Reklamsız Sözcü
Hoşçakalın! 
90+5DK
Son düdük geliyor ve maç Adanaspor'un 2-1 üstünlüğüyle sona eriyor! Bir başka CANLI anlatımda tekrar birlikte olmak dileğiyle. Sağlıcakla kalın...
90+4DK
Vinicius sol kanattan ceza sahasına doğru yerden bir orta kesti ama top Caner'e çarpıp ceza sahası dışına doğru gidiyor. 
90+3DK
Ahmet Bahcivan
Adanaspor
Vladimir Koman
Adanaspor
Adanaspor'da oyundan çıkan isim  Koman oluyor.  Ahmet Bahçıvan maçta oyuna dahil olan son isim...
90+2DK
Olcan da Roni ile girdiği tartışmanın ardından sarı kart görüyor. 
90+2DK
Roni, Olcan ile girdiği tartışmanın ardından sarı kart gören isim oluyor.
90+2DK
Roni ile Olcan arasında bir tartışma yaşanıyor. Şu anda maç durdu! 
90+1DK
KONUK EKİP GOLE YAKLAŞTI! Muğdat Çelik sol kanatta topla buluşup hiç bekletmeden Vaz Te'ye topu çevirdi ama Vaz Te boş kaleye atmak yerine topu farklı bir biçimde auta gönderiyor! 
90+1DK
Vinicius sol kanattan topla birlikte çizgiye indi ve Coman'a pasını gönderdi. Koman topu alır almaz kaleyi yokladı ama top Lukac'ın ellerinde kaldı. 
90+1DK
Maçın sonuna en az 4 dakika ilave ediliyor. 
90DK
Vinicius, Roni'nin sağ kanattan attığı pasta ceza sahası içinde topla buluştu. Defansın arasına doğru giden Vinicius bu pozisyonu tehlikeye dönüştüremedi ve son olarak Akhisarlı defans oyuncuları topu uzaklaştırdı. 
87DK
Sağ kanattan gelişen atakta Miguel Lopes ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ricardo Vaz Te topa hareketleniyor ve penaltı noktasının yanından kafa vuruşunu yapıyor ama top kaleci Charles Itandje'ın kontrolünde kalıyor.
85DK
Adanaspor'un skorun verdiği rahatlıkla kendi yarı sahasına yerleşmiş durumda. Bu dakikalarda Gueye dışında ön alanda oyuncuları kalmadı. Akhisar Belediyespor ise uzun toplarla karşı kalede beraberlik golünü arıyor. Tempo şu dakikalarda iyice düştü. 
83DK
Vinícius
Adanaspor
Cem Özdemir
Adanaspor
Ahmet Dereli oyundan çıktı. Tevfik Altindag yerine oyuna dahil olan isim oluyor. 
81DK
Didi, Mustafa Yumlu ile topsuz alanda girdiği iki mücadele sonrasında sarı kart gördü.
81DK
Mustafa Yumlu, Didi ile topsuz alanda girdiği iki mücadele sonrasında sarı kart gördü.
80DK
Akhisar, sol kanattan Olcan Adın'la serbest vuruş kullandı. Olcan'ın ortasında top penaltı noktasına düştü ama topa son müdahale eden taraf Adanasporlu defans oyuncuları oldu ve topu tehlike büyümeden uzaklaştırdı. 
80DK
EV SAHİBİ GOLE YAKLAŞTI! Roni sağ çizgiden ceza sahasına indi ve kaleye sert bir şut gönderdi ama Lukac son anda topu kurtardı. Seken topa Gueye gelişine vurdu ve Lukac yine topu kurtardı ve bu büyük tehlikeyi önledi! 
78DK
Mugdat Celik
Akhisar Belediyespor
Sokol Cikalleshi
Akhisar Belediyespor
Sokol Cikalleshi oyundan çıkan isim... Muğdat Çelik, Akhisar Belediyespor'da oyuna dahil oluyor. 
