Reklamsız Sözcü
Maçın sonucu Fenerbahçe 1 - 1 Alanyaspor
90+5DK
Hakem bu son serbest vuruşun ardından düdüğünü çalıyor ve maçı bitiriyor.
90+4DK
Maçın son anlarında hakeme itirazı sürdüren Deniz Vural da sarı kart görenler kervanına katıldı.
90+4DK
Fenerbahçe son bir serbest vuruşla bir kez daha tüm hatlarıyla ceza sahasına yüklendi. Skrtel indirdi. Savunma uzaklaştırdı. Stoch yeniden doldurdu, hakem ofsayt bayrağını kaldırıp pozisyonu bitirdi.
90+3DK
ÜST AĞLARDA! Fenerbahçe, Volkan Şen'le üst üste sağ taraftan gelmeye devam ediyor. Skrtel bile hücuma çıktı, Volkan ortasında kafayı Slovak stoper vurdu top çok az farkla üst ağlarda.
90+2DK
Fenerbahçe baskısı artıyor! Yine sağdan başlayan hücum, van Persie'yle ortada devam etti. Şut savunmadan döndü. Top önce sağa, sonra sol tarafa döndü. Ceza yayı üstünde Volkan'ın topla buluşturduğu Stoch şut açısı bulmaya çalışırken savunmaya takılınca bir şans daha pozisyon olmadan bitti.
90+1DK
Fenerbahçe, Alanyaspor'un atağının ardından hemen topu sağdan getirip ceza sahasındaki Atıf'a bıraktı ama Faslı oyuncu çok oyalanınca sonuç çıkmıyor.
90+1DK
Bu kez Alanyaspor, Fenerbahçe çıkarken yakaladı. Omeruo sağdaki Candelas'a döndü ama ortası isabetsiz ve büyük farkla dışarıda.
89DK
Fenerbahçe bütün hatlarıyla hücuma çıkıp Alanyaspor'u ceza alanına hapsetti ama hücumda bir türlü son hamle gelmeyince rakip topu kapıp hücuma çıkarak tehlikeyi uzaklaştırdı.
88DK
Karşılaşmada tempo son seviyede. Orta sahada iki takım da sıklıkla yakalanıyor ama hücumlar da ikili mücadelelerdeki faullerle kesiliyor.
86DK
Yediği çalım sonrası sert bir faulle Fenerbahçe hücumunu kesen Sackey ikinci sarı kartı ve kırmızı kartı görüp oyun dışı kaldı.
86DK
Ayite, Mehmet Topal'dan topu kapıp Fenerbahçe tandemiyle baş başa kaldı. İkiye iki hücumda pas yerine şutu tercih etti ama ceza sahasından yaptığı vuruş çok etkisiz.
85DK
Fenerbahçe soldan Stoch'la hücuma çıkıp sağda Volkan'la topla buluşturarak ceza sahasına inmeye çalışıyor. Orta çabaları sonuç vermese de aynı bölgede baskı köşe vuruşunu getiriyor.
83DK
Miroslav Stoch orta sahada bir ikili mücadele sonrası rakibiyle yaşadığı gerginlik yüzünden sarı kart gördü.
83DK
Orta sahada yaşanan bir başka ikili mücadeleden sonra daha gerginlik yaşanıyor.
82DK
Jonathan Ayité
Alanyaspor
Vágner Love
Alanyaspor
Oyuncu Değişikliği Vágner Silva de Souza Jonathan Ayité
81DK
ÇOK YAKLAŞTI! Volkan Şen sol tarafa atılan uzun bir pasla savunmanın arkasına sızdı, N'Sakala'dan bir çalımla kurtulup içeri doğru hareketlendi kaleciyle karşı karşıya kaldı, vuruş yapmak yerine kaleciden de sıyrıldı, içeri çevirmek isterken pası Alanyasporlu Omeruo'ya takıldı.
81DK
Ev sahibinin atakları sonrası Alanyaspor, Fenerbahçe savunmasının ortasından arkaya oyuncu sızdırıp ara paslarla etkili olmaya çalışıyor ancak ya paslar etkisiz ya da savunma bir adım önde.
