Reklamsız Sözcü
90+2DK
Yusuf Erdoğan sağdan topu içeri ortalıyor. Orta çok uzun ve bu orta maçın son pozisyonu oluyor. Hüseyin Göçek maçın son düdüğünü çalıyor.
90DK
Hakem Hüseyin Göçek maçı 1 dakika uzatıyor.
89DK
Gol sonrası Trabzonspor iyice oyundan düştü. Kendi yara sahasında Mustafa Yumlu topu kaybedince faul yaptı. Tribünler kırmızı kart bekledi ama hakem oralı olmadı. Sonrasında devam eden atak Skulasson'un ofsaytta kalmasıyla yarıda kesildi.
85DK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
4
:
0
TRABZONSPOR
Ermin Zec
KARDEMİR KARABÜKSPOR
Gol Ermin Zec
85DK
GOL! Ceyhun birer birer savunmadan sıyrıldı, Rodic sağ taraftan içeri çevirdi. Kale önünde top Zec'in önünde kaldı. Vuruştan sonra savunmadan da seken top ağlara gitti.
83DK
Ermin Zec
Kardemir Karabükspor
Ilhan Depe
Kardemir Karabükspor
Oyuncu Değişikliği Ilhan Depe Ermin Zec
83DK
Mustafa'nın faulü sonrası Trabzonspor'un bir hücum çabası daha sonuçsuz kaldı. Sonrasında Karabükspor yine hızlı çıktı, Rodic'in Skulasson'a pası hızlı olmasa İzlandalı oyuncu Onur'la karşı karşıya kalacaktı.
82DK
Mustafa Yumlu, Skulasson'a yaptığı sert faul sonrası sarı kart gördü.
82DK
Sağ taraftan Hakan Arslantaş çizgiye indi, ortayı yaptı Skulasson giden topu son anda savunma çıkardı.
80DK
Sol tarafta oyuna yeni giren Castillo'nun savunmayı geçme çabası sonuçsuz. Dönen topta hızlı çıkan Cristian Tanase'yi Mustafa Yumlu durduruyor. İki taraf da karşılıklı hızlı ataklarla rakip kaleye gitmeye çalışıyor ama sonuç yok. Top taca çıkıyor. Karabükspor kullanacak.
79DK
Aytaç'ın uzun topunda sol tarafta kafayla topu indirme çabası ama top kaleci Ahmet'in ellerinde kalıyor.
79DK
Üçüncü golün ardından Karabükspor iyice kendi alanına çekildi. Trabzonspor rakip yarı sahada boşluk arıyor ancak bulamıyor.
77DK
Vladimir Rodic
Kardemir Karabükspor
Abdou Traoré
Kardemir Karabükspor
Karabükspor'da maçın etkili isimlerinden Traore çıkarken Rodic oyuna giriyor.
76DK
Yusuf Erdogan
Trabzonspor
Mehmet Ekici
Trabzonspor
Yusuf Erdoğan oyunda, son anlarda oyundan iyice düşen Mehmet Ekici kenara geliyor.
76DK
Trabzonspor üçüncü gol sonrası karşılık vermeye çalışıyor ama üst üste kornerlerden sonuç çıkmıyor. Önce sağ taraftan getirilen topta kaleci Ahmet'i geçemediler, sonrasında kullanılan kornerden ise sonuç çıkmadı.
73DK
GOL! Karabükspor bir kez daha hızlı hücumla golü buluyor. Poko'nun soldan getirdiği topta voleyle topu ağlara gönderdi.
72DK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
3
:
0
TRABZONSPOR
Abdou Traoré
KARDEMİR KARABÜKSPOR
Asist: Andre Biyogo Poko
GOL! Fark üçe çıktı! Poko hızlı hücumda topu soldan getiriyor, ortasında ceza sahasında voleyle Traore ağları buluyor.
