Malatyaspor topun kontrolünü elinde tutmak için sık sık paslaşıyor.
47DK
Şamil, hücuma çıkan Dening'i arkadan çekerek faul yaptı ve ardından sarı kartla cezalandırıldı.
46DK
Kayserispor'da Güray Vural, ikinci yarının başında oyundan çıkarken yerine Stephane Badji dahil oldu.
46DK
İlk yarının son dakikalarında sakatlık geçiren kaleci Ertaç Özbir, ikinci yarının başında yerini Fabien Farnolle'e bıraktı.
46DK
Yeni Malatyaspor'un vuruşuyla ikinci yarı başladı.
45+3DK
İlk yarının son düdüğü geldi! Yeni Malatyaspor, Kayserispor karşısında soyunma odasına 2-0 önde giriyor.
45+2DK
Yeni Malatyaspor kalecisi Ertaç'ın tedavisi sürüyor fakat bir yandan da yedek kaleci Farnolle ısınıyor.
45+1DK
Karşılaşmanın sonuna 2 dakikalık kayıp süre eklendi.
45DK
KAÇTI! Kayserispor gole çok yaklaştı. Ceza sahasına gönderilen topta Ertaç'ı geçen top çizgiye gitti. Devamında topla sol çizgide buluşan Güray, çizgiden kaleyi düşündü ama vuruşunda Ertaç topu son anda çeldi. Bu pozisyonda direğe çarpan Ertaç sakatlık geçirdi.
43DK
ERTAÇ'TA KALDI! Kayserispor'da Erdal, ceza sahası dışından sert bir şut gönderdi ama kaleci Ertaç için kontrol etmek zor olmadı.
42DK
AZ FARKLA! Yeni Malatyaspor üçüncü gole yaklaştı. Günün etkili isimlerinden Barazite, ceza sahası dışından kaleyi yokladı fakat top, az farkla yandan dışarı çıktı.
40DK
Kayserispor zaman zaman rakip kalede etkili olsa da Yeni Malatyaspor'un üstünlüğü, konuk ekibi etkilemeye başladı ve Kayserispor'un oyun temposu düşmeye başladı.
38DK
YENİ MALATYASPOR
2
:
0
KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR
GOL! Yeni Malatyaspor, orta alanda Şamil'in kaptırdığı top sonrası kontra atağa çıktı. Dening, ceza sahası dışında Barazite'den aldığı pası şuta çevirdi, Sapunaru'ya çarpan top ağlara gitti. Yeni Malatyaspor, skoru 2-0'a getiriyor.
37DK
Ryan Mendes'in rakip ceza sahası dışına kadar taşıdığı topta Kravets, kendisine gelen pasla birlikte çizgiye indi ve pasını içeri çıkardı ama savunmaya çarpan top kornere gitti.
36DK
Nacer Barazite'nin sol kanattan kullandığı köşe vuruşunda Kayserispor savunmasında Şamil topu kafayla uzaklaştırdı.
35DK
Boutaib ile başlayan Yeni Malatyaspor hücumunda Cissokho, aldığı pasla sol çizgiye indi ve ortayı yaptı ama Levent'e çarpan top kornere gitti.
32DK
Kayserispor bu dakikalarda etkili olmaya başladı. Ryan Mendes ceza sahasına girip kaleyi önüne aldı, şutunu gönderdi ama top az farkla yandan dışarı çıktı.
30DK
Rakibiyle girdiği hava topu mücadelesinde yere dengesiz bir şekilde düşen Levent Gülen, sakatlık geçirdi. Kayserisporlu oyuncunun tedavisi yapılıyor.
30DK
Mücadelede üçte birlik zaman dilimi geride kalırken Yeni Malatyaspor'un 1-0'lık üstünlüğü sürüyor.
28DK
Kayserispor uzak mesafeden şutlarla gol aramaya devam ediyor. Bu kez Fernando Boldrin'in sert şutu az farkla üstten dışarı çıktı.
27DK
Adem Büyük'ün orta alandan rakip savunmanın arkasına attığı topta Güray, topa ayak koydu ve savunmasına yardımcı oldu.
25DK
Kayserispor Şamil ile uzaktan kaleyi yokladı. Ceza sahası dışından gelen sert şutta kaleci Ertaç topu kontrol etti.
24DK
Golden sonra Yeni Malatyaspor'un oyunu daha etkili hale gelmeye başladı. Barazite sağ kanattan topla birlikte ilerledi, rakiplerini bir bir geçerken Kucher'e takıldı ve atak sona erdi.
