Reklamsız Sözcü
CANLI MAÇLAR
22.04.2018 Pazar
KOD
LİG
SAAT
EV SAHİBİ
KARŞILAŞMA
MS
DEPLASMAN
IY
  • 582
    ABD
    23:00
    Seattle Sounders
    - : -
    Minnesota United
    -:-
  • 430
    ABD
    05:30
    Los Angeles Galaxy
    - : -
    Atlanta United
    -:-
  • 129
    AL1
    16:30
    Augsburg
    Stadyum: Augsburg Arena (WWK Arena)
    - : -
    Mainz 05
    Hakem: Frank Willenborg
    -:-
  • 133
    AL1
    19:00
    Köln
    Stadyum: RheinEnergie
    - : -
    Schalke 04
    Hakem: Marco Fritz
    -:-
  • 447
    AL2
    14:30
    Erzgebirge Aue
    Stadyum: Erzgebirgsstadion
    - : -
    MSV Duisburg
    Hakem: Lasse Koslowski
    -:-
  • 448
    AL2
    14:30
    Fortuna Düsseldorf
    Stadyum: Esprit Arena
    - : -
    Ingolstadt
    Hakem: Manuel Grafe
    -:-
  • 449
    AL2
    14:30
    Kaiserslautern
    Stadyum: Fritz-Walter Stadion
    - : -
    Dynamo Dresden
    Hakem: Daniel Siebert
    -:-
  • 453
    AL3
    15:00
    Aalen
    Stadyum: Scholz-Arena
    - : -
    Osnabrück
    Hakem: Jonas Weickenmeier
    -:-
  • 454
    AL3
    15:00
    Preussen Münster
    Stadyum: Preussen
    - : -
    Hallescher FC
    Hakem: Benjamin Blaser
    -:-
  • 584
    ARJ
    23:45
    Arsenal Sarandi
    Stadyum: Julio Humberto Grondona
    - : -
    River Plate
    Hakem: Fernando Espinoza
    -:-
  • 501
    ARJ
    17:00
    Atletico Tigre
    Stadyum: Coliseo de Victoria (Jose Dellagiovanna)
    - : -
    Huracan
    Hakem: Facundo Tello
    -:-
  • 571
    ARJ
    21:30
    Atletico Tucuman
    Stadyum: Jose Fierro
    - : -
    Union Santa Fe
    Hakem: Dario Herrera
    -:-
  • 561
    ARJ
    19:15
    Rosario Central
    Stadyum: Gigante De Arroyito
    - : -
    Racing Club
    Hakem: Nicolas Lamolina
    -:-
  • 436
    AVUS
    11:00
    Melbourne Victory
    Stadyum: Etihad Stadium(Docklands)
    - : -
    Adelaide United
    Hakem: Chris Beath
    -:-
  • 517
    AVU
    17:30
    Rapid Wien
    Stadyum: Allianz Stadion
    - : -
    Admira Wacker
    Hakem: Oliver Drachta
    -:-
  • 456
    AVU
    15:30
    Salzburg
    Stadyum: Red Bull Arena (Salzburg)
    - : -
    Rheindorf Altach
    Hakem: Dieter Muckenhammer
    -:-
  • 536
    BLR
    19:00
    Dinamo Brest
    - : -
    Smolevichy-STI
    -:-
  • 503
    BLR
    17:00
    Isloch Minsk
    - : -
    Gorodeya
    -:-
  • 444
    BLR
    14:00
    Tarpeda Minsk
    - : -
    Neman Grodno
    -:-
  • 535
    BEL
    19:00
    Club Brugge
    Stadyum: Jan Breydel
    - : -
    Standard Liege
    Hakem: Nicolas Laforge
    -:-
  • 572
    BEL
    21:30
    Sporting Charleroi
    Stadyum: Stade du Pays de Charleroi
    - : -
    Gent
    Hakem: Bram Van Driessche
    -:-
  • 566
    BEL
    21:00
    KV Oostende
    - : -
    Beerschot-Wilrijk
    -:-
  • 500
    BEL2