76DK
Magaye sağ kanattan hareketlenen Roni'ye topunu atıp ceza sahasına doğru hareketlendi. Roni çizgiye inip ceza sahasına koşu yapan Gueye'yi pasını attı ama Kaleci Lukac topu çok iyi uzanıp atağı sona erdirdi. 
73DK
Ricardo Vaz Te sağ kanattan çizgiye inip tehlikeli bir orta kesti. Itandje son anda topa parmaklarının ucuyla dokundu ama top arka tarafa doğru sekti. Arka direkte topla buluşan Akhisarlı Larsson, şutunu çekti ama top kalenin yanından auta gitti. 
71DK
Tevfik Altindag
Adanaspor
Ahmet Dereli
Adanaspor
Adanaspor'da Cem Özdemir oyundan çıkıyor. Yerine oyuna dahil olan isim Vinicius oluyor.
68DK
Ricardo Vaz Te
Akhisar Belediyespor
Özer Hurmaci
Akhisar Belediyespor
Daniel Larsson
Akhisar Belediyespor
Soner Aydogdu
Akhisar Belediyespor
Özer Hurmacı kenara gelen bir diğer isim oluyor. Ricardo Vaz Te oyuna dahil oluyor! 
68DK
Akhisar Belediyespor'da Soner Aydoğdu oyundan çıkıyor. Larsson oyuna dahil oluyor.
64DK
ADANASPOR
2
:
0
AKHİSAR BELEDİYESPOR
Ahmet Dereli
ADANASPOR
GOL! Foguinho sol kanattaki Gueye'ye doğru şık bir pas attı. Senegalli oyuncu topla buluşup çalımını attı ve arka direkteki Digao'ya topu kaldırdı. Digao altıpasında içindeki Ahmet Dereli'ye topu kafasıyla gönderdi ve Ahmet topu ağlarla buluşturup takımını 2-1 öne geçirdi. 
63DK
Cem Özdemir sol kanattan ceza sahasına doğru girdi ve ortasını altıpasa doğru kesti. Mustafa Yumlu'nun ters vuruşunda top yükseldi ve Lukac'ın ellerinde kaldı. 
62DK
Defanstan dönen top sağ kanattaki Adanasporlu Digao'ya doğru gitti. Digao topu düzeltip kaleye ceza sahasının sağ köşesinden kaleye sert bir şut gönderdi ama top farklı bir biçimde auta çıktı. 
60DK
Digao sağ kanattan ceza sahasına doğru indi ve ortasını Akhisar ceza sahasına gönderdi ama Özer Hurmacı kafasını topa soktu ve hakem kornere hükmetti. 
58DK
Olcan Adın ceza sahası dışından kaleye doğru şutunu göndermek istedi ama defansa çarparak yumuşayan top kaleci Itandje'nin ellerinde kaldı. 
56DK
Akhisar Belediyespor atağında Kadir Keleş'in ortasında Cikalleshi altıpasın içinde topa uçarak kafayla vuruyor ama top farklı bir biçimde auta çıkıyor.
55DK
Akhisar Belediyespor orta sahadan kullandığı serbest vuruşta Olcan Adın ceza sahasına topu gönderdi ve Cikalleshi topa iyi yükseldi ama top bir kez daha auta çıkıyor. 
53DK
Cem Özdemir'in yerden pasında Gueye topa doğru hareketlendi ama Mustafa Yumlu araya girerek kafayla topu uzaklaştırıyor. 
50DK
Maçın ikinci yarısında tempo düşük başladı. Şimdi Akhisar'da Soner'in bir sakatlığı var ve orta alanda yerde. Oyun durdu.
48DK
Adanaspor'da Halil İbrahim Pehlivan sağdan ortasını yolladı, Akhisar kalecisi Lukac çıkarak kontrolü sağladı. 
46DK
Maçın ikinci yarısı başladı! 
45+1DK
Karşılıklı gollerin atıldığı ilk devre 1-1'lik beraberlikle sonuçlanıyor. 