79DK
Oyuna yeni giren Stoch sol tarafa geçti. Önce Josef'e pasıyla şimdi de çalımı ve Hasan Ali'ye pasıyla etkili oldu. Ancak kazanılan kornerde yaptığı orta etkili olmadı. Sonrasında ters taraftan devam eden hücumda Volkan'ın arka tarafa ortasında Skrtel'in kafa vuruşu farklı dışarı gitti.
78DK
Miroslav Stoch
Fenerbahçe
Alper Potuk
Fenerbahçe
Alper Potuk oyundan çıkıyor Miroslav Stoch oyuna giriyor.
78DK
Miroslav Stoch oyuna girer girmez solda topla buluştu, ceza yayının hemen 5 metre gerisindeki Josef'e topu çıkardı. Brezilyalı önü bomboş kaleye vurdu ama farklı dışarda.
77DK
Volkan bu kez de kaybettiği bir topun ardından ikili mücadelede Deniz Vural'a faul yapıyor. Fenerbahçe'nin başka bir atağı daha kaleye ulaşamadan sonlanıyor.
75DK
Topla buluşamadığı bir pozisyonun ardından ceza sahasında Ba'yla bir gerginlik yaşayan Volkan Şen sarı kart görüyor.
75DK
İki taraf da kolaylıkla orta sahayı geçmeye başladı. Önce Alanyaspor rakip savunmanın ortasından Emre'yi kaçırmaya çalıştı ama pas isabetsiz. Hemen sonrasında Fenerbahçe soldan geldi ama orta kalecide kaldı.
74DK
Oyunun temposu çok yükseldi. Emre'nin ceza sahası önünde yerde kaldığı pozisyonun hemen ardından Fenerbahçe soldan rakip ceza sahasına tekrar bir top gönderdi. Volkan Şen, Ba'nın müdahalesiyle topla buluşamadı ve pozisyon sonrası Ba'yla bir gerginlik yaşadı.
73DK
Ev sahibinin kaybettiği top sonrası Alanyaspor hızlı çıktı. Emre Akbaba yay üzerinden ceza sahasına girecekken yerde kaldı, Alanyaspor faul bekliyor. Hakem devam diyor.
72DK
Top bir süre Alanyaspor ve Fenerbahçeli oyuncuların isabetsiz paslarıyla sol tarafta sıkıştıktan sonra sarı lacivertliler geçti. Fenerbahçe şimdi sol taraftan bir gol fırsatı bulmaya çalışıyor.
71DK
Volkan şimdi kanat değiştirip sol taraftan bir orta yapmaya çalıştı ama savunmadan dönen topu van der Wiel ortaladı ancak etkisiz, top kalecinin ellerinde kaldı.
70DK
Sefa Yilmaz
Alanyaspor
Ismail Aissati
Alanyaspor
Oyuncu Değişikliği Ismail Aissati Sefa Yılmaz
69DK
Ardından gelen pozisyonda Ba sağa doğru uzun bir pasla Candelas'ı Volkan'la karşı karşıya bırakmak istedi ama yardımcı hakem ofsayt bayrağını çekerek pozisyonu durdurdu.
68DK
Fenerbahçe ikinci yarıda sol tarafı kullanmaya devam ediyor. Volkan bu kez de verkaçla ceza sahasına girmek istedi, çizgiye inerken topla buluştu ama ceza sahasında içeri çevirdiği top kalecinin ellerinde kaldı.
67DK
Beraberliği arayan Fenerbahçe ceza sahasının solundan serbest vuruş kullandı. Volkan'ın kavisli ortasını Zlamal yumrukla uzaklaştırdı.
64DK
Aatif Chahechouhe
Fenerbahçe
Emmanuel Emenike
Fenerbahçe
Emmanuel Emenike oyundan çıkıyor Atıf Chahechouhe oyuna giriyor.
63DK
Fenerbahçe, sağ taraftan hızlı çıkan Gassama'yla Alanyaspor'a yakalandı ama oyuncunun ortasında savunma araya girdi. Devamında ceza sahası çevresinde top yapıp gol arayan Akdeniz ekibinin hücumu Omeruo'nun uzaktan yaptığı isabetsiz vuruşla sona erdi.
62DK
Fenerbahçe beraberlik sonrası kanatlardan ataklarla tekrar üstünlüğü almaya çalışıyor ama üst üste iki taraftan gelen ortalardan da sonuç çıkmadı.
