Reklamsız Sözcü
90+3DK
MAÇ BİTTİ! Kadıköy'de son düdük çaldı. Fenerbahçe sahasında Kasımpaşa'yla golsüz berabere kalarak zirve yarışında bir büyük darbe daha alıyor.
90+2DK
DIŞARIDA! Kasımpaşa hızlı atağında Turgut Doğan ceza alanına girmeden şutunu çekti, top yandan auta çıktı.
90+1DK
NEFİS ŞUT! Fenerbahçe atağında sol kanattan yapılan ortada savunmanın sektirdiği topa Salih Uçan sol çaprazdan nefis bir şut çıkardı, top adeta direği yalayıp auta çıktı.
90DK
Kasimpasa S.K.
Kasimpasa S.K.
Kasımpaşa'da Castro'nun yerine Guanca oyuna dahil oldu.
90DK
Mücadelenin sonuna en az 3 dakika ilave edildi.
89DK
Kasımpaşa'da Castro topsuz alanda kendisini yere bıraktı. Tecrübeli oyuncu oyuna devam edemeyebilir.
87DK
Fernandao'nun sol kanattan içeriye çevirdiği topa dört futbolcu birden hareketlendi ancak aradan çıkan Ramazan topun sahibi oldu. Ramazan bu pozisyon sonrası kısa bir sakatlık yaşadı.
86DK
Maçta son dakikalara girilirken heyecan oldukça artıyor. İki takım da galibiyeti getirecek gol için baskı kuruyor.
85DK
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Fenerbahçe'de Volkan Şen yerini Hasan Ali'ye bıraktı.
85DK
Stoch'un ara pasıyla ceza sahası içinde topu alan Fernandao, düşerken vuruşunu yaptı savunmaya çarpan top kornere çıktı.
84DK
Fenerbahçe, son sekiz lig maçının üçünü (3B 2M), son dört maçının ise birini kazanabildi (2B 1M).
82DK
Hakem kararına itirazlarda bulunan Volkan Şen sarı kart gördü.
82DK
Serbest vuruşta İsmail'in ortaladığı topa ön direkte Volkan Şen dokundu ancak kaleci Ramazsan köşede topun sahibi oldu.
81DK
Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında hakem, Sadiku'nun Josef'e tehlikeli harekette bulunduğunu belirledi. Fenerbahçe için duran top şansı.
79DK
Fenerbahçe bu bölümde adeta tek kale oynuyor ancak Kasımpaşa çok iyi kapanıyor. Ev sahibi ekip maçın başından bu yana Kasımpaşa savunmasındaki duvarı aşamadı.
77DK
Fenerbahçe atağında savunma arkasına gönderilen topu Salih önüne aldı ve bomboş durumda vuruşunu yaptı, yan ağlarda kalan top önce hakem, Salih'in Titi'ye faul yaptığını belirledi.
76DK
MÜTHİŞ VOLE! Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Sağ kanattan Van der Wiel'in havalandırdığı topa penaltı noktası üzerinden Fernandao nefis bir vole vurdu. Top yandan auta çıktı.
75DK
Kasimpasa S.K.
Kasimpasa S.K.
Kasımpaşa'da Adem Büyük'ün yerine Turgut Doğan oyunda...
75DK
Fenerbahçe'de Ozan Tufan yerini Salih Uçan'a bıraktı.
74DK
Fenerbahçe tüm hatlarıyla rakip yarı alana yerleşti.
72DK
TEHLİKE! Ozan'ın savunma arkasına doldurduğu top Fernandao'nun önünde kaldı. Brezilyalı göğsüyle düzeltip sol ayağıyla sert vurdu ancak top az farkla üstten auta gitti.
71DK
@Optacan: İki takım arasındaki son iki maçta oyuna sonradan giren oyuncular toplam dört gol attı (her maçta ikişer gol).
70DK
Mücadelede son 20 dakikalık bölüme golsüz eşitlikle giriliyor.
69DK
Kasimpasa S.K.
Kasimpasa S.K.
Kasımpaşa'da Eduok'un yerine Tunay Torun oyuna dahil oldu.