45+1DK
Maçın ilk yarısına en az 1 dakika ilave ediliyor. 
45DK
Akhisar'da Cikalleshi topu orta sahada söktü aldı ve sağ kanattan bindiren arkadaşı Özer Hurmacı'ya topu gönderip ceza sahasına doğru koşusunu yaptı ama Özer ayakta kalamadı ve arkadaşına iyi bir pas servisi yapamadı. 
44DK
Bu dakikalarda Adanaspor defans hattını ortaya sahaya kadar çıkardı ve karşı kalede gol arıyor. 
42DK
Adanasporlu Cem Özdemir orta sahada aldığı topla Akhisar kalesine doğru kat etti. Kaleyi karşıdan gören ve uzak bir noktadan kaleyi yoklayan Cem, sert bir şut gönderdi ama top farklı bir biçimde auta gitti. 
41DK
Bu baskının sonucunda Adanaspor topu kazandı ve Coman topla birlikte sol kanatta çizgiye inmek isterken Akhisarlı oyuncular tarafından yere düşürüldü. Kazanılan serbest vuruşta topun başına yine Cem Özdemir geçti ve ceza sahasına sert bir orta gönderdi ama topa yükselen Didi, bu girişimi yaparken Akhisarlı oyunculara faul yaptı ve pozisyon sona erdi. 
39DK
Adanaspor bu dakikalarda ön alanda Akhisar Belediyesporlu baskı yapmaya başladı. 
39DK
Olcan sağ kanattan ceza sahasına doğru deplase oldu ve Özer'le duvar pası yapmak istedi ama bu girişim sonuçsuz kaldı ve Akhisar topu kaybetti. Bu dakikalarda maçın temposu arttı! 
38DK
Cem Özdemir'in ceza sahasına gönderdiği orta Akhisarlı oyuncular tarafından uzaklaştırıldı. 
37DK
Cikalleshi, kendi ceza sahalarının sağ kanadında Halil İbrahim'i yere düşürdü ve Adanaspor bir serbest vuruş daha kazandı. 
33DK
GOL! Olcan Adın'ın sağ kanattan kullandığı serbest vuruşta Mustafa Yumlu topa çok iyi yükseldi ve topu ağlarla buluşturdu.
31DK
Adanaspor'un atağında Cem Özdemir Akhisar ceza sahasına sert bir orta gönderiyor ama top Gueye'ye gelmeden Akhisarlı defans oyuncuları tarafından uzaklaştırılıyor. 
30DK
Ahmet Dereli, Magaye'nin önüne topu çok şık bıraktı ama Gueye, iki tane Akhisar Belediyesporlu oyuncunun arasındayken yere düşüp topu kaybeden isim oluyor ve tehlike büyümeden sona eriyor. 
27DK
Custodio orta sahası yayının sol çizgisine doğru olan bölümünde Gueye'ye sert bir faul yaptı ve Adanasporlu oyuncu yerde kaldı. Hakem faüle hükmediyor. 
26DK
Cem Özdemir'in açtığı ortada Renan topa iyi yükseldi ama Brezilyalı oyuncu yükselirken Akhisarlı Soner'e faul yaptı. Akhisar Belediyespor kendi sahasından kullanacağı serbest vuruşla oyunu başlatıyor. 
25DK
Magaye orta sahadan sol kanattan bindiren arkadaşı Roni'ye şık bir pas attı. Roni topla çizgiye doğru hareket edip Halil İbrahim'e doğru pasını gönderdi. Halil İbrahim ceza sahasının sol köşesinden kaleye doğru sert bir şut gönderdi ama defansa çarpan top kornere çıktı ve bu korner maçın da aynı zamanda ilk korneri olmuş oldu. 
24DK
Akhisar Belediyespor'un sol çizgide korner direğine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruşta topun başına geçen Olcan Adın, ceza sahasına doğru sert bir orta gönderdi ama top Itandje'nin ellerinde kaldı. 