22DK
YENİ MALATYASPOR
1
:
0
KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR
GOL! Yeni Malatyaspor skoru değiştirdi. Ceza sahası dışında hareket halindeki Buğra, kendisine gelen topa yerden sert bir vuruş yaptı ve yerden köşeye giden top ağlara gitti. Buğra'nın nefis golüyle Yeni Malatyaspor, Kayserispor karşısında 1-0 önde.
21DK
Kayserispor'da Boldrin'in sağdan içeri gönderdiği ortada Levent kafayı vurdu fakat kaleci Ertaç için zor bir top olmadı.
20DK
Kayserisporlu Ryan Mendes sağ çaprazdan hızlı adımlarla ceza sahasına girdi, pasını içeri çevirmek isterken Cissokho'ya çarpan top kornere gitti.
19DK
TERS VURUŞ! Yeni Malatyaspor yine sağ kanattan etkili geldi. Barazite'nin içeri gönderdiği ortada Kucher ters bir vuruşla topu kornere gönderdi.
17DK
Ligin son maçında, iki ekibin de herhangi bir iddiası bulunmuyor. İki takım da ligin orta sıralarında yer alıyor.
15DK
Dening'le sağ kanattan başlayan Yeni Malatyaspor atağında Buğra'nın çizgideki hatalı pası sonrası ev sahibi ekibin atağı sona erdi.
13DK
Karşılaşmada şu ana kadar iki takımın da ciddi bir gol tehlikesi bulunmuyor. İki takım da kontrollü bir futbol sergiliyor.
11DK
AZ FARKLA! Güray'ın sol kanattan yaptığı etkili ortada Ryan Mendes ceza sahası içinde kafayı vurdu, top az farkla yandan auta gitti.
10DK
Sağ kanatta topla buluşan Dening topu sürmek isterken Kucher araya girip topu ayağından çaldı ve atağı sonlandırdı.
9DK
Kayserispor'un sol kanattan kullandığı köşe vuruşunda kaleci Ertaç çıkıp topu kontrol etti ve atağı kesti.
8DK
Kayserispor bu dakikada sağlı sollu ortalarla rakip kaleyi zorladı ve devamında konuk ekip sol kanattan köşe vuruşu kazandı.
7DK
Kayserispor atağında Umut'un sağ kanata gönderdiği pasta Mendes pasını içeri çevirdi ama savunma ayak koydu.
5DK
Yeni Malatyaspor atağında Dening sağ çizgiye indi, ortayı içeri gönderdi fakat o bölgede hiçbir arkadaşı yoktu ve atak sona erdi.
4DK
Müsabakanın ilk dakikaları oldukça temposuz başladı. İki takım da orta alandan rakip alana çıkmakta zorlanıyor.
2DK
Karşılaşmanın ilk dakikasında Kayserisporlu Kravets sakatlık geçirdi, bir süre yerde kaldıktan sonra ayağa kalktı ve oyun yeniden başladı.
1DK
Malatya'da ilk düdük çaldı ve mücadele başladı. 
YENİ MALATYASPOR: Ertaç, Doria, Sadık, Rahman, Cissokho, Murat Yıldırım, Azubuike, Barazite, Adem, Dening, Boutaib
KAYSERİSPOR: Lung, Levent, Sapunaru, Kucher, Erdal, Güray, Şamil, Boldrin, Mendes, Kravets, Umut
İki takımın da 11'leri belli oldu.
@OptaCan: Deplasmanda altı maçtır sahadan puansız ayrılan Kayserispor, bu karşılaşmaların beşinde rakip fileleri havalandıramadı.
@OptaCan: Kayserispor ligde dokuz maçtır kalesinde en az iki gol görüyor (toplam 24 gol).
@OptaCan: Ligde altı maçtır kazanamayan Yeni Malatyaspor (3B 3M), son galibiyetini Gençlerbirliği'ni yenerek almıştı (4-1).
@OptaCan: Yeni Malatyaspor ligde oynadığı son üç maçta gol atamadı. İlk yarıda 11-14'üncü haftalar arasında dört maçlık kuraklık yaşamışlardı.
@OptaCan: Yeni Malatyaspor ile Kayserispor, Süper Lig tarihinde ilk kez bu sezonun ilk yarısında karşılaşırken; kazanan 1-0'lık skorla Malatya temsilcisi oldu.
Mutlu akşamlar! Süper Lig'in kapanış haftasında Yeni Malatyaspor, evinde Kayserispor'la karşılaşıyor. Mücadelenin canlı anlatımıyla karşınızdayız.
Powered By