Reklamsız Sözcü
Hakem Cüneyt Çakır'ın son düdüğü geliyor ve Fenerbahçe ligde 10 maç aradan sonra ilk kez mağlubiyetle tanışıyor. 
90+6DK
Ridvan Simsek
Antalyaspor
Samuel Eto'o
Antalyaspor
Samuel Eto'o yerini Rıdvan Şimşek'e bırakıyor. 
90+5DK
Serdar Özkan şık çalımlarla topu forvet bölgesindeki Eto'o'ya gönderiyor ama Skrtel dikkatli ve topa müdahalesini yapıyor. Antalyaspor taç atışıyla maçı tekrardan başlatacak. 
90+4DK
EV SAHİBİ GOLE YAKLAŞTI! Antalyaspor'un kontraatağında Serdar Özkan, kaleden çıkan Volkan Demirel'in üstünden aşırtmaya çalışıyor ama Volkan'ın müdahalesi yerinde oluyor ve tehlike sona eriyor. 
90+3DK
Souza'nın gelişigüzel vurduğu topa Volkan Şen yetişmeye çalışıyor ama başarılı olamıyor... 
90+3DK
Fenerbahçe bu dakikalarda maçı tek kaleye çevirdi. 
90+3DK
Aatıf'ın ortasında Mehmet Topal'ın Fornezzi'ye yaptığı hareket faul olarak değerlendiriliyor. Antalyaspor aut atışıyla maça başlayacak. 
90+2DK
Aatıf'ın ortasında Deniz topu uzaklaştırıyor. Fenerbahçe bir korner daha kullanacak. 
90+2DK
Aatıf'ın pasında Sow gelişine topa çok sert vuruyor ama defans Antalyasporlu oyunculara çarpıp kornere çıkıyor. 
90+1DK
Serdar Özkan
Antalyaspor
Danilo
Antalyaspor
Antalyaspor'da Danilo oyundan çıkıyor. Yerine giren isim Serdar Özkan oluyor.
90+1DK
Maçın sonuna en az 7 dakika ilave ediliyor. 
90DK
Aatıf'ın uzun pasında Volkan Şen tüm eforuyla sağ kanattan açılan topa yetişmeye çalışıp son müdahalesini yaptı ama hakem topun dışarıdan çevrildiğine hükmediyor. 
89DK
Fenerbahçe'de Volkan Şen'in ortasında defansın uzaklaştırdığı top Skrtel'in önünde kalıyor. Skrtel'in ceza sahasına doğru doldurduğu topa Fernandao röveşata ile vurmak istiyor fakat top auta çıkıyor. 
88DK
Kenan Horic
Antalyaspor
Yekta Kurtulus
Antalyaspor
Antalyaspor'da Yekta Kurtuluş oyundan çıkıyor. Yerine giren isim ise Kenan Horić oluyor. 
87DK
Hasan Ali Kaldırım, MBilla'ya yaptığı hareket sonrasında sarı kart görüyor.
86DK
Hasan Ali ile MBilla'nın mücadelesinde iki oyuncu da yerde kalıyor. Antalyaspor sağ kanattan serbest vuruş kullanacak. 
85DK
Fenerbahçe beraberlik sayısı için karşı kaleye yüklenmeye devam ediyor. 
83DK
Moussa Sow, Aatıf'ın pasında röveşata ile topu ağlara gönderiyor ama topa kafasını sokan Chico'ya yapılan müdahaleyi hakem faul olarak değerlendirip golü geçersiz sayıyor. 
81DK
Volkan Şen'in ortasında Sakıb araya girip topu taça gönderiyor... Şener ile oyun tekrardan başlıyor. 
78DK
Mbilla ve Mehmet Topal'ın önemli bir şeyi yok. Maç kaldığı yerden devam ediyor. 
77DK
Hava topu mücadelesinde Mbilla ve Mehmet Topal yerde kalıyor. Oyun yine durdu ve sağlık görevlileri oyuncuların tedavileri için bir kez daha sahaya giriyor. 
