Reklamsız Sözcü
90+6DK
Malatya'da son düdük geldi ve Yeni Malatyaspor, ilk yarıda bulduğu goller ile maçı 2-1 kazanan taraf olmayı başardı.
90+5DK
Galasataray bir duran top daha kazandı ve sağ kanattan Younes Belhanda'nın kullandığı köşe vuruşunda etkisiz kafa vuruşunu kaleci Ertaç Özbir kontrol etti.
90+4DK
SADIK SON ANDA! Organize gelişen Galatasaray atağında sağdan altı pas içine Sofiane Feghouli'nin gönderdiği pasını Eren Derdiyok'tan önce Sadık Çiftpınar uzaklaştırdı.
90+4DK
Galatasaray savunmasında son adam olarak Jason Denayer kaldı ve Emanuel Dening ile girdiği ikili mücadelede topu arkadaşlarına kazandıran isim oldu.
90+3DK
AUT! Hızlı gelişen Yeni Malatyaspor atağında son olarak sol çaprazda topla buluşan Aly Cissokho'nun sert şutu yandan auta çıktı.
90+2DK
Adem Büyük'ün pasında Emanuel Dening, sağ kanatta boş alan yakaladı ancak pas tercihini yanlış kullanınca ortası Fernando Muslera'da kaldı.
90+1DK
Eren Derdiyok, bu sezon Galatasaray forması ile ligde süre aldığı 10 maçta 1 asistlik performas sergiledi.
90+1DK
Malatya'da mücadelenin sonuna en az 5 dakikalık uzatma süresi eklendi.
90DK
ERTAÇ'TA KALDI! Sağ kanattan Yeni Malatyaspor ceza alanına gönderilen ortayı Gomis indirdi ve Ndiaye'nin yay içinden sert şutu ertaç Özbir'de kaldı.
89DK
Eren Derdiyok
Galatasaray
Martin Linnes
Galatasaray
Galatasaray'da Igor Tudor, son oyuncu değişikliği hakkını da kullandı ve Martin Linnes yerini ​Eren Derdiyok'a bıraktı.
88DK
Rahman Buğra Çağıran, faul düdüğünden sonra topa vurduğu için sarı kart ile cezalandırıldı.
87DK
Igor Tudor, son değişiklik için Eren Derdiyok'u çağırdı.
86DK
Emanuel Dening'in getirdiği top sonrasında Adem Büyük'ün ceza alanı dışındaki pas denemesi isabetli olmadı ve Yeni Malatyaspor atağı, Galatasaray atağına dönüştü.
85DK
Maçın normal süresinde son 5 dakikaya girdik ve maçın kontrolü konuk Galatasaray'da. Yeni Malatyaspor ise takım halinde savunma yapıyor.
84DK
Galatasaray ise geride kalan bölümde %62 ile topa sahip oldu ve Yeni Malatyaspor kalesine gönderdiği 10 şutta 1 kez isabet sağlayabildi.
83DK
Yeni Malatyaspor, geride kalan sürede topa %38 ile sahip oldu ve Galatasaray kalesine gönderdiği 9 şutta 5 kez isabet buldu.
82DK
Galatasaray'da bu duran topu Younes Belhanda kullandı ve arka direğe gönderdiği ortası isabetli olmadı.
82DK
Sağ kanattan kullanılan serbest vuruş sonrasında pozisyonun devamında bu defa sol kanatta Aytaç Kara'nın topa elle müdahalesi sonrasında Galatasaray bir duran top daha kazandı.
81DK
Aly Cissokho, Linnes'i ceza alanı dışında faulü ile durdurdu ve bu pozisyonda sarı kart ile cezalandırıldı.
80DK
Rahman Bugra Cagiran
Yeni Malatyaspor
Okechukwu Azubuike
Yeni Malatyaspor
Ev sahibi Yeni Malatyaspor'da da Erol Bulut son oyuncu değişikliği hakkını kullandı. Azubuike Okechukwu oyundan çıkarken yerine Rahman Buğra Çağıran  girdi.
79DK
Sinan Gümüş, bu sezon Galatasaray forması ile Süper Lig'de iki maça çıkmış; 26 dakika süre aldığı bu maçlarda skor katkısı sağlayamamıştı.
78DK
Sinan Gümüs
Galatasaray
Yasin Öztekin
Galatasaray
Galatasaray'da ikinci oyuncu değişikliği yapıldı ve Yasin Öztekin yerini Sinan Gümüş'e bıraktı.