67DK
Skrtel'ın tedavisi tamamlandı, oyun da kaldığı yerden tekrar başladı.
66DK
Fenerbahçe'de Skrtel hava topuna çıktıktan sonra yere çok dengesiz düştü. Hakem Fırat Aydınus hemen sağlık ekiplerini sahaya davet etti.
65DK
Stoch'un kullandığı serbest vuruşta Kasımpaşa savunması topu uzaklaştırmayı başardı.
64DK
Sol kanatta topla buluşan Volkan Şen son çizgiye doğru inmek isterken Eduok'un müdahalesiyle yerde kaldı. Fenerbahçe tehlikeli noktadan serbest vuruş kazandı.
62DK
BÜYÜK HATA! Kasımpaşa gole çok yaklaştı. Fenerbahçe savunmasında Skrtel'la Volkan arasındaki anlaşmazlık sonrası Castro araya girdi ve bir anda bomboş kaleyle karşı karşıya kaldı, Skrtel hatasını telafi ederek son anda araya girdi, mutlak golü önledi.
61DK
DOKUNAMADI! Fenerbahçe atağında Miroslav Stoch sol kanattan bindirdi ve içeriye doğru tehlikeli bir orta kesti, ön direkte Fernandao'nun kafasını sıyıran top auta çıktı.
60DK
ÇİZGİDE VOLKAN! Fenerbahçe savunmasını ikiye iki yakalayan Kasımpaşa'da Koita, kaleyi karşısına aldı ve yay üzerinden çok tehlikeli bir şut çıkardı. Kaleci Volkan çizgi üzerinde güçlükle topun kontrolünü sağladı.
59DK
Kadıköy'de tempo oldukça arttı. İki takım da gol için yükleniyor.
58DK
Fenerbahçe bu anlarda savunma güvenliğini ikinci plana attı. Çok adamla ileri çıkan sarı-lacivertliler savunmada ciddi boşluklar bırakıyor.
57DK
ETKİLİ ATAK! Fenerbahçe atağı sırasında topu kapan Kasımpaşa, hızla kontra atağa çıktı. Sağ kanattan içeriye doğru kat eden Koita, ceza alanına girmeden çaprazdan çok sert vurdu. Top az farkla yandan auta çıktı.
55DK
Fenerbahçe'de İsmail sol kanatta Eduok'la girdiği ikili mücadele sonrası yerde kaldı ve hafif bir sakatlık yaşadı ancak bu pozisyonda faul kararı çıkmadı.
54DK
Oyun ikinci yarıda faul düdükleri nedeniyle sık sık kesiliyor.
53DK
Fenerbahçe'nin sol kanattan Stoch'la kullandığı serbest vuruşta top kaleci Ramazan'da kaldı.
52DK
Kasımpaşa'da Strahil Popov sol taç çizgisi üzerinde Volkan Şen'e yaptığı faul sonrası sarı kart gördü.
51DK
Orta alanda yaşanan ikili mücadele sonrası Volkan Şen'le Eduok arasında bir gerilim yaşandı ancak Fırat Aydınus'un araya girmesiyle iki oyuncu da yatıştı.
50DK
Sol kanatta topu alan Volkan Şen, çalımlarla içeriye doğru kat etti ve ceza alanı ön çizgisinde rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı. Bu pozisyonda gözler Fırat Aydınus'a döndü ancak oyun devam etti.
48DK
Fenerbahçe'de Mehmet Topal orta alanda hafif bir sakatlık yaşadı ancak tedaviye ihtiyaç duymadan ayağa kalktı.
47DK
İkinci yarının başında iki takım da karşılıklı top kayıpları yapıyor.
46DK
Fenerbahçe'de Sow'un yerine Fernandao oyunda...
46DK
Kadıköy'de ikinci yarı başladı!
45+1DK
İlk yarıda son düdük çaldı! Takımlar soyunma odasına golsüz eşitlikle gidiyor.
45DK
İlk yarının sonuna en az 1 dakika ilave edildi.
44DK
Fenerbahçe'nin sağ kanattan kullandığı serbest vuruş sonrası Volkan'ın içeriye kestiği top, kaleci Ramazan'da kaldı.