72DK
Olafur Skulason
Kardemir Karabükspor
Mustapha Yatabaré
Kardemir Karabükspor
Oyuncu Değişikliği Mustapha Yatabaré Ólafur Ingi Skúlason
67DK
Devamındaki pozisyonda orta sahada Poko'ya sert bir faul. Dany topu Traore'te doğru kullandı. Süratli oyuncu önce ceza sahasına girdi, sonra kalabalık arasında kalınca topu geri çıkardı. Ardından Latovlevici'nin savunma arkasına attığı uzun topta ofsayt bayrağı kalktı.
67DK
Yine sağ tarafta İlhan Dpe bomboş. Ortasında Durica karşılıyor.
65DK
Fabian Castillo
Trabzonspor
Muhammet Demir
Trabzonspor
Muhammet Demir oyundan çıkıyor, Castillo oyuna giriyor.
65DK
Trabzonspor ikinci golden sonra oyundan iyice düşmüş gibi gözüküyor. Karabükspor topu kazandıktan sonra rahatlıkla hücum bölgesine gidiyor.
62DK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
:
0
TRABZONSPOR
Iasmin Latovlevici
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GOL! FARK İKİ OLDU! Trabzonspor rakip sahada boşluk arıyor ama kendi sahasında da büyük boşluklar bırakıyor. Yatabare'yle İlhan solda paslaştı. Yatabare içeri girdi, çaprazdan vuruşu direkten döndü, dönen topu Latovlevici boş kaleye gönderiyor!
62DK
Trabzonspor rakip sahada boşluk arıyor ama kendi sahasında da büyük boşluklar bırakıyor. Yatabare'yle İlhan solda paslaştı. Yatabare içeri girdi, çaprazdan vuruşu direkten döndü, dönen topu Latovlevici boş kaleye gönderiyor!
61DK
Ogenyi Onazi
Trabzonspor
Okay Yokuslu
Trabzonspor
Okay Yokuşlu oyundan çıkarken, Onazi oyunda
60DK
Mehmet Ekici'nin ceza sahasına ortası çok kısa, dönen topu tekrar rakip sahaya gönderiyor Trabzonspor.
60DK
Trabzonspor bu kez de sağ tarafta topa baskı yaparken faulü kazanıyor. 
59DK
Trabzonspor gol sonrasında daha hızlı oynayarak rakibini yakalamaya çalışıyor. Şimdi atılan bir topta elle müdahale. Mustafa Akbaş serbest vuruşu direkt olarak kaleci Ahmet'in ellerine gönderdi.
58DK
Cristian Tanase'nin kullandığı korneri Onur Kıvrak yumrukla uzaklaştırdı. Latovlevici dönen topu arkaya kesti. Yatabare arka tarafta bomboş kaldı ama çok kötü bir vuruş yapıyor, top dışarıda!
57DK
Traore bu kez de faul sonrası sol taraftan savunmayı zorladı. Karabükspor sol taraftan korner kullanacak.
57DK
Pozisyonun devamında İlhan Depe sağdan ortayı yaptı, arka tarafta kimse olmayınca savunma topu uzaklaştırdı. Karabükspor yarı sahasından atak tazelerken Mustafa Yumlu hava topu mücadelesinde faulü yaptı.
56DK
Mustafa Akbaş sol taraftan tacı kullanıyor. Ancak kaybedilen topta hızlı çıkan Karabükspor oluyor. Sonrasında savunmadan sıyrılan Traore, orta sahada takımına faulü kazandırdı.
55DK
Gol sonrasında Trabzonspor, Karabükspor'a cevap vermek istiyor. Ancak Karabükspor'un hızlı atakları sıklaştı. Bu kez de Traore ceza yayından vurdu. Top Onur Kıvrak'ta kaldı.
52DK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
:
0
TRABZONSPOR
Mustapha Yatabaré
KARDEMİR KARABÜKSPOR
Asist: Abdou Traoré
GOL! KARABÜKSPOR GOLÜ BULUYOR! Soldan çıkmaya çalışan Trabzonspor'a Karabük'ten önde baskı. Ev sahibi yeninden kazandı. Ortadan savunmayı zorlayan Yatabare, Traore'nin pasıyla kaleciyle karşı karşıya kaldı ve golü buldu!
