Reklamsız Sözcü
Hakem Halil Umut Meler'in son düdüğü geliyor ve mücadele sona eriyor...
90+4DK
Kasimpasa S.K.
Kasimpasa S.K.
Oyuncu Değişikliği Bengali-Fodé Koita Mustafa Batuhan Altıntaş
90+3DK
Maçın son anlarında Beşiktaş Quaresma'nın pasında Olcay Şahan'la gole çok yaklaşıyor ama bu pozisyon da sonuçsuz kalıyor.
90+1DK
Oğuzhan'ın pasında Cenk Tosun ceza sahası içinde yerde kalıyor ama hakem pozisyonu devam ettiriyor. 
90+1DK
Maçın sonuna en az 4 dakika daha ilave ediliyor. 
88DK
Turgut Doğan Şahin sol çizgiden topla birlikte ceza sahasına doğru hareketlenip şutunu gönderdi ama top auta gitti. 
87DK
Atınç Nukan, Koita'ya sert bir müdahale yapıyor ve sarı kart gören isim oluyor.
87DK
Beşiktaş bu dakikalarda artık son kozlarını oynuyor ve karşı kalede atak arıyor. Kasımpaşa'da tüm hatlarıyla kendi yarı alanında rakibini karşılıyor. 
86DK
Kasımpaşa'da Popov sarı kart görüyor. 
86DK
Besiktas
Besiktas
Beşiktaş'ta Rhodolfo oyundan çıkıyor. Yerine oyuna dahil olan isim Olcay Şahan oluyor. 
84DK
Quaresma'nın ortasında Atiba topa hareketlenen isim oluyor ama Popov ondan önce topu uzaklaştırıyor ve tehlike sona eriyor. 
83DK
Kasimpasa S.K.
Kasimpasa S.K.
Kasımpaşa'da Tunay Torun yerini Pavelka'ya bırakıyor.
83DK
Loret Sadiku ceza sahasının dışından kaleye sert bir şut gönderdi fakat top defanstan geri dönüyor. 
83DK
Oğuzhan'ın kullandığı frikik baraja çarpıp kornere çıkıyor. 
81DK
Kasımpaşa'da Titi, Adriano'ya yaptığı faul nedeniyle sarı kart görüyor.
81DK
Beşiktaş kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak. 
80DK
EV SAHİBİ EKİP GOLE YAKLAŞTI! Koita uzun süre sağ kanattan sürdüğü topu ceza sahasına kadar götürdü. Atınç'ın müdahalesine rağmen yıkılmayan Koita kaleye sağ kanattan bir şut gönderdi ama top kalenin sol direğinin dibinden auta çıktı. 
78DK
Kasimpasa S.K.
Kasimpasa S.K.
Besiktas
Besiktas
Kasımpaşa'da Eduok oyundan çıkarken yerine oyuna dahil olan isim Turgut Doğan oluyor. 
78DK
​Beşiktaş'ta Tolgay Arslan yerin Atınç Nukan'a bırakıyor.
78DK
Oğuzhan'ın pasında Cenk Tosun karşı karşıya kalacakken defans son anda müdahale ediyor ve topu uzaklaştırıyor. Kasımpaşa kalecisi Ramazan'ın ofsayt itirazları var. 
77DK
Tunay Torun'a yaptığı müdahale sonucunda Adriano sarı kart görüyor ve bir sonraki maç için cezalı duruma düşüyor. 
77DK
Veigneau'nun ortasında Adriano arka direkteki Tunay'a top gelmeden müdahalesini yaptı ve atağı sona erdirdi. 
76DK
Gökhan'ın pasında Oğuzhan topu Frei'ın önüne çok şık bıraktı. Frei kaleye sert bir plase gönderdi ama top farklı bir biçimde auta çıktı. 
75DK
Beşiktaş'ta Tolgay Arslan sağ kanatta aldığı müdahale nedeniyle şu anda oyuna sekerek devam ediyor. 