77DK
Ertaç Özbir'in koruduğu kaleye bir şut daha gönderildi ve isabetli olmayan bu şut sonrasında Yeni Malatyaspor auta atışı ile oyuna başlayacak.
76DK
Galatasaray beraberlik golünü ararken Igor Tudor, Sinan Gümüş'ü az sonra oyuna dahil edebilir.
75DK
Badou Ndiaye, bu sezon Galatasaray forması ile ligde çıktığı 15. maçında ilk golünü kaydetti.
74DK
GOL! Sağ kanattan kullanılan serbest vuruş sonrasında Gomis'in sağ çaprazdan şutu sonrasında Feghouli'nin altı pas dışında dokunuşunu arka direkte ​Badou Ndiaye tamamladı ve farkı 1'e indirdi.
74DK
Asist Sofiane Feghouli
73DK
Yasin Öztekin sağ kanatta Aly Cissokho'nun müdahalesi ile yerde kaldı ve Galatasaray etkili bir noktadan duran top kazandı.
72DK
MUSLERA AÇIYI KAPATTI! Oyuna az önce giren Emanuel Dening, sağ çaprazdan ceza alanına girdi ve şutunu da çıkardı ancak açıyı iyi kapatan Muslera topu kontrol etti.
72DK
Emanuel Dening, bu sezon Süper Lig'de süre aldığı 12 maçta dört gole katkı sağladı (1 gol, 3 asist).
71DK
Emanuel Dening
Yeni Malatyaspor
Michael Pereira
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut ikinci oyuncu değişikliğini de yaptı ve maçtaki ilk golün sahibi Mickael Pereira yerini ​Emanuel Dening'e bıraktı.
70DK
Aytaç Kara'nın sol kanattan kullandığı köşe vuruşunu altı pas içinde Fernando Muslera yükseldi ve rahat kontrol etti.
69DK
Mickael Pereira'nın sağ kanattan ortasını arka direkte Khalid Boutaib içeri çevirmek istedi ancak Ahmet Çalık müdahalesi ile topu kornere çeldi.
68DK
MURAT UZAKLAŞTIRDI! Organize gelişen Galatasaray atağında sağdan Sofiane Feghouli'nin içeri çevirdiği ortasını altı pas dışında Murat Yıldırım yerinde müdahalesi ile topu kornere çeldi.
67DK
SON ANDA! Yeni Malatyaspor ceza alanına gönderilen topu Gomis kontrol etti ve son anda Sadık araya girerek rakibinin ayağında topu kazanarak gol vuruşuna izin vermedi.
66DK
Hızlı gelişen Yeni Malatyaspor atağında son anda ceza alanı içinde Badou Ndiaye araya iyi girdi ve topu Murat Yıldırım'dan kazandı.
65DK
Galatasaray'ın sol kanattan kullandığı köşe vuruşunu Ertaç Özbir yumrukladı ve pozisyonun devamında Gomis'in yay üzerinden sert şutu savunmadan döndü.
64DK
Garry Rodrigues sol kanatta Arturo Mina'dan sıyrılamadı ve son olarak Mina'nın müdahalesi ile top kornere çıktı.
63DK
Adem Büyük, sağ kanatta topla ilerlemek istedi ancak araya giren Denayer vücudunu iyi kullanarak topun auta çıkmasını sağladı.
62DK
Galatasaray, çok adamla Yeni Malatyaspor kalesine gittiği bu dönemlerde net pozisyon üretmekte zolanıyor. Yeni Malatyaspor ise alan savunması iyi yapıyor.
61DK
Galatasaray ise geride kalan bölümde %60 ile topa sahip oldu ve Yeni Malatyaspor kalesine gönderdiği 4 şutta da isabet bulamadı.
60DK
Yeni Malatyaspor, geride kalan sürede topa %40 ile sahip oldu ve Galatasaray kalesine gönderdiği 8 şutta 4 kez isabet buldu.
59DK
SON ANDA! Etkili gelişen Galatasaray atağında sağ kanattan Sofiane Feghouli'nin penaltı noktası üzerine gönderdiği topa Bafetimbi Gomis hareketlendi ancak son anda Ertaç Özbir yatarak müdahalesi ile topu uzaklaştırdı.