43DK
Mehmet Topal sol kanattan nefis hareketlerle içeriye sokuldu, pasını da çıkardı ancak Josef'ten önce savunma araya girdi.
42DK
SERT ŞUT! Kasımpaşa'da Eduok uzak mesafeden sol ayağıyla sert vurdu, top direğin yarım metre kadar üzerinden auta çıktı.
40DK
İlk yarıda son beş dakikaya girilirken iki takım da henüz organize bir atakla pozisyon üretemedi. Geride kalan sürede Fenerbahçe özellikle uzaktan şutlarla etkili olmaya çalıştı ancak bunu başaramadı.
39DK
Fenerbahçe'de bu kez İsmail sol kanattan son çizgiye indi ve ortasını yaptı. Kale alanı önündeki Sow'dan önce Ramazan çıktı ve topu kontrol etti.
38DK
Sol kanattan ceza alanına sokulan Josef'in içeriye yerden çıkardığı topu savunma uzaklaştırdı.
37DK
Fenerbahçe, Kasımpaşa ile iç sahada oynadığı 14 lig maçının 10'unu kazandı (2B 2M).
35DK
Sol kanatta topu alan Stoch, başarılı hareketlerle içeriye doğru kat etti ve ceza alanına girmeden şutunu çekti, top yandan auta çıktı.
34DK
TEHLİKE! Fenerbahçe savunmasının uyuduğu bir anda sol kanattan ceza alanına giren Castro, çapraz pozisyonda bomboş kaldı ve şutunu çekti ancak istediği gibi vuramadığı bu top taca kadar gitti.
33DK
Fenerbahçe'de Moussa Sow bu dakikaya kadar ileri uçta beklediği pasları alamadı.
32DK
AZ FARKLA! Fenerbahçe uzaktan şutlara devam ediyor. Bu kez hafif sağ çaprazdan Volkan Şen çok sert vurdu, top az farkla üstten dışarı gitti.
31DK
BU KEZ MEHMET! Fenerbahçe, kapanan Kasımpaşa savunmasını uzaktan şutlarla aşmaya çalışıyor. Bu kez Mehmet Topal ceza sahası dışından sol ayağıyla şansını denedi ancak o da çerçeveyi tutturamadı. Aut...
30DK
Karşılaşmanın üçte birlik dilimi golsüz geçiliyor.
29DK
Fenerbahçe, 29. dakika itibariyle %61 oranında topa sahip olma istatistiğine sahip...
28DK
Kasımpaşa yarı alanının ortalarında topu alan Ozan Tufan, savunma arkasına koşu yapan Volkan Şen'e uzun bir pas gönderdi ancak Ramazan kalesini zamanında terk ederek topun sahibi oldu.
26DK
STOCH VURDU! Ozan Tufan'dan pası alan Miroslav Stoch, topu sağına çekti ve çok uzaklardan şansını denedi. Onun vuruşunda da top çerçeveyi bulmadı.
24DK
Fenerbahçe sabırla ayağa paslar yaparak olgun ataklar geliştirmeye çalışıyor.
23DK
DIŞARIDA! Fenerbahçe ayağa paslarla Kasımpaşa yarı alanına kadar ilerledi. Son olarak topu alan Ozan Tufan kaleyi karşısına aldı ve uzak mesafeden şutunu çekti, top üstten auta gitti.
21DK
BİR ŞUT! Fenerbahçe ilk kez bu kadar etkili geldi. Sağ kanattan Stoch'un ortasında savunmanın uzaklaştıramadığı topa Josef ceza alanı dışından gelişine sert vurdu, Ramazan iki hamlede topu kontrol etti.
20DK
Mücadelede ilk 20 dakika golsüz eşitlikle geçiliyor. Her iki takım da henüz net bir pozisyon üretemedi.
19DK
Fenerbahçe'de Miroslav Stoch, hakem kararına tepki olarak topu yere vurunca sarı kart gördü.
18DK
Stoch'un sağdan kullandığı köşe vuruşunda Skrtel ceza alanı içinde kafayı vurdu, havalanan topa Sow hareketlendi ancak kaleci Ramazan ellerinin avantajını kullanarak topun kontrolünü sağladı.