73DK
Quaresma'nın ortasında Atiba topu havalandırdı ama Veysel Sarı topu uzaklaştıran isim oldu. 
72DK
Besiktas
Besiktas
Beşiktaş'ta Aboubakar oyundan çıkıyor. Yerine giren oyuncu ise Kerim Frei oluyor.
72DK
Beşiktaş bu dakikalarda Kasımpaşa'yı kendi yarı sahasına hapsetti. Siyah beyazlılar yüklenmeye devam ediyor...
71DK
Oğuzhan'ın ortasında topa kimse dokunamadı ve Ramazan topu çift yumrukla ceza sahasının dışına gönderdi. 
70DK
Quaresma şık çalımlarla Kasımpaşa ceza sahasına ilerlerken Popov'un sert müdahalesinde yerde kaldı. Beşiktaş sol kanattan ve tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacak. 
69DK
Kasımpaşalı oyuncular baskı sonucunda topu Tunay'la kaptı. Tunay'ın pasında Koita ceza sahası dışındaki Tunay'a yine döndü ve ortasını açan Tunay'ın bu ortası Beşiktaş defansı tarafından uzaklaştırıldı. 
68DK
Gökhan Gönül'ün arka direğe ortasında Aboubakar topa doğru hareketlendi ama günün başarılı isimlerinden Titi bu hava topunu da kazandı ve tehlikeyi sona erdirdi. 
67DK
Aboubakar çalımlarla ceza sahası yayından Kasımpaşa 18'ine girmeye çalıştı ama Titi son anda müdahale edip topu uzaklaştırdı. Dönen top Quaresma'nın önünde kaldı. Portekizli yıldız pasında Tolgay'ı gördü. Tolgay ceza sahası yayının hemen gerisinden kaleye sert bir şut gönderdi ama defansa çarpan top taça kadar gitti. 
65DK
Tunay'ın pasında Popov ceza sahasına sert bir orta gönderdi ama Rhodolfo, Koita'dan önce topa müdahale etti ve tehlikeyi sonlandırdı. 
64DK
Kasımpaşa bu baskıyı gol yemeden atlattı. Bu dakikalarda ev sahibi ekip paslaşarak Beşiktaş kalesine gitmeye çalışıyor.
62DK
Gökhan Gönül çalımlarla çizgiye indi ve ortasını açtı. Topa iyi yükselen Quaresma kafa vurmak istedi ama defans izin vermedi ve topu uzaklaştırdı. Seken topta Adriano bir kez daha ceza sahasına orta gönderdi ama bu top da defans tarafından uzaklaştırıldı. Beşiktaş tüm hatlarıyla Kasımpaşa kalesine yükleniyor...
61DK
Koita topla birlikte karşı kaleye gitmek isterken Tosiç ile çarpıştı ve Koita yerde kaldı. Hakem pozisyonu devam ettirdi. 
60DK
Oğuzhan Özyakup pasında ceza sahasına sol taraftan kateden Cenk Tosun'u gördü. Cenk bekletmeden topu kaleye gönderdi ama Ramazan için bu şutu kurtarmak kolay oldu. 
59DK
KONUK EKİP GOLE YAKLAŞTI! Quaresma'nın ortasında arka direkteki Gökhan Gönül topu kaleye doğru gönderdi ama top kalenin sol direğinin dibinden sahayı terketti. 
58DK
Castro sol kanattan çalımlarla geldi. Sol kanattan sağ arka direkteki Koita'ya topu gönderdi ama Tosiç son anda topa müdahale etti. Bu müdahaleden seken top ceza sahası yayında bekleyen Abdullah'ın önünde kaldı ve gelişine sert bir vuruş yapan Abdullah'ın bu şutu kalenin az farkla üzerinden auta çıktı. 
57DK
Beşiktaş bu dakikalarda beraberlik golü için Kasımpaşa kalesine tüm hatlarıyla yükleniyor. 