59DK
Yasin Öztekin'in sağ kanattan ceza alanına gönderdiği ortasını son olarak Gomis kontrol etti ve yüzünü dönmek isterken araya Aytaç Kara girdi.
58DK
Adem Büyük, bu sezon Süper Lig'de 13 maça çıktı ve dört gole katkı sağladı (1 gol, 3 asist).
57DK
Adem Büyük
Yeni Malatyaspor
Turgut Dogan Sahin
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyaspor'da ilk oyuncu değişikliği yapıldı ve Turgut Doğan Şahin yerini Adem Büyük'e bıraktı.
56DK
Adem Büyük, ev sahibi takımda hazırlık yapan isim. Az sonra Yeni Malatyaspor'dan da ilk oyuncu değişikliği gelebilir.
55DK
Sofiane Feghouli'nin sağ kanattan rakip ceza alanına gönderdiği üst üste iki ortasını da Sadık Çiftpınar karşıladı ve topu uzaklaştıran isim oldu.
54DK
MUSLERA'DA KALDI! Turgut Doğan Şahin'in sol kanattan ceza alanı yayı dışına çıkardığı topa Azubuike Okechukwu'nun sert şutunda Fernando Muslera topu kontrol etti.
53DK
Sofiane Feghouli, rakip yarı sahanın ortasında faul ile yerde kaldı ve kullanılan serbest vuruşu son anda Sadık Çiftpınar uzaklaştırdı.
52DK
Ertaç Özbir, bu sezon takımını ile çıktığı 13 maçta 4 kez kalesini gole kapatmıştı. Oyuncu sezona %59 kurtarış yüzdesi ile devam ediyor.
51DK
Bu defa Yeni Malatyaspor savunması arkasına atılan topa Bafetimbi Gomis hareketlendi ve tehlikeyi sezen Ertaç Özbir kalesinden çıktı ve rakibinin önünde topu kontrol etti.
51DK
Galatasaray savunması arkasına gönderilen topa Khalid Boutaib hareketlendi ancak son anda Ahmet Çalık müdahalesi ile topu uzaklaştırdı.
50DK
Sol kanattan gelişen ev sahibi atağında Turgut Doğan Şahin'in ceza alanına gönderdiği ortasına hiçbir arkadaşı hareketlenmedi ve top direkt auta çıktı.
49DK
Ertaç Özbir'in tedavisi sonrasında mücadele, kaldığı yerden yeniden başladı.
48DK
Ertaç Özbir, yan topta aldığı darbe sonrasında yerden kalkamadı ve oyun alanına sağlık görevlileri davet edildi.
47DK
Garry Rodrigues, bu sezon Galatasaray forması ile çıktığı 14 lig maçında dört gole katkı sağladı (1 gol, 3 asist).
46DK
Igor Tudor'dan ikinci yarı başında ilk oyuncu değişikliği geldi ve Maicon yerini Garry Rodrigues'e bıraktı.
46DK
Malatya'da ikinci yarının ilk düdüğü çaldı ve son 45 dakikaya konuk Galatasaray başladı.
45+1DK
Maçın hakemi Ali Palabıyık, ilk yarıdaki son düdüğünü çaldı ve Yeni Malatyaspor, soyunma odasına 2-0 üstün giren taraf oldu.
45DK
Bafetimbi Gomis, rakip yarı sahada yerde kaldı ve Galatasaraylı oyuncular topu taca gönderdi.
44DK
Khalid Boutaib, bu sezon Süper Lig'de çıktığı 15. maçında sekizinci golünü kaydetti.
43DK
YENİ MALATYASPOR
2
:
0
GALATASARAY
Khalid Boutaib
YENİ MALATYASPOR
Asist: Aytac Kara
GOL! Yeni Malatyaspor'un sağ kanattan kullandığı köşe vuruşuna ön direkte Khalid Boutaib kafa vuruşunu yaptı ve yere de çarpan top uzak direk dibinden filelerle buluştu.
43DK
Asist Aytac Kara
42DK
SON ANDA! Yeni Malatyaspor'da serbest vuruşu Aytaç Kara kullandı ve seken topu son olarak ceza alanı yayı içinden Sadık Çiftpınar sert şutu ile tamamladı ancak Gomis'ten seken top direk dibinden kornere çıktı.
41DK
Turgut Doğan Şahin, sol kanattan rakip ceza alanına girmek isterken Yasin Öztekin'in faulü ile yerde kaldı ve ev sahibi ekip etkili bir noktadan duran top kullanacak.