59DK
GOL! Alanyaspor'un sol beki N'Sakala, van der Wiel'in boşalttığı alana çok güzel girip ceza sahasının solundan topu arka tarafa doğru yerden kesti Candelas yakın mesafeden topu tamamlayıp ağlara gönderdi ve beraberliği getirdi.
57DK
Fenerbahçe van Persie'nin baskısıyla bir anda rakip ceza alanının hemen önünde topu kazanıp Alanyaspor'u yakaladı ama Emenike, Mehmet Topal'ın önüne değil arkasına pası atınca hücum yarım kaldı.
56DK
Alanyaspor kazandığı topla soldan geldi. Ancak ne kazanılan kornerden ne de sonrasında Candelas'ın ceza sahasına gönderdiği yüksek toptan sonuç çıkmadı.
55DK
Devam eden Alanyaspor hücumunu yine bir pas arasıyla Mehmet Topal kesti kendi yarı alanından Alanyaspor savunmasının arkasına bir ara pasla Emenike'yi hareketlendirmek isteyen oyuncunun pası çok uzun.
55DK
Kullanılan kornerde arka tarafa yapılan ortaya kimse dokunamadı. Top taça çıktı.
54DK
Fenerbahçe bu kez de Sackey'in hatalı pasıyla orta yuvarlakta topu kazandı ama Alper kısa sürede topu kaybedince hücum sırası Alanyaspor'a geldi. Sağdan önce Emre Akbaba yerden gönderip Kjaer'ya takıldı. Sonra Candelas'ın havadan gönderdiği top savunmaya takılıp kornere gitti.
52DK
Sarı lacivertliler bu kez de Alper Potuk'la sağ taraftan zorluyor. Alper'in uzak tarafa ortası savunmanın müdahalesiyle kornere gitti. Paslaşarak kullanılan korner sonuçsuz.
51DK
Orta sahada van Persie'ye sert bir faulle Fenerbahçe hücumunu kesen Sackey sarı kartı gördü.
51DK
Fenerbahçe orta sahada çok kolay top kazanmaya ve hücuma çıkmaya başladı. Van Persie güzel bir çalımla orta sahadan hücuma hızlı geçmeye çalışırken Sackey'nin sert faulüyle yerde kaldı.
50DK
Fenerbahçe hücumun soldan sağa çevirdi. N'Sakala topu kornere gönderiyor. Atışı van Persie ceza alanına yüksek kullandı, Zlamal önce yumrukladı. Sonra da seken topa gelen şutu kontrol edip kalesini korudu.
49DK
Alanya'nın hücumunu Kjaer bu kez topu kaparak durdurdu. Fenerbahçe hücumu Mehmet Topal'la sol tarafta başladı. Sackey çok sert bir faulle milli oyuncuyu durdurdu.
48DK
Kaleci Zlamal'ın sakatlığı sonrası oyun yeniden hareketlendi ama Alanyaspor'un hücumu orta sahada Emre Akbaba'ya yapılan faulle yeniden kesildi.
47DK
Fenerbahçe korner sonrası Volkan Şen'le soldan hızlı çıktı, Mehmet Topal'ın uzun pası sonrası Volkan Şen takımına taç kazandırdı ama hücum kalecinin ellerinde sonlanıyor.
46DK
Alanyaspor hızlı bir atakla ikinci yarıya girdi. N'Sakala'nın soldan ortasını arka tarafta Hasan Ali kornere gönderdi.
46DK
Hakem düdüğünü çalıyor ikinci yarı başlıyor.
45+2DK
Hakem ilk yarıyı bitiriyor. Fenerbahçe ilk 45 dakikayı 1-0 önde kapatıyor.
45DK
Fenerbahçe Volkan Şen'le soldan üst üste geliyor. Bu kez sol çizgiye yakın topla buluşan Volkan içeri girip ceza yayına kadar ilerledi, ceza sahası çizgisi üzerinde uzak köşeye vuruşunu yaptı. Top az farkla dışarı gitti.
44DK
Mehmet Topal bu kez de orta sahada kaptığı topla soldan Volkan'ı kaçırmak istedi, ofsayt bayrağına takıldı.
43DK
Fenerbahçe sağ tarafa kaçırdığı Emenike'yle deplasman ekibini zorlamayı sürdürüyor. Nijeryalı markajcısı Ba'dan kurtulup sağ çizgiden topu ceza sahasındaki van Persie'ye ortalamak istedi  ancak Zlamal topu çıkıp aldı.