51DK
Soldan çıkmaya çalışan Trabzonspor'a Karabük'ten önde baskı. Ev sahibi yeninden kazandı. Ortadan savunmayı zorlayan Yatabare, Traore'nin pasıyla kaleciyle karşı karşıya kaldı ve golü buldu!
51DK
Karabükspor ortadan Poko'yla çıkıyor. Sol tarafa dönen topta Latovlevici'nin yerden ortasını Durica çıkardı. Sonrasında bir orta daha, yine Durica.
50DK
Sonrasında Karabükspor'un atağı ofsaytla kesiliyor. Kullanılan serbest vuruşta top Karabükspor kalecisi Ahmet Şahin'de.
49DK
Karabükspor bu kez atakta. Paslaşmalar sonrası sol taraftan zorladılar. Latovlevici topu kaybetti. Şimdi sağdan Bero'yla Trabzonspor çıkıyor, içeri Okay'a dönmek istedi ama savunma kesiyor.
49DK
Trabzonspor korner sonrası baskısını devam ettiriyor. Sol taç çizgisinde Suk savunmadan syırılamadı. Zeki taç atışını kısa kullanıyor, Aytaç topu geri ona bırakıyor. Ortada sonuç yok. Karabükspor sağdan hızlı geliyor ama Poko'nun sağdan ceza sahasına ortasına Durica müsaade etmiyor.
46DK
Trabzonspor ikinci yarıya da uzun toplarla başladı. Sonrasında Karabükspor'un kullandığı taçta topa baskı yapıp topu kazandılar. Sağ tarafta Mustafa Akbaş'ın ortasında Bero gerilerden kafayı vurdu, Ahmet Şahin zorlukla çıkardı!
45DK
Ve ikinci yarı başlıyor.
45+3DK
Karabükspor korneri paslaşarak kullanıyor. Latovlevici'nin ceza sahasının köşesinden yaptığı ortayı Trabzonspor savunması çıkarıyor ve Hüseyin Göçek ilk yarıyı bitiriyor.
45+1DK
Bütün ilk yarı olduğu gibi Trabzonspor sağ taraftan uzun gönderdi, top taca çıktı. Latovlevici'nin taç atışı sonrası top tekrar taca çıktı. Üst üste kaybedilen kazanılan toplar sonrası, Karabükspor başka bir uzun topla Trabzonspor kalesini zorladı. Ceza yayında boşta kalan topa Traore gelişine vurdu, Onur çıkardı.
45DK
Trabzonspor'un uzun kullandığı top sonrası, seken topu alan Karabükspor hızlı paslarla sağdan Latovlevici'yle atağa çıktı. Topu Traore'nin önüne bırakmak isteyen oyuncunun pası uzun olmasa Karabükspor ceza alanında büyük tehlike yaratabilirdi.
44DK
Ahmet Şahin bir kez daha kale vuruşunu kullanıyor. Gelen topta Tanase hava topu mücadelesinde Mustafa Yumlu'ya faul yapıyor.
43DK
Karabükspor'un bir uzun topu daha taçla sonuçlandı. Trabzonspor sağdan tacı kullanıyor, sonrasında Okay'a yapılan hareket faul. Zeki Yavru topun başında, topu ceza alanına gönderiyor. Suk topu kontrol ediyor ama saha çizgileri içinde tutamıyor. 
43DK
Trabzonspor bir kez daha uzun topla çıktı. Suk topu kaauyla indirdi, Bero ceza yayının iki adım gerisinden gelişine vurdu top sağdan dışarı gitti
42DK
Aynı pozisyonun devamında Karabükspor soldan İlhan Depe'yle hızlı geldi. Yapılan orta Onur'un ellerinde kaldı.
41DK
Trabzonspor bu kez de soldan geliyor. Ters tarafa yapılan ortada Suk topu sert çevirdi, sonuç yok.
40DK
Bu kez Trabzonspor soldan hızlı çıkıyor ama solda Bero'nun pası isabetsiz. Bu hızlı ataktan da sonuç çıkmıyor.