23DK
Didi, topa doğru hareketlenen Cikalleshi'ye arkadan gelip sert bir faul yaptı. Akhisar serbest vuruşla oyunu başlatacak taraf...
22DK
Adanaspor, karambolden ceza sahasına doğru hareketlenen topu aldı ve hızlıca hücuma çıktı. Cem Özdemir topla Akhisar kalesine doğru kat etti ve şutunu kaleye gönderdi ama top farklı bir biçimde auta çıktı. 
21DK
Akhisar Belediyespor sağ kanattan Olcan Adın'la bir serbest vuruş kullandı. Gelen ortaya Adanasporlu Didi iyi yükseldi ve topu ceza sahası dışına doğru gönderdi.
19DK
Magaye sağ kanatta ceza sahasına yakın bir noktada topla birlikte 4 Akhisarlı oyuncunun içine girdi. Gueye çalım atarken bir anda yerde kaldı ama eline değen top sebebiyle Hakem Bülent Yıldırım, Akhisar lehine serbest vuruşu verdi.  
17DK
Maçın temposu bu dakikalarda iyice düştü...
14DK
Adanaspor tüm hatlarıyla Akhisar yarı sahasına yerleşti ve o bölgede top çeviriyorlar. 
12DK
Adanaspor sağ kanattan Halil ile çizgiye indi ve ceza sahası içinde bekleyen Gueye'ye sert bir orta kesti ama Kaleci Lukac önce davranıp topa hakim olan isim oluyor. 
10DK
Akhisar Belediyespor maçtaki ilk şutunu çekiyor. Mustafa Yumlu kaleyi yoklayan ilk isim oluyor. 
8DK
EV SAHİBİ GOLE YAKLAŞTI! Adanaspor'da Ahmet Dereli, Foguinho'nun pası sonrasında bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldı ama kaleci erken davranıp pozisyonun büyümesini önledi. 
4DK
ADANASPOR
1
:
0
AKHİSAR BELEDİYESPOR
Magaye Gueye
ADANASPOR
GOL! Akhisar Belediyespor ceza sahasından ileri doğru topla çıkmaya çalışırken Caner Osmanpaşa'nın yaptığı hata sonucu topu kaybetti. Magaye araya girdi ve bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldı. Magaye Gueye şık bir vuruşla kalecinin solundan topu ağlara gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirdi.
2DK
Adanaspor'un aldığı cezadan dolayı maç seyircisiz tribünler karşısında oynanıyor. 
1DK
Maç başladı! 
Akhisar Belediyespor'un Süper Lig'de deplasmanda attığı son üç gol yerli oyuncularından gelirken, bu gollerin hepsi maçların 79. dakikalarından sonra atıldı.
Akhisar Belediyespor bu sezon Süper Lig'de deplasmanlarda en az gol atan üç takımdan birisi (6, Karabükspor ve Gaziantepspor ile birlikte).
Adanaspor bu sezon Süper Lig'in en kötü iç saha takımı (3G 2B 7M).
Adanaspor Süper Lig'de beş maçtır kaybediyor. Bir önceki yenilgi serileri küme düştükleri sezon olan 2003/04'teki yedi maçlık seriydi.
İki takım Süper Lig'de ilk kez ligin ilk yarısında karşılaşmış, Akhisar Belediyespor bu maçta rakibini 1-0 mağlup etmişti.
Akhisar Belediyespor'un ilk 11'i: Milan Lukac, Kadir, Miguel Lopes, Caner, Mustafa Yumlu, Sissoko, Custodio,Soner, Olcan, Özer, Cikalleshi
Adanaspor'un ilk 11'i: Itandje, Didi, Ramos, Digao, Halil İbrahim, Foguinho, Ahmet, Cem, Koman, Roni ,Magaye Gueye
Merhabalar! Süper Lig'in 25. haftasında Adanaspor ile Akhisar Belediyespor karşı karşıya geliyor. Bu maçın CANLI anlatımında sizlerle olacağız. 
Powered By