42DK
Hemen ardından yaşanan pozisyonda Deniz Vural soldan hızlı çıkmaya çalışırken Mehmet Topal ikili mücadelesinde yerde kaldı, beklediği faul kararı çıkmayınca hakeme dönüp itiraz etti, Alanyaspor ve Fenerbahçeli oyuncular arasında bir gerginlik yaşandı. Hakem Mete Kalkavan üst üste sarı kartları çıkardı.
41DK
Sarı Kart Hasan-Ali Kaldirim
41DK
Alanyasporlu Deniz Vural'ın faul beklediği pozisyon sonrası yaşanan gerginlikte Candelas sarı kart gördü.
41DK
Sarı Kart Mehmet Topal
40DK
Ceza sahası önünde van Persie şık bir çalımla rakibini geçti ancak Alanyaspor savunmasına takıldı. Sarı lacivertli oyuncu ve taraftarlar faul beklerken oyun devam edince, oyun gerildi.
38DK
Alanyaspor gol sonrası rakip kaleye gelip gol bulma arayışında. Yapılan faul sonrası turuncu-beyazlı ekip rakip yarı alanın ortasından serbest vuruş kullanıyor ama yardımcı hakem serbest vuruş sırasında ofsayt bayrağını çekti.
37DK
Alanyaspor'un gol yediği pozisyonda topu kaptıran Aissati pozisyonun sonrasında da itirazlarını sürdürünce sarı kartı gördü.
36DK
Sol tarafta kullanılan taç atışının ardından Aissati'ye baskı yapıp topu çalan Mehmet Topal ceza sahasına girip bir çalımla önündeki savunmacıdan kurtuldu, yakın mesafeden kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda şık bir vuruşla topu ağlara gönderdi.
36DK
Fenerbahçe sol tarafa geçen Alper Potuk'la geldi, orta savunmadan döndü.
34DK
Emenike'nin sakatlık pozisyonunun ardından hakeme itiraz eden Ba sarı kart gördü.
34DK
Emenike'nin sakatlığının ardından oyun yeniden hareketleniyor.
32DK
Çıkardığı pozisyonun ardından çizgiye yakın düşen topta yaşanan ikili mücadeleden sonra top dışarı çıktı. Out bekleyen Volkan hakemin korner kararıyla sinirlenip yardımcı hakeme kadar koştu ve itirazlarını sürdürdü. Hakem tecrübeli kaleciye sarı kartını çıkardı.
31DK
HARİKA ÇIKARDI! Savunmadan dönen topta kullanılan kornerde ceza sahasından uzaklaştırılan top, ters tarafa açıldı. Emre Akbaba soldan sağ ayağıyla ceza sahasının arka tarafına ortayı kesti. Ba'nın uzak köşeye yaptığı kafa vuruşunu Volkan Demirel son anda çıkardı!
30DK
Bu kez soldan hızlı çıkan Aytemiz Alanyaspor. Candelas'ın ortadan taşıdığı topta, N'Sakala sol kulvardan hücuma çıkıp pasla ceza sahasına yaklaştı, ortası savunmaya takıldı.
29DK
Sarı lacivertliler bu dakikalarda bir sağda, bir solda. Bu kez de sağdan bir korner kullanılacak. van Persie'nin ortası ön direkten kaleye yönlendi, kaleci çıkardı. Ceza sahası içinde kalan topu savunma uzaklaştırdı.
28DK
Volkan'ın arka direğe ortasında ceza sahasında bir karambol yaşandı. Top sağ kanada açıldı, o taraftan ceza sahasının arka alanına alçak gelen ortaya Kjaer uçarak kafayı vurdu ama kalecide kaldı.
27DK
Fenerbahçe bu kez de soldan Volkan Şen'le çizgiye inmeye çalıştı. Bir korner daha kazandı.
26DK
Josef de Souza'ya orta sahanın sağ tarafında kontrolsüz bir müdahalede bulunan N'Sakala sarı kart gördü.
26DK
N'Sakala orta sahanın sağ tarafında Josef de Souza kontrolsüz bir müdahalede bulundu. Tribünlerden harekete sert tepki var.