56DK
Gökhan'ın ortasında arka direkteki Quaresma çizgiye inip topu çevirdi ama Kasımpaşa defansı yine dikkatli...
55DK
Kasımpaşa defansından seken top Tolgay'ın önünde kaldı ve Tolgay sert bir vuruşla Kasımpaşa kalesini yokladı. kaleciden seken top ofsayttaki Quaresma'yı gitti. Portekizli yıldız golü buldu ama hakem ofsayt gerekçesiyle golü iptal etti. Oyun devam ediyor...
54DK
Gökhan Gönül'ün ortasında Oğuzhan şık bir kafa vuruşu ile topu kaleye gönderdi ama Ramazan topu aynı güzellikte kurtardı. Seken topa Oğuzhan yine müdahale etmek istedi ama top kornere çıktı. 
53DK
Oğuzhan ikinci korneri de ceza sahasına gönderdi ama top Abdullah Durak tarafından engellenip ceza sahası dışına gönderildi. Seken topta Aboubakar ceza sahası yayında topla buluştu ve kaleye şutu gönderdi ama top bir kez daha defanstan geri döndü. 
52DK
Beşiktaş, Oğuzhan ile kullandığı köşe vuruşta Atiba topa hareketlenen isim oldu ama Kasımpaşa defansının müdahalesi ile top bir kez daha kornere çıktı. 
50DK
KASİMPASA S.K.
2
:
0
BESİKTAS
KASİMPASA S.K.
GOL! Eduok ceza sahasına girmek istedi ama topu son anda kaybedecekken bir müdahale yaptı ve top Beşiktaş kalesine doğru yönelirken topa Gökhan Gönül ters bir vuruş yaptı ve Castro'ya doğru gelen topu Castro arkasındaki Eduok'a doğru gönderdi ama topu oraya gönderen Gökhan Gönül bir kez daha geriden gelip Eduok'dan önce topa dokundu ve kendi kalesine golü attı. 
49DK
İkinci yarıdaki ilk atak gol oldu. Kasımpaşa, Beşiktaş kalesine yüklenmeye devam ediyor ve şu dakikalarda galibiyet sayısını arıyor.
47DK
KASİMPASA S.K.
1
:
0
BESİKTAS
KASİMPASA S.K.
GOL! Kornerden seken top Eduok'un önüe doğru açıldı. Eduok ceza sahasında arka direkte bekleyen arkadaşı Tunay Torun'a doğru topu gönderdi. Tunay Torun düşerken topa müdahale etti ve Beşiktaş kalecisi Fabri topa müdahale etmesine rağmen çaresiz kaldı ve maçta durum 1-1 oldu. 
46DK
Hakem Halil Umut Meler düdüğünü çaldı ve maçın ikinci yarısı başladı...
Hakemin ilk yarıdaki son düdüğü geliyor ve Beşiktaş devreyi 1-0 önde kapatıyor. 
45+1DK
Maçın ilk yarısının sonuna en az 1 dakika ekleniyor. 
45DK
Tunay'ın pasında Koita topa hareketlendi ama Fabri kalesini terkedip Koita'nın önüne geçti ve top onun kontrolünde auta çıktı
44DK
Veigneau sol kanattan çizgiye indi ve ortasını açtı. Rhodolfo topun geçmesine izin vermedi ve top kornere çıktı. Korneri kullanan Kasımpaşa'da son top Tunay'ın önünde kaldı. Tunay ceza alanına sert bir orta gönderdi ama hiç bir arkadaşı topa dokunamadı. 
43DK
Veigneau'nun ortasında Beşiktaş defansı topu uzaklaştırdı. Dönen top Popov'da kaldı ve Bulgar oyuncu kaleyi yokladı ama top auta çıktı. 
42DK
Kasımpaşa 1-2 dakikadır Beşiktaş yarı sahasında gol arıyor...