76DK
Aatif Chahechouhe
Fenerbahçe
Jeremain Lens
Fenerbahçe
Fenerbahçe'de Lens oyundan çıkıyor. Yerine oyuna dahil olan isim Aatıf oluyor. 
75DK
Mbilla eline aldığı müdahale sonucunda kendini yere bıraktı. Sağlık görevlileri oyuncunun tedavisi için sahaya girdi. 
74DK
Fenerbahçe'de defans oyuncuları orta saha çizgisine kadar geldi. Fenerbahçe tüm hatlarıyla karşı kaleye yükleniyor. 
73DK
KONUK EKİP GOLE YAKLAŞTI! Volkan Şen'in ortasında penaltı noktasının orada Souza voleyle topu kaleye gönderdi ama top kalenin hemen üzerinden auta çıktı. 
72DK
Souza'nın pasında Sow ceza sahası yayından şutunu kaleye gönderiyor ama top Fornezzi'de kalıyor... 
71DK
Fenerbahçe yediği golden sonra tüm hatlarıyla Antalyaspor kalesine yüklenmeye başladı...
70DK
Şener'in hatasında Eto'o karşı karşıya kalacaktı ama Volkan Demirel erken davranıp topu uzaklaştırdı ve atağı sonlandırdı. 
69DK
Fernandao
Fenerbahçe
Alper Potuk
Fenerbahçe
Fenerbahçe'de Alper Potuk oyundan çıktı. Yerine oyuna giren isim Fernandao oldu.
65DK
GOL! Yekta ceza sahası yayında Eto'o'nun pasıyla topla buluştu. Topu düzelten Yekta kaleyi karşıdan gören bir noktadan çok sert bir şut gönderdi ve top ağlarla buluştu. 
63DK
Fenerbahçe'de Moussa Sow kaleyi tam karşıdan gören bir noktadan çok sert bir şut gönderdi fakat top Fornezzi'nin müdahalesiyle kornere çıktı. Lens'in kullandığı korner atışında Souza topa yükseldi ama top geriye açıldı. Seken top Şener'e kadar geldi. Şener ortasında Eto'o'ya topu çarptırdı ve top kornere çıktı. Lens'in kullandığı kornerle gelişen atak tehlike yaratmadı ve Lens'in hatalı pasında top bu kez auta çıktı. 
61DK
Lens'in pasında Alper Potuk ceza sahasında yere düşürüldü ama Hakem Cüneyt Çakır oyunu devam ettirdi. 
59DK
Deniz Kadah'ın şutu defansa çarptı ve yükseldi. Topu takip eden Eto'o topa bir müdahale daha yaptı ama top bir kez daha auta çıktı. 
58DK
Samuel Eto'o, Celustka'nın pasında ceza sahası yayında topla buluştu ve kaleye çok sert bir şut gönderdi ama top kalenin az farkla üstünden auta gitti. 
57DK
KONUK EKİP GOLE YAKLAŞTI! Sow'un pasında Lens topa hareketlendi fakat Fornezzi daha önce davranıp topu uzaklaştıran isim oldu. Seken top tekrar Lens'e doğru gitti ama yan hakem ofsayt bayrağını kaldırdı.
56DK
Lens'in ortasında Skrtel'i aşan top Antalyaspor'un sağ kanadına doğru açıldı. Topla buluşan Volkan Şen ortasını açtı. Sow ve Mehmet Topal, topa yükseldi ama yüksekten gelen top auta gitti. 
55DK
Lens'in ortasında top Sakıb'a çarpıp kornere çıktı. Fenerbahçe, hücum ettiği kalenin sağ tarafından Lens ile korner kullanacak. 
54DK
KONUK EKİP GOLE YAKLAŞTI! Lens bekletmeden serbest vuruşu kullandı ve Sow karşı karşıya kaldı fakat Senegalli oyuncu topa sahip olamadan Diego araya girdi ve topu uzaklaştırıp tehlikeyi bitirdi. 