39DK
Trabzonspor'un atağı da bir kez daha sonuçsuz. Top kaleci Ahmet Şahin'de. Ahmet yine uzun kullanıyor. Sonrasında gelen taç atışı Tanase soldan geliyor, yerden kestiği topu son anda savunma uzaklaştırıyor!
38DK
Hakan Arslantaş'ın taç atışı sonrası Suk baskı yaptı, rakip savunmayı hataya zorladı ama Trabzonspor'un taç atışı sonrası kendisi hata yapıp topu kaptırdı. Karabükspor Yatabare'yi savunmanın arkasına kaçırmaya çalışıyor, bu kez de Trabzon savunması.
38DK
Karabükspor bir kez daha orta sahada topu kaybediyor. Sol tarafta Mustafa Akbaş'la Bero çizgiye inmeye çalışıyor ama Karabükspor savunması izin vermedi. Taç ev sahibinin.
37DK
Korneri Onur uzaklaştırdı. Sonrasında Suk hızlı çıkmaya çalışırken rakibine faul yaptı.
36DK
Karabükspor bu kez de sağdan yükleniyor. Hakan Arslantaş'ın pasında Poko ceza sahasında çizgiye indi, korneri aldı.
35DK
Trabzonspor'un atağı sonrası şut savunmadan dönünce Karabükspor, İlhan Depe'yle çıktı. Süratli oyuncuya yapılan faulü Latovlevici kullandı. Tanase arka tarafta bomboş kaldı, gol pozisyonu... Derken Hüseyin Göçek, Tanase'nin elle oynadığını işaret ediyor
34DK
Ofsayt kararı sonrası Ahmet Şahin'in uzun topunda Tanase'yle Zeki Yavru arasındaki mücadeleden faul kararı çıktı. Hakem Tanase'yi uyardı
33DK
Trabzonspor da Mustafa Yumlu'nun uzun topuyla çıktı. Muhammet Demir sektirdi, Suk ve Zeki Yavru baskı yaptı. Zeki'den seken top sonrası bu kez de Suk için ofsayt bayrağı kalktı.
32DK
Ahmet Şahin yine aut atışını uzun kullandı. Seken top sonrası yardımcı hakem ofsaytı işaret etti.
31DK
İki taraf da karşılıklı uzun toplar atmaya devam ediyor. Bu kez Trabzonspor sağ taraftan üst üste paslarla çıktı. Mehmet Ekici çizgiye inmeye çalışsa da Dany pozisyonunu bozdu. Top yeniden Karabükspor'da.
31DK
Karabükspor bu sefer uzun oynuyor, top sekip Trabzonspor'lu Aytaç'ta kaldı. Onun da uzun topu... Tekrar Ahmet Şahin.
30DK
Ahmet Şahin aut atışıyla oyun yeniden hareketleniyor.
28DK
Trabzonspor bir kez daha gole yaklaşıyor! Suk sol taraftan zorladı, savunmadan sıyrılıp sol çaprazda kaleciyle karşı karşıya kaldı, kaleci çıkardı. Dönen topu Okay dışarı attı.
27DK
Dönen topu tekrar sağa çevirdi bordo-mavililer, sağ taraftan koşuya devam eden Mehmet'in ceza sahasında kalenin çaprazından yaptığı vuruş az farkla dışarı gitti!
26DK
Trabzonspor yine rakibin solundan gelmeye çalışırken faul kazandı. Suk'a yapılan faulü Mehmet kullandı.
25DK
İki ekip de çok hızlı çıkıyor, çok hızlı top kaybediyor. Bu kez atak sırası Trabzonspor'da. Mehmet Ekici'yle başlayan atak, yine Mehmet'in sağdan sola attığı uzun bir topla son buldu. Bero'nun ortası direkt dışarı gitti.
24DK
Karabükspor savunmada topu kazansa da Traore'ye oynanan top çok uzun ve isabetsiz. Trabzonspor da uzun bir topla tekrar hücuma çıkıyor, dönen topu alan Okay'ın ceza sahasına toplu koşusunu geirden gelen Poko durdurdu.