25DK
AZ FARKLA! Kjaer topun üzerinden atladı, van Persie sol ayağıyla kalecinin sağına sert bir plase vuruş yapmak istedi ama top yandan dışarı gitti.
24DK
Şimdi van Persie ceza yayında ceza sahasına girmek üzereyken Sackey tarafından düşürülüyor. Kaleyi yay üzerinden tam karşıdan gören bir nokta. Kjaer topun başında.
23DK
Fenerbahçe bu kez de soldan Volkan Şen'le geldi, ara pası savunmadan geçti ama topun gittiği noktaya kimse hareketlenmemişti.
21DK
Alanyaspor orta alanda Sackey'le hücuma çıkmaya çalışırken Josef'in müdahalesine hakem faul düdüğünü çaldı. Ba ve Omeruo paslaşıp Vagner Love'a uzun bir ara pası atmaya çalıştı ama savunmaya takıldı.
20DK
Fenerbahçe yine Alanyaspor'un soluna baskı yapıp bu kez de Mehmet Topal'la sağdan rakip savunmayı zorladı. Milli oyuncu topu kaybedip faul bekledi ama hakem oyunu devam ettirdi.
19DK
Alanyaspor yine korner sonrası Candelas'la hızlı çıkıp hücumun yönünü sağa çevirdi, orada topla buluşan Emre Akbaba'ya faul yapılınca hücum kesildi. Ardından gelen set hücumundan sonuç çıkmadı. Şimdi Fenerbahçe, sol taraftan gelmeye çalışıyor ama onlar da savunmaya takılıyor.
18DK
Ev sahibi bu kez de van Persie'yi sağ tarafa koşu yapmasıyla topla buluşturdu, savunma ilerlemesine izin vermeyip topu kornere gönderdi. Korneri kullanan Hollandalı'nın ortası yine ön direkte Alanyaspor savunmasına takıldı.
18DK
Alper yine sağ tarafta çizgiye inmeye çalışıyor ama N'Sakala'yı geçemiyor. Top iki dakikadır sağ tarafta bir ileri bir geri gidip geliyor.
17DK
Sarı lacivertliler yeniden önde basıp topu kaptı ama sağdan yapılan ortayı Alanyaspor ceza alanına gelmeden kesti.
15DK
Fenerbahçe hızlı hücumlardan sonra önde basıp topu kaparak yeniden oyun kurmaya çalışıyor ama şimdiye kadar pasla hücum çabaları kalabalık Alanyaspor savunmasına takıldı.
14DK
HAKEM DEVAM DEDİ! Alanyaspor hücumunu kesen Mehmet Topal çok hızlı ve düzgün bir ilk pasla Emenike'yi savunmanın arkasına kaçırdı. Topla ceza sahasına giren Nijeryalı'yı ceza sahasında Omeruo durdurdu. Fenerbahçe penaltı bekledi, hakem devam dedi.
12DK
SON ANDA VOLKAN! Fenerbahçe'nin kornerinden sonra Candelas soldan Alanyaspor'u hızlı hücuma çıkardı. Akdeniz ekibi soldan sağa hücumu açtı. Emre Akbaba hücumun yönünü yeniden sol tarafa çevirdi, Candelas aldığı topla ceza sahası dışından ters ayakla uzak köşeye plaseyi vurdu ama kaleye yönelmeden önce seken topu son anda Volkan Demirel çıkardı.
11DK
Fenerbahçe sağdan yüklenmeye devam ediyor. Rakip korner direğinin yakınında kazanılan taç atışının ardından Mehmet Topal korneri kazandırdı. van Persie'nin köşe vuruşundan ortası ön direkte savunmaya takıldı.
10DK
Sarı lacivertliler bir kez daha geriden oyun kurarak gelmeyi denedi. Alper Potuk sağ kulvardan çıkan van der Wiel'e döndü ama Hollandalı bek ceza sahasına yaklaşamadan savunmaya takıldı.
9DK
Fenerbahçe iptal edilen golün ardından baskıyı artırdı. Maçta ilk kez geride pas yapıp oyun kurarak hücum yapmayı denediler ama Alanyaspor savunması kalabalık.
7DK
HAKEM HAYIR DEDİ! Van Persie'nin ortasında Josef de Souza kale alanında topa kaleciden önce kafasıyla dokunup topu ağlara gönderdi ama yardımcı hakem ofsayt bayrağını kaldırdı.