40DK
BOUTAİB KAÇIRDI! Issam Chebake'in rakip savunma arkasına gönderdiği topa Khalid Boutaib hareketlendi ancak top kontrolünü sağlayamayınca seken topu Muslera kontrol etti.
39DK
Mickael Pereira, bu sezon takımı ile çıktığı 12. maçında ikinci kez gol sevinci yaşadı.
38DK
YENİ MALATYASPOR
1
:
0
GALATASARAY
Michael Pereira
YENİ MALATYASPOR
Asist: Aly Cissokho
GOL! Sol kanattan Aly Cissokho'nun kaleye paralel gönderdiği ortayı arka direkte Mickael Pereira kafa vuruşu ile tamamladı ve takımını 1-0 öne geçirmeyi başardı.
38DK
Asist Aly Cissokho
38DK
Fernando'nun rakip savunma arasına gönderdiği pasını Sadık Çiftpınar karşıladı ve topu arkadaşına kazandırdı.
37DK
Galatasaray ise geride kalan bölümde %58 ile topa sahip oldu ve Yeni Malatyaspor kalesine gönderdiği 3 şutta da isabet bulamadı.
36DK
Yeni Malatyaspor, geride kalan sürede topa %42 ile sahip oldu ve Galatasaray kalesine gönderdiği 3 şutta 1 kez isabet buldu.
35DK
AUT! Galatasaray'da etkili noktadan kazanılan frikik vuruşu için topun gerisine Sofiane Feghouli geldi ve barajın üzerinden gönderdiği şutu üstten auta çıktı.
33DK
Sofiane Feghouli, rakip ceza alanı yayı dışında Aytaç Kara'nın faulü ile yerde kaldı ve konuk ekip için etkili bir noktadan frikik şansı doğdu.
32DK
Turgut Doğan Şahin'in sol kanattan penaltı noktasına gönderdiği ortasını rakibi Boutaib'den önce iyi yükselen Denayer kafa vuruşu ile uzaklaştırdı.
31DK
Badou Ndiaye'nin rakip ceza alanı yayı dışından kaleye göndermek istediği sert şutu üstten auta çıktı.
31DK
Galatasaray bu dakikalarda çok adamla rakip yarı sahada pozisyon arıyor.
30DK
Fernando'nun rakip yarı sahada kazandığı top sonrasında Sofiane Feghouli'nin ceza alanı dışından gönderdiği ara pasında araya Arturo Mina girdi ve tehlikeyi önledi.
29DK
Yeni Malatyaspor, özellikle top Galatasaray'da iken kendi yarı sahasını çok iyi kapatıyor ve geride kalan sürede rakibine ciddi bir pozisyon vermedi.
28DK
Khalid Boutaib'in savunma arkasına gönderdiği pasta araya Jason Denayer girdi ve Aytaç Kara'dan önce topu kalecisi Muslera'ya kazandırdı.
27DK
Yasin Öztekin'in sağ kanattan ceza alanına yaptığı ortası Arturo Mina'dan sekti ve yükseklik kazanan topu kalesinden çıkan Ertaç Özbir kontrol etti.
26DK
Issam Chebake'in kendi sahasından gönderdiği uzun topu ceza alanı içinde Khalid Boutaib arkadaşı Aytaç'a indirmek isterken Maicon'a faul yaptı ve atak sonuçsuz kaldı.
25DK
@OptaCan: Bu sezon ligde en fazla ikili mücadele (917, maç başına 61.3) ve hava topu mücadelesi (296, maç başına 19.7) kazanan takım Yeni Malatyaspor.
24DK
Martin Linnes'in soldan ceza alanına gönderdiği topu penaltı noktası üzerinde Badou Ndiaye kontrol etmek istedi ve ayağından açılan topta araya Arturo Mina girdi ve meşin yuvarlağın auta çıkmasını sağladı.
23DK
Konuk Galatasaray'da Serdar Aziz ısınmak için yedek kulübesinden çıktı. Igor Tudor erken bir oyuncu değişikliğine gidebilir.
22DK
Yeni Malatyaspor, sol kanattan Aytaç Kara ile hızlı geldi ve ceza alanına girdikten sonra sağına çekmek istediği topu iyi kontrol edemedi ve Maicon araya girerek tehlikeyi savuşturdu.
22DK
Galatasaray ise geride kalan bölümde %49 ile topa sahip oldu ve Yeni Malatyaspor kalesine gönderdiği 1 şutta da isabet bulamadı.