23DK
Trabzonspor sağdan uzun bir topla atak tazeledi, Suk'la Muhammet ileride iyi anlaştı ancak savunma Muhammet'in koşusunu sürdürmesine izin vermedi. Sonrasında dönen topu kazanan Okay'a bir faul.
22DK
İki taraf da orta sahada üst üste top kayıpları yaptı. Karabükspor sol taraftan İlhan Depe'yle hızlı çıktı ancak sağ tarafta topu bıraktığı Yatabare önce topu kaybetti, sonra faul yaptı. Onur serbest vuruşu kullandı, Suk'tan önce Dany kafayı vurdu.
22DK
Mehmet'in ortasını savunma karşıladı, seken topu Hakan Arslantaş uzaklaştırıp karambole izin vermedi
21DK
Mehmet Ekici topun başında. Trabzonsporlular ceza sahası çevresinde
21DK
Bu kez de sağ taraftan topla çıkan Mustafa Yumlu'ya bir faul.
20DK
Matusz Bero sağ tarafta savunmaya baskı yaparken bir kez daha faul yaptı. Kaleci Ahmet Şahin, Yatabare'ye doğru uzun kullandı. Savunma karşıladı, seken topu Okay Yokuşlu kazandı, faulü aldı.
19DK
Trabzonspor top ayağındayken sağdan sola, soldan sağa yön değiştirerek ve topu attıkları bölgede baskı yaparak pozisyon arıyor. Ancak şu ana kadar bir sonuç çıkmış değil.
18DK
Karabükspor geride pas yaparak çıkmaya çalışıyor, Trabzonspor ön alanda ya da orta sahada kazanacağı toplarla hızlı hücum arıyor. Deplasman ekibi nihayet rakibini hataya sürükledi. Sol taraftan kazandığı topla Mehmet Ekici savunmada boşluk arıyor
17DK
Suk şimdi yine aynı bölgede savunmaya baskı yapıyor ama Dany uzaklaştırdı. Uzaklaştırılan top Okay tarafından taca gönderildi. Karabükspor'un hücumu sürerken Suk ön alanda baskı yaptığı sırada Dany'ye faul yapıyor
16DK
Trabzonspor ilk defa sol taraftan hızlı geldi ama Suk kaleyi karşısında göremeden savunmasının müdahalesiyle pozisyonunu kaybetti
15DK
Sonrasında Karabükspor hızlı bir topla Traore'nin koşusuyla çıkmaya çalıştı. Ancak Traore'nin sol tarafa pasına Trabzonspor savunması müdahale etti. Ev sahibi ekip bir kez daha sol kanattan rakip sahaya yükleniyor
14DK
Şimdi yine sağ tarafta bir ikili mücadele. Matusz Bero topu Tanase'den kurtaramayınca faulü yapıyor.
13DK
İlk 10 dakika sonrası Karabükspor, Trabzon'un baskısını kırmış gibi gözüküyor. Bordo mavililer maçın başında olduğu gibi kolayca topu rakip yarı sahaya taşıyamıyor
13DK
Kullanılan uzun taç atışı sonrası Hüseyin Göçek ceza sahasındaki ikili mücadele sırasında yapılan faulü işaret etti.
12DK
Karabükspor bu kez de sol taraftan geliyor. Uzun topta Yatabare topu indirdi, ceza yayında dolaşan topu ne Trabzonspor savunması geçirebildi ne de Karabüksporlular sıyrılabildi. Tekrar taç.
10DK
Tanase ceza sahasındaki altı Karabüksporluya doğru ortaladı ama ortası çok uzun, direkt dışarı gitti.
10DK
Topun başında Tanase var.
9DK
Ján Ďurica ceza sahasına doğru giden Traore'ye arkadan faul yapınca kartı gördü.