40DK
Cenk Tosun pasında Aboubakar'ı gördü. Ceza sahası yayından 18'e giren Aboubakar kaleye bir şut gönderdi ama top defanstan geri döndü. 
39DK
Tunay'ın pasında Eduok topu şık bir pasla Koita'ya göndermek istedi ama Tosiç son anda araya girdi. 
37DK
Quaresma'nın ortasını Gökhan ceza sahasına doğru çevirdi. Top Aboubakar'a gelecekken Castro son anda araya girip tehlikeyi önledi. 
35DK
Tunay'ın kullandığı serbest vuruş Beşiktaş barajından geri dönüyor.
34DK
Koita çalımlarla ceza sahası yayına doğru hareketlendi ama Cenk'in müdahalesinde Koita yerde kaldı. Kasımpaşa kaleyi karşıdan gören ve tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacak. 
32DK
Sarı Kart Abdullah Durak
31DK
GOL! Aboubakar karşı karşıya kaldı ve kaleye şutunda top kaleciden sekti. Dönen topa Quaresma hareketlendi ama topa müdahale edemeyince top Cenk Tosun'a doğru hareketlendi ve Cenk topu şık bir kafa vuruşuyla kaleye gönderip takımını 1-0 öne geçirdi.
30DK
EV SAHİBİ EKİP GOLE YAKLAŞTI! Popov gelen ortada ceza sahası dışından Beşiktaş kalesini yokladı ama top kornere çıktı. 
29DK
Atiba'nın pasında Cenk ceza sahasına yakın bir noktada topla buluştu ve kaleye sert bir şut gönderdi ama top Kasımpaşa defansından geri döndü. 
28DK
Kasımpaşa karşı kalede gol arıyor ama Beşiktaş tüm hatlarıyla geride rakibini karşılıyor.
25DK
Oğuzhan kaleyi uzaklardan yokladı ama top farklı bir biçimde kalenin sağından auta çıktı. 
24DK
Kornerde Quaresma topu ceza alanına gönderdi fakat Titi topu uzaklaştırdı. Yükselen top en son Atiba'nın önünde kaldı ama Oğuzhan'ın ayağından top çıktığı anda yan hakem ofsayta hükmetti. 
23DK
Quaresma kaleyi karşıdan gören bir noktadan çok sert bir şut gönderdi. Ramazan son anda topu kornere çeldi. 
21DK
Oğuzhan'ın kullandığı serbest vuruşta Tosiç topa iyi yükselip kafa vuruşu yaptı ama top auta çıktı. 
20DK
Quaresma'nın rabonasında Aboubakar topa iyi yükseldi ama defans son anda engelleyip topu uzaklaştırdı. 
18DK
Quaresma'nın köşe vuruşunda Atiba topa vurdu ama top defansa çarpıp 3. kez kornere çıktı. 
17DK
Quaresma'nın ortasında ön direkte Castro topu uzaklaştırıp tehlikeyi sonlandırdı. Uzaklaştırılan top yine Quaresma'nın önünde kaldı. Portekizli oyuncu bekletmeden ortasını açtı ama Titi yine topu engelleyio kornere gönderen isim oldu. 
16DK
Aboubakar'ın ara pasına Cenk Tosun hareketlendi. Topu bekletmeden kaleye gönderen Cenk'in şutunu Titi kayarak engelledi ve top kornere çıktı.
15DK
Cenk Tosun topla birlikte 3 Kasımpaşalı oyuncunun arasına daldı ve yerde kaldı. Hakem faule hükmetti. 
13DK
Cenk Tosun ile Veysel Sarı arasında bir tartışma yaşandı. Hakem iki oyuncuyu da uyardı.
12DK
Kısa paslarla Beşiktaş ceza sahasına organize bir şekilde gelen Kasımpaşa'da top son anda Castro'da kaldı. Castro top ayağına gelir gelmez şutunu çekti ve top farklı bir biçimde oyun alanını terketti. 