53DK
Fenerbahçe'de Volkan Şen ceza sahası yayının sağında Zeki'nin müdahalesi ile yerde kaldı. Fenerbahçe tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacak. 
52DK
Lens'in ortasında MBilla topu uzaklaştırdı. 
51DK
Şener'in pasında Lens sağ çizgide topla buluştu ve Sakıb'ı geçti fakat Antalyasporlu oyuncu Lens'e yaptığı müdahalede hakem Cüneyt Çakır faul verdi. Fenerbahçe sağ çizgiden Lens ile serbest vuruş kullanacak. 
51DK
Yekta'nın ortasında topu kafayla karşılayıp uzaklaştıran isim Kjaer oldu. 
50DK
Alper Potuk'un Zeki'ye yaptığı hareketi Cüneyt Çakır faul olarak değerlendirdi. Antalyaspor ceza sahasının sol köşesine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak. 
49DK
KONUK EKİP GOLE YAKLAŞTI! Lens'in sağ kanattan kaleye gönderdiği serbest vuruş direkten oyun alanının dışına gitti.
48DK
Yekta, Mehmet Topal'a sağ kanatta korner direğine yakın bir noktada faul yaptı. Fenerbahçe, Lens ile tehlikeli sayılabilecek bir yerden serbest vuruş kullanacak. 
48DK
Şener sağ kanattan kestiği ortada ceza sahası içindeki Volkan Şen'i buldu fakat Volkan yarım volesinde Antalyaspor kalesinde etkili olamadı ve atak büyümeden sona erdi.
45DK
Hakem Cüneyt Çakır'ın düdüğü geldi ve ikinci yarı başladı...
Maçın ilk yarısı sona erdi...
45+1DK
EV SAHİBİ GOLE YAKLAŞTI! Yekta'nın ortasında top Eto'o'ya geldi. Topu düzelten Kamerunlu oyuncu sert bir şut gönderdi fakat top takım arkadaşı Deniz'e çarptı. Ardından araya giren Fenerbahçeli defans oyuncuları topu uzaklaştırdı.
45DK
Maçın ilk yarısının sonuna en az 1 dakika ilave edildi. 
44DK
Yekta'nın ortasında Celuskta topa kafa vuran isim oldu ama top auta çıktı. 
43DK
Hasan Ali Kaldırım, MBilla'yı formasından çekti ve yere düşürdü. Hakem Cüneyt Çakır serbest vuruşu ilan eden düdüğü çaldı. Antalyaspor, sağ kanattan tehlikeli sayılabilecek bir noktadan serbest vuruş kullanacak. Topun başında Yekta Kurtuluş var. 
41DK
Orta sahada yerden bir anda yükselen topa Alper Potuk elle müdahale etti ve Hakem Cüneyt Çakır oyunu durdurdu. Antalyaspor serbest vuruşla maça başlayacak. 
38DK
Danilo ile Deniz'in verkaçında en son topla buluşan isim Eto'o oldu ama Kamerunlu yıldız topa vurmadan önce Skrtel son anda araya girdi ve topu uzaklaştırdı. 
36DK
35 dakika geride kaldı ve şu dakikaya kadar maçta net pozisyonları yakalayan taraf Antalyaspor oldu. 
35DK
Lens'in ortasında Souza topa iyi yükseldi. Yerden seken top Fornezzi'nin üstüne geldi.
34DK
Lens'in pasında Şener sağ çizgiden hareketlendi ve ortasını açmak istedi fakat Diego araya girdi ve top kornere çıktı. 
33DK
Şener'in ortasında Lens topa kafayla şık bir biçimde vurdu ama top Fornezzi'nin ellerinde kaldı. 
33DK
Lens'in ortasında ceza sahası içinde Sow topa hareketlendi ama Chico topu uzaklaştıran isim oldu. 