9DK
Trabzonspor taç sonrası yaptığı baskıyla sağ taraftan hızlı çıkmaya çalıştı. Mehmet Ekici'nin pası hızlı olunca sonuç çıkmadı. Ardından gelişen pozisyonda Yatabare'nin indirdiği topta Traore faule maruz kaldı. Karabükspor kaleyi sol taraftan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
8DK
Hüseyin Göçek'in elle oynama tespit etmesiyle Trabzonspor'un atağı kesildi ama bordo-mavililer bir kez daha topu kazanıp atağa çıkmaya çalışıyor. Derken erken bir top kaybı ancak Yatabare taç çizgisinin yakınında ağır kalınca savunma topu taca attı.
7DK
Okay bir kez daha sol taraftan zorladı, ortası çok uzun ters tarafta Latovlevici uzaklaştırdı ama Trabzonspor uzun toplarla rakip savunmayı sağ taraftan zorlamaya devam ediyor
6DK
Şimdi Karabükspor geriden pas yapmaya çalışırken topu kaptırdı. Trabzonspor yine sağ taraftan yüklendi ama tacın ardından atağın yönünü değiştirdiler. Mehmet Ekici'ye uzun oynanan toptan sonç çıkmasa da top deplasman ekibinde kaldı.
5DK
Trabzonspor bu kez de ev sahibi ekibin sağ tarafından zorluyor ama Mustafa Akbaş'ın üst üste iki ortasından sonuç çıkmadı. Önce savunma karşıladı, yerden gelen ikinci topu da kaleci Ahmet Şahin çıkıp aldı.
5DK
Şimdi Trabzonspor yine Karabükspor'un sol tarafından geldi. Suk'un zorladığı pozisyonun ardından Aytaç'ın ortasından sonuç çıkmadı.
4DK
Uzun kullanılan serbest vuruşta topu indiren Yatabare'nin başlattığı atak sağ taraftan gelen ortanın Onur'un ellerinde kalmasıyla sona erdi.
3DK
Maçın ilk dakikalarında üst üste fauller arka arkaya geliyor. Bu kez de Karabükspor savunmada kazandığı bir faulle topu kazandı.
2DK
Maçın ilk anları Karabükspor'un sol kanadında oynanıyor. O taraftan iki takım da üst üste taç atışları kullanıyor. Şimdi Okay'ın yerde kalmasıyla yine aynı bölgede Trabzonspor topu kazandı.
1DK
Trabzonspor maça bir uzun topla başladı, Karabükspor savunması Latovlevici'yle topu kazandı. 
1DK
Düdük çaldı, maç başladı!
Hüseyin Göçek son kontrolleri yaptı. Maça misafir Trabzonspor başlayacak.
İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından iki takım oyuncuları sahaya yayıldı. Futbolcuları sahada olmasına rağmen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal cezası sebebiyle maçı tribünden, Başkan Muharrem Usta'nın yanından takip edecek.
İki ekibin futbolcuları orta hakem Hüseyin Göçek önderliğinde sahaya çıktı. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından santrayla maç başlayacak.
İki takım futbolcuları çıkış tünelinde yerini aldı. Maçın başlamasına dakikalar kaldı, iki ekip de sahaya çıkmaya hazır.
@OptaCan: 5 - Süper Lig’de deplasmandaki son beş maçını kaybeden Trabzonspor, daha önce ligde arka arkaya altı deplasman maçında yenilmedi.
@OptaCan: 4 - Karabükspor, ligde Trabzonspor’a evinde dört maçtır yenilmiyor (2G 2B). Dayanıklı.
@Optacan: 33-Süper Lig’in bu sezon en fazla isabetli orta açan takımı Trabzonspor (33), '14/15'dan beri ligin en fazla kafa golü atan takımı (28).
KARABÜKSPOR: Ahmet, Barış, Dany, Latovlevici, Hakan, Ceyhun, Poko, Traore, İlhan, Tanase, Yatabare
TRABZONSPOR: Onur, Zeki, Durica, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, Okay, Mehmet Ekici, Bero, Aytaç, Muhammet, Suk
İki takımın 11'leri belli oldu...
Merhabalar sevgili futbol severler! Süper Lig'in altıncı haftasında Karabükspor, Trabzonspor'u ağırlıyor. Bu maçın canlı anlatımıyla karşınızdayız.
Powered By