7DK
Ev sahibi sarı-lacivertliler bu sefer de Emenike'yi savunmanın arkasına, sağ tarafa kaçırıp faulü kazandı. Serbest vuruşu van Persie kullanacak.
6DK
Fenerbahçe maçın ilk 5 dakikasında kaptığı toplarla Alanyaspor'u zorluyor. Bu kez de rakip yarı alanda kapılan bir topla van Persie ceza sahasına doğru ilerledi, Volkan'ı ara pasla kaçırmaya çalıştı ama savunmada Omeruo pası kesip tehlikeyi önledi.
5DK
Gassama'nın pozisyonunun ardından Fenerbahçe, van Persie'yle savunmadan hızlı çıktı. Soldan Volkan Şen'in yaptığı erken ortaya Emenike'den önce savunma dokunup topu kornere gönderdi.
4DK
Maçın ilk anlarında Alanyaspro topa sahip oluyor. Bu kez de sağdan Gassama'yla gelip savunmaya takıldılar.
3DK
Alanyaspor ilk hücumunu sol tarftan Candelas ve N'Sakala'nın paslaşmalarıyla yaptı. Çizgiye inmeye çalışan Akdeniz ekibi Fenerbahçe savunmasına takıldı.
1DK
SON ANDA! Emenike ceza sahası önünde topu kapıp içeri girdi, sol çaprazdan uzak köşeye yaptığı kuruşu Alanyaspor kalecisi Zlamal parmak uçlarıyla kornere çeldi.
1DK
Ve maç başladı!
@OptaCan: Robin van Persie, son dokuz lig maçında 10 gole katkıda bulundu (yedi gol, üç asist).
@OptaCan: Süper Lig’de hücum bölgesinde en fazla isabetli pas atan üçüncü takım Fenerbahçe (579); Aytemiz Alanyaspor ise bu alanda son sırada (295).
@OptaCan: Son iki lig maçında Aytemiz Alanyaspor kalesine gelen 13 isabetli şutun sekizi golle sonuçlandı.
@OptaCan: Hüseyin Kalpar, Süper Lig’de Fenerbahçe’yle karşılaştığı dokuz maçın beşini kaybetti (2G 2B). Ancak Kalpar, Fenerbahçe ile son iki Süper Lig karşılaşmasında kaybetmedi (Mart 2003 Altay’la 1-0, Ağustos 2005’te Diyarbakırspor’la 2-2); ki her iki maç da İstanbul’daydı.
@OptaCan: Alanyaspor, Süper Lig’de henüz deplasman galibiyeti alamadı (1B 2M). Alanyaspor’un kaybettiği iki maçta toplam 10 gol atıldı.
@OptaCan: Evinde oynadığı son dört lig maçında da gol yiyen Fenerbahçe, en son Ekim-Aralık 2014 arasında üst üste beş lig maçında da kalesini gole kapatamamıştı.
@OptaCan: Fenerbahçe son dokuz lig maçında kalesini gole kapatamadı. Kulübün Süper Lig tarihindeki en uzun gol yeme serisi 13 maç (2012-13 sezonunda).
@OptaCan: Fenerbahçe ve A. Alanyaspor’un daha önce yaptığı tek resmi maç, 2007/2008 Türkiye Kupası’nda oynanan ve sarı lacivertlilerin 10-3 üstünlüğüyle biten karşılaşmaydı. O maçta Fenerbahçe 11’inde bulunanlardan sadece Volkan Demirel hala Fenerbahçe’de.
İki takımın Süper Lig'deki ilk karşılaşmasına dakikalar kala ünlü istatistik şirketi Opta'dan gelen bazı kilit ve ilginç bilgilere bakalım...
Alanyaspor XI: Zlamal, N'Sakala, Ba, Omeruo, Gassama, Sackey, Deniz Vural, Aissati, Emre Akbaba, Candelas, Vagner Love
Fenerbahçe XI: Volkan Demirel, Hasan Ali, Kjaer, Skrtel, van der Wiel, Mehmet Topal, Josef, Alper, Volkan Şen, van Persie, Emenike
İki takımın 11'leri belli oldu.
Merhaba futbol severler! Süper Lig'in yedinci haftasında Fenerbahç - Alanyaspor maçının heyecanıyla karşınızdayız.
Powered By