21DK
Yeni Malatyaspor, geride kalan sürede topa %51 ile sahip oldu ve Galatasaray kalesine gönderdiği 3 şutta 1 kez isabet buldu.
20DK
Geride kalan bölümde Yeni Malatyaspor'un daha etkili olduğunu görüyoruz. Konuk Galatasaray'ın henüz istediği oyunu sahaya yansıtamadığını söyleyebiliriz.
19DK
Sol kanattan hızlı gelen Galatasaray'da Sofiane Feghouli'nin ceza alanına gönderdiği topu Murat Yıldırım karşıladı ve takımını atağa çıkardı.
18DK
Sağ kanattan gelişen Yeni Malatyaspor atağında Issam Chebake'in ortasını ön direkte Khalid Boutaib iyi kontrol edemedi ve Jason Denayer topu uzaklaştırdı.
16DK
Aly Cissokho'nun sol kanattan ceza alanına gönderdiği ortasını penaltı noktası üzerinden Jason Denayer kafa vuruşu ile uzaklaştırdı.
15DK
Karşılaşmanın son bölümünlerinde daha çok orta alan mücadeleleri izliyoruz.
14DK
Younes Belhanda'nın sol kanattan kullandığı köşe vuruşunda altı pas dışına gelen ortayı kalesinden çıkan Ertaç Özbir yükseldi ve kontrol etti.
13DK
Ahmet Çalık, bu sezon Galatasaray formasıyla ilk kez bir lig maçına ilk 11'de başladı.
12DK
Galatasaray ise geride kalan bölümde %56 ile topa sahip oldu ve henüz Yeni Malatyaspor kalesine şut girişiminde bulunamadı.
11DK
Karşılaşmanın geride kalan bölümünde Yeni Malatyaspor, topa %44 ile sahip oldu ve Galatasaray kalesine gönderdiği 3 şutta 1 kez isabet buldu.
10DK
Yasin Öztekin'in sağ kanattan savunma arkasına sarkan arkadaşı Feghouli'ye gönderdiği pasında araya Sadık girdi ve tehlikeyi savuşturdu.
9DK
Galatasaray'da savunmanın göbeğini Maicon, Denayer ve Ahmet oluşturuyor. Yasin ise sağ bekte zaman zaman Maicon ile bu görevi paylaşıyor.
8DK
SON ANDA! Denayer'in riskli geri pasında araya Khalid Boutaib girmek istedi ancak Muslera, ceza alanı dışında yatarak müdahalesi ile tehlikeyi savuşturdu.
7DK
Turgut Doğan Şahin, bu sezon Süper Lig'de süre aldığı altı maçta skor katkısı sağlayamamıştı.
7DK
AUT! Yeni Malatyaspor'da serbest vuruşu Aytaç Kara kullandı ve ön direğe gönderdiği topa Turgut Doğan Şahin'in kafa vuruşu auta çıktı.
6DK
Mickael Pereira, sağ kanattan Belhanda'nın faulü ile yerde kaldı ve ev sahibi takım için etkili bir noktadan duran top şansı doğdu.
6DK
Mücadeleye ev sahibi Yeni Malatyaspor daha etkili başladı. Taraftar desteğini de arkasına alan Yeni Malatyaspor, Muslera'nın koruduğu kaleyi iki kez tehdit etti.
5DK
Galatasaray'da ise sakatlıkları bulunan Mariano, Tolga ve Latovlevici bugün forma giyemeyecek. Öye yandan Maicon, Ndiaye ve Feghouli sarı kart ceza sınırında bulunuyor.
4DK
Ev sahibi Yeni Malatyaspor'da Issiar Dia sakat, Yalçın Ayhan kadro dışı. Bu maç öncesi Azubuike ve Adem Büyük sarı kart sınırında bulunuyor.
3DK
Sağ kanattan gelişen Yeni Malatyaspor'un hızlı atağında Chebake topu getirdi ve çizgiye inmeden içeri gönderdiği topunu kalesinden çıkan Muslera kontrol etti.
2DK
MUSLERA HATA YAPMADI! Denayer'in pas hatasında Azubuike Okechukwu topu kazandı ve ceza alanı dışı sağ çaprazdan sert şutunu Muslera yattı ve kontrol etti.
1DK
Ali Palabıyık ilk düdüğünü çaldı ve karşılaşmaya ev sahibi Yeni Malatyaspor başladı.