32DK
Alper Potuk, Eto'o'ya pres yapıp topu kazandı ve karşı kaleye doğru hareketlendi ama topu ayağından fazlaca aştı ve Antalyasporlu oyunculara topu ikram etti. 
30DK
Sakıb ile Deniz verkaçlarla Fenerbahçe ceza sahasına kadar girdi ama Şener tam ceza sahası içinde kademeye girdi ve tehlikenin büyümesini engelledi. 
29DK
Danilo'nun pasında Yekta ceza sahası yayında topla buluştu ve kaleye sert bir şut gönderdi ama top farklı bir biçimde auta çıktı. 
28DK
EV SAHİBİ GOLE YAKLAŞTI! Fenerbahçeli oyunculara orta sahada pres yapan Eto'o topu kaptı. Ceza sahasına doğru dikine topu süren Kamerunlu yıldız Volkan Demirel ile karşı karşıya kaldı ve şutunu çekti. Volkan Demirel bu şutu ayaklarıyla güçlükle önledi. 
27DK
Deniz Kadah'ın eline basan Volkan Şen, Rıza Çalımbay ile konuştuktan sonra tedavi olan Deniz'in yanına kadar gidip oyuncudan özür diledi. 
25DK
Sağ çizgide müthiş bir top kapma mücadelesi yaşandı. Volkan Şen ile Deniz'in arasında geçen bu mücadeleye Mehmet Topal da dahil oldu ve top taça çıktı. Oyun devam ediyor. 
22DK
MBilla topu uzun süre sürdükten sonra ceza sahasına doğru hareketlendi. Topu düzelten Kamerunlu yıldız sert bir şut çekti ama top Mehmet Topal'dan geri dönüp taça çıktı. 
21DK
Lens'in pasında Şener sağ kanattan harketlenip çizgiye inmek istersen MBilla, Şener'e şarj yaptı ve topu aldı. Bu pozisyonun ardından Şener yerde kaldı ama hakem maçı devam ettirdi. 
19DK
Danilo'nun pasında Zeki ceza sahasında Volkan Demirel ile karşı karşıya kalacakken dengesini kaybetti ve yere düştü. Fenerbahçeli defans oyuncuları topu uzaklaştırıp tehlikeyi sona erdirdi. 
17DK
Fenerbahçe'de Lens'in pasında sol kanattan bindiren Alper topa hareketlendi. Çizgiye kadar inen Alper, Volkan Şen'e döndü. Volkan, ortasında arka direkteki Sow'u gördü. Sow topu kafayla ceza sahası yayına çevirdi ama Antalyasporlu defans oyuncuları araya girip topu uzaklaştırdı. 
16DK
Danilo sağ çizgide Skrtel'i çok şık bir çalımla geçti ve ortasını açtı ama Mehmet Topal kademeye girip topu uzaklaştıran isim oldu. 
13DK
Deniz ve Mehmet Topal hava topunda kafa kafaya çarpıştı. İki futbolcuda şu anda yerde yatıyor. Sağlık görevlileri oyuncuların tedavilerini yapmak için sahaya geldi. 
13DK
Skrtel'in uzun pası forvet bölgesindeki Volkan Şen'e kadar gitti ama Celustka son anda müdahale edip topu taça attı. 
12DK
EV SAHİBİ GOLE YAKLAŞTI! Danilo'nun ortasında Deniz topa yükseldi ve darbeli bir biçimde topu kaleye gönderdi ama top Volkan Demirel'in üstüne gitti.
11DK
Maçın 10 dakikalık bölümü geride kaldı ama henüz maçta net bir gol pozisyonu olmadı. 
10DK
Antalyaspor bu dakikalarda Fenerbahçe'nin baskısını kırdı ve karşı kalede gol arıyor.
9DK
Zeki'nin pasında sağ kanattan topa hareketlenen Deniz oldu. Skrtel'in müdahalesinde top taça çıktı ve tehlike sona erdi. 