17DK
Ev sahibi ekibin sol kanattan kullandığı köşe vuruşu sonrası İsmail'in yeniden içeriye doldurduğu topu savunma bu kez ters taraftan kornere yolladı.
16DK
Fenerbahçe atağında sol kanatta İsmail'den pası alan Volkan'ın ortasında savunmaya çarpan top kornere çıktı.
15DK
Fenerbahçe, Kasımpaşa ile oynadığı son sekiz lig maçını da kazandı. Kasımpaşa, Fenerbahçe'yi en son 29 Eylül 2012'de yenebilmişti.
13DK
Kasımpaşa bu anlarda önde baskıyı artırdı. Fenerbahçe ilk dakikalardaki kadar atağa rahat çıkamıyor.
12DK
Fenerbahçe oyunu kanatlara açarak Stoch-Van der Wiel ve Volkan Şen-İsmail dörtlüsüyle tehlike yaratmaya çalışıyor.
10DK
Mücadelede ilk 10 dakika golsüz eşitlikle geçilirken bu bölümde oyunun kontrolü tamamen Fenerbahçe'nin elindeydi.
9DK
Serbest vuruşta Stoch'un ortasını savunma ön direkte karşıladı. Devamında Van der Wiel uzak mesafeden gelişigüzel bir vuruşla topu farklı şekilde auta yolladı.
8DK
Sağ taç çizgisi önünde, köşe gönderine yakın bir noktada Adem Büyük'ün Van der Wiel'e yaptığı tehlikeli hareket sonrası Fenerbahçe serbest vuruş kazandı. Kritik bir dakika yaşanabilir.
7DK
Köşe vuruşunda Fenerbahçe savunması tehlikeyi önledi, devamında Castro'nun içeriye doldurduğu top kaleci Volkan'da kaldı.
6DK
Kasımpaşa maçın başından bu yana ilk ez çok adamla hücuma çıktı. Fenerbahçe ceza alanının hemen önünde Koita'nın ara pasında savunmaya çarpan top kornere çıktı.
4DK
Fenerbahçe, Kasımpaşa ile oynadığı 27 lig maçının 22'sini kazandı (2B 3M).
3DK
Kasımpaşa ilk düdükten bu yana topa sahip olmakta zorlanıyor. Fenerbahçe uzun süredir ayağa paslarla rakibine top göstermiyor.
2DK
Skrtel rakip yarı alanın ortalarına kadar taşıdığı topu sağ kanattaki Stoch'a bıraktı. Stoch'un ortasında Titi, Sow'dan önce kafayı vurdu ve tehlikeyi önledi.
2DK
Fenerbahçe ilk dakika itibariyle savunmada yaptığı hazırlık paslarıyla Kasımpaşa kalesine yaklaşmaya çalışıyor.
1DK
Fırat Aydınus ilk düdüğü çaldı ve Ülker Stadyumu'nda zorlu maç başladı!
Takımlar seromoni için sahaya çıkıyor, mücadele kısa bir süre sonra başlayacak.
Fenerbahçe'nin yedekleri: Fabiano, Şener, Hasan Ali, Salih, Neustadter, Fernandao, Emenike
BİLGİ | Fenerbahçe'de Van Persie, Alper Potuk ve Jeremain Lens, cezalı oldukları için Kasımpaşa karşısında forma giyemiyor.
KASIMPAŞA: Ramazan, Popov, Titi, Veysel, Veigneau, Sadiku , Abdullah, Koita, Castro , Adem, Eduok
FENERBAHÇE: Volkan, Van der Wiel, Kjaer, Sktrel, İsmail, Josef, Ozan, Mehmet Topal, Volkan Şen, Stoch, Sow
Kadıköy'de her iki takımın 11'leri de belli oldu.
Ligdeki son dört maçında sadece bir galibiyet alabilen Fenerbahçe'nin zirve yarışından kopmamak adına mutlak kazanmak istediği Kasımpaşa karşılaşmasının canlı anlatımıyla karşınızda olacağız.
Merhabalar değerli futbolseverler! Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Fenerbahçe, sahasında Kasımpaşa'yı ağırlıyor.
Powered By