Malatya'da iki takım oyuncuları da oyun alanına geldiler ve maç öncesi seremonisi sonrasında mücadele başlayacak.
@OptaCan: Younes Belhanda bu sezon Süper Lig'de en fazla asist yapan oyuncu (6).
@OptaCan: Bafetimbi Gomis bu sezon ligin en golcü oyuncusu (14). Yeni Malatyaspor'un golcüsü Khalid Boutaib, Gomis'in yarısı kadar gol atmasına rağmen, takımına Fransız oyuncu ile aynı puanı kazandırdı (5).
@OptaCan: Galatasaray'ın deplasmanda attığı son dört golün üçü Bafetimbi Gomis'ten geldi.
@OptaCan: Emanuel Dening, Yeni Malatyaspor'un Süper Lig'de iç sahada attığı son beş golün üçüne direkt katkı yaptı (bir gol, iki asist).
@OptaCan: Galatasaray bu sezon ligin en fazla isabetli şut atan takımı (86). Yeni Malatyaspor ise bu alanda ligde en kötü ikinci takım (54).
@OptaCan: Yeni Malatyaspor, Süper Lig'de iç sahada öne geçtiği iki maçı da kazanırken, geri düştüğü beş maçta da galibiyet elde edemedi (2B 3M).
@OptaCan: Galatasaray bu sezon Süper Lig'de en fazla gol atan (33) ve rakip ceza sahalarında topla en fazla buluşan (375, maç başına 25) takım.
@OptaCan: Bu sezon ligde en fazla ikili mücadele (917, maç başına 61.3) ve hava topu mücadelesi (296, maç başına 19.7) kazanan takım Yeni Malatyaspor.
@OptaCan: Bu sezon Süper Lig'de iç sahada Yeni Malatyaspor'dan (9) daha az puan toplayan sadece iki takım var: Alanyaspor (7) & Karabükspor (6).
@OptaCan: Yeni Malatyaspor, ligde beş maçtır kazanamıyor (2B 3M) ve bu maçların dördünde gol atamadı.
@OptaCan: Bu sezonun ilk 11 haftasında dokuz gol yiyen Galatasaray, son dört haftada 10 gol yedi.
@OptaCan: Galatasaray son üç deplasman maçında sahadan yenik ayrıldı ve bu maçlarda toplam 10 gol yerken sadece iki gol atabildi. 
@OptaCan: Galatasaray, ligde son sekiz maçtır arka arkaya aynı sonuçla sahadan ayrılmıyor (4G 1B 3M). Sarı kırmızılılar geçen hafta Akhisarspor'u 4-2 mağlup etmişti.
@OptaCan: Galatasaray, Süper Lig'de lige o sezon yükselen takımlara karşı oynadığı son sekiz maçın yedisini kazandı (1M).
@OptaCan: İki takım tarihlerinde ilk kez bir resmi maçta karşı karşıya gelecek.
Mücadelenin hakemliğini Ali Palabıyık yapacak. Palabıyık, bu sezon Süper Lig'deki 11. maçında düdük çalacak.
Konuk Galatasaray'da sakatlıkları bulunan Mariano, Tolga ve Latovlevici bugün forma giyemeyecek isimler. Öye yandan Galatasaray'da Maicon, Ndiaye ve Feghouli sarı kart ceza sınırında bulunuyor.
Ev sahibi Yeni Malatyaspor'da Issiar Dia sakat, Yalçın Ayhan kadro dışı. Bu maç öncesi Azubuike ve Adem Büyük sarı kart sınırında bulunuyor.
Konuk Galatasaray'ın ilk 11'i ise şöyle: Muslera, Denayer, Maicon, Ahmet, Linnes, Fernando, Ndiaye, Yasin, Feghouli, Belhanda, Gomis.
Ev sahibi Yeni Malatyaspor'un ilk 11'i: Ertaç, Chebake, Mina, Sadık, Cissokho, Azubuike, Murat, Aytaç, Pereira, Turgut, Boutaib.
Mücadelenin başlaması için artık son dakikalara girdik ve iki takımın da ilk 11'leri açıklandı.
Süper Lig'de liderlik koltuğunda oturan Galatasaray, 16. hafta maçında Yeni Malatyaspor'un konuğu oluyor. Karşılaşmanın canlı anlatımı ile sizlerleyiz.
Powered By