7DK
Fenerbahçe kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullandı ama top etkisiz bir biçimde Fornezzi'ye kadar gitti. 
5DK
Kontraatakta Moussa Sow'u engelleyen Diego Angelo, pozisyonun bitiminde sarı kart gördü ve cezalı duruma düştü. 
5DK
Sow ile Alper Potuk duvar paslarıyla Antalyaspor yarı sahasına geçti. Hareketlenen Lens'e doğru Alper pasını attı fakat pas biraz hızlı oldu ve Antalyaspor kalecisine kadar gitti. 
4DK
Yekta'nın pasında M'Billa sağ kanattan depara kalktı ama Şener araya girip tehlikeyi önleyen isim oldu. 
3DK
Alper Potuk, orta sahada Yekta'ye pres yaptı ama Antalyasporlu oyuncu yerde kaldı ve ev sahibi ekip kendi sahasından serbest vuruş kullanacak. 
2DK
Fenerbahçe santradan sonra topu aldı ve şu anda hazırlık pasları ile karşı kaleye geçmeye çalışıyor. 
1DK
Hakem Cüneyt Çakır'ın ilk düdüğü geldi ve mücadele başladı...
İki takım sahaya çıktı ve şu anda şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuyorlar. 
Fenerbahçe, deplasmanda beş maçtır kaybetmiyor (4G 1B) ve bu maçların son üçünü kazandı. Fenerbahçe, en son 2014-15 sezonunda deplasmanda bundan uzun bir galibiyet serisi yaşamıştı (beş maç).
Fenerbahçe, ligde 10 maçtır yenilmiyor (7G 3B). Sarı lacivertliler, bu seri boyunca 25 gol atarken sadece altı gol yedi.
Antalyaspor, iç sahada da dört maçtır kaybetmiyor (2G 2B). Bu maçların son üçü, Rıza Çalımbay yönetiminde geldi (2G 1B). Bu üç maçta da Antalyaspor birer gol atarken toplamda sadece bir gol yedi.
Antalyaspor ligde beş maçtır yenilmiyor (4G 1B). Kırmızı beyazlıların ligdeki son altı maçlık serisi, Eylül-Kasım 2012 arasında gelmişti (5G 1B).
İki takım arasındaki son altı maçta da karşılıklı gol atıldı (Fenerbahçe 13, Antalyaspor 11 gol).
Geçen sezon bu statta oynanan karşılaşmayı Antalyaspor 4-2 kazanmıştı. Bu, Fenerbahçe’nin ligde dört gol yediği son maç olmuştu.
Antalya’da oynanan karşılaşmalarda Fenerbahçe 10, Antalyaspor dört galibiyet aldı (6B).
Fenerbahçe, Antalyaspor’la yaptığı 40 maçın 28’ini kazandı (7B 5M).
Opta verileriyle maça ısınalım...
Antalyaspor cephesindeyse kırmızı kart cezalısı Charles'in yanı sıra sakatlığı bulunan Ferhat Kaplan, Fenerbahçe karşısında forma giyemeyecek. Öte yandan maç kadrosuna alınmayan Emre Güral, Samuel Inkoom ve Amadaiya Rennie de bu karşılaşmada yer alamıyor.
Fenerbahçe bu deplasmanda as kadrosunu kullanabiliyor. Sarı lacivertlilerde Uygar Mert Zeybek dışında eksik yok.
Mücadeleyi FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır yönetecek.
FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Şener, Skrtel, Kjaer, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef, Alper Volkan Şen, Lens, Sow
ANTALYASPOR: Fornezzi, Celustka, Chico, Diego, Sakib, Zeki, Yekta, Danilo, Deniz, Mbilla, Eto'o
İki ekibin sahada yer alacak 11'leri belli oldu...
Merhaba değerli futbolseverler! Spor Toto Süper Lig'de haftanın kapanış maçında Antalyaspor, Fenerbahçe'yi konuk ediyor. Karşılaşmanın canlı anlatımında birlikteyiz.
Powered By