10DK
Atiba'nın pasında Gökhan Gönül sağ kanattan sıfıra inip sert bir orta kesti. Defanstan dönen top ceza sahası dışına açıldı ve Tolgay bu topu şert bir vuruşla kaleye gönderdi ama top kalenin üzerinden auta çıktı. 
9DK
Tunay Torun'un ortasında Koita'dan önce topa müdahale eden Tosiç tehlikeyi büyümeden önledi. 
8DK
Quaresma sağ kanatta boş alana doğru kaçtı ama Gökhan Gönül'ün attığı pas yerini bulmadı ve top Kasımpaşalı oyuncularda kaldı. 
7DK
Kasımpaşa sol kanattan Tunay Torun ile kullandığı serbest vuruşla karşı kalede pozisyon aradı ama havalanan topu son olarak Atiba karşılayıp uzaklaştırdı. 
6DK
Quaresma'nın kullandığı serbest vuruşta Atiba topu yükseltip arka direkteki Rhodolfo'ya doğru gönderdi ama top yüksekten geldi ve Rhodolfo'nun gerisinde kalıp auta çıktı. 
6DK
Maçın ilk 5 dakikalık bölümü geride kaldı. Beşiktaş topa hükmeden tek taraf ve karşı kalede ilk dakikadan beri gol arıyor. Kasımpaşa ise şu anda sadece karşılayan taraf durumunda.
5DK
Maça ilgi beklenenin çok altında ve tribünlerde büyük boşluklar var.
3DK
Serbest vuruşta topun başına geçen Quaresma'nın şutunda top barajdan döndü...
2DK
Oğuzhan'ın pasında Aboubakar topa hareketlendi ama hakemin öncesinde çalan faul düdüğü var. Beşiktaş kaleyi tam karşıdan gören bir noktadan ve tehlikeli bir yerden serbest vuruş kullanacak. 
1DK
Hakem Halil Umut Meler'in ilk düdüğü geldi ve maç başladı...
İki takım şu an sahaya çıktı ve bugün Kayseri'de yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuyorlar. 
Maçı İzmir bölgesi hakemlerinden Halil Umut Meler yönetecek. Yardımcılıklarını ise İlker Takpak ve İbrahim Bozbey yapacak.
Beşiktaş XI: Fabri, Gökhan Gönül, Rhodolfo, Tosic, Adriano, Oğuzhan, Atiba, Quaresma, Tolgay, Cenk, Aboubakar.
Kasımpaşa XI: Ramazan, Popov, Veysel Sarı, Titi, Veignau, Abdullah Durak, Sadiku, Castro, Tunay, Eduok, Koita.
Evindeki son lig maçında Galatasaray'a 2-1 kaybeden Kasımpaşa, en son Ocak-Şubat 2016'da iç sahada üst üste iki maç kaybetti.
Kasımpaşa, geçen hafta Çaykur Rizespor'u yenerek dört haftalık galibiyet özlemine (1B 3M) son verdi.
Kasımpaşa, evindeki son maçta Beşiktaş'ı 2-1 yenmişti: Bu, Kasımpaşa'nın lig tarihinde Beşiktaş karşısındaki ilk iç saha galibiyeti olmuştu (3B 8M).
Kasımpaşa, Beşiktaş'la oynadığı son iki lig maçını kaybetmedi (1G 1B). Paşa'nın tarihinde Beşiktaş önünde üç maçlık bir yenilmezlik serisi yok.
Beşiktaş, Kasımpaşa ile Süper Lig'deki 26 karşılaşmasının sadece ikisini kaybetti (18G 6B).
Merhabalar! Süper Lig'in 15. haftasında Kasımpaşa kendi sahasında Beşiktaş'ı konuk ediyor. Bu maçın canlı anlatımında sizlerle olacağız.
Powered By