    17:00
    Tubize
    - : -
    SV Roeselare
    -:-
  • 576
    BR1
    22:00
    Atletico Mineiro
    Stadyum: Raimundo Sampaio (Independencia)
    - : -
    Vitoria
    Hakem: Grazianni Maciel Rocha
    -:-
  • 577
    BR1
    22:00
    Ceara
    Stadyum: Estadio Castelao (Governador Placido Castelo)
    - : -
    Sao Paulo
    Hakem: Paulo Junior
    -:-
  • 578
    BR1
    22:00
    Chapecoense
    Stadyum: Arena Conda
    - : -
    Vasco da Gama
    Hakem: Luiz Flavio de Oliveira
    -:-
  • 579
    BR1
    22:00
    Fluminense
    Stadyum: Estadio Maracana
    - : -
    Cruzeiro
    Hakem: Flavio De Souza
    -:-
  • 580
    BR1
    22:00
    Palmeiras
    Stadyum: Allianz Parque (Palestra Italia)
    - : -
    Internacional
    Hakem: Marcelo de Lima
    -:-
  • 502
    BR1
    17:00
    Parana
    Stadyum: Durival Britto e Silva
    - : -
    Corinthians
    Hakem: Pericles Bassols Pegado Cortez
    -:-
  • 504
    ÇEK
    17:00
    Karvina
    Stadyum: Metsky Sportovy
    - : -
    Teplice
    Hakem: Pavel Franek
    -:-
  • 537
    ÇEK
    19:00
    Slovan Liberec
    Stadyum: U Nisy
    - : -
    Slavia Prag
    Hakem: Radek Prihoda
    -:-
  • 451
    ÇİN
    14:35
    Beijing Guoan
    - : -
    Guangzhou Evergrande
    -:-
  • 435
    ÇİN
    10:30
    Dalian Yifang
    - : -
    Tianjin Quanjian
    -:-
  • 439
    ÇİN
    13:00
    Jiangsu Suning
    - : -
    Shanghai Shenhua
    -:-
  • 455
    ÇİN
    15:00
    Shanghai SIPG
    - : -
    Tianjin Teda
    -:-
  • 505
    DAN
    17:00
    Aalborg
    - : -
    Midtjylland
    -:-
  • 568
    DAN
    21:00
    FC Nordsjaelland
    - : -
    Brondby
    -:-
  • 438
    DAN
    13:00
    FC Helsingor
    - : -
    Silkeborg IF
    -:-
  • 452
    DAN
    15:00
    Odense
    - : -
    Lyngby
    -:-
  • 538
    DAN
    19:00
    Randers FC
    - : -
    SonderjyskE
    -:-
  • 488
    FİN
    16:00
    IFK Mariehamn
    - : -
    VPS
    -:-
  • 489
    FİN
    16:00
    RoPS
    - : -
    PS Kemi
    -:-
  • 135
    FR1
    22:00
    Bordeaux
    Stadyum: Stade de Bordeaux (Matmut Atlantique)
    - : -
    Paris Saint-Germain
    Hakem: Antony Gautier
    -:-
  • 126
    FR1
    16:00
    Nice
    Stadyum: Stade de Nice (Allianz Riviera)
    - : -
    Montpellier
    Hakem: Ruddy Buquet
    -:-
  • 131
    FR1
    18:00
    Saint-Etienne
    Stadyum: Stade Geoffroy Guichard
    - : -
    Troyes
    Hakem: Stephane Jochem
    -:-
  • 432
    GKOR
    10:00
    Gyeongnam FC
    - : -
    Ulsan Hyundai
    -:-
  • 433
    GKOR
    10:00
    Incheon United
    - : -
    Suwon Bluewings
    -:-
  • 431
    GKOR
    08:00
    Jeju United
    - : -
    Jeonbuk Motors
    -:-
  • 519
    HIR
    18:00
    Hajduk Split
    - : -
    Dinamo Zagreb
    -:-
  • 562
    HIR
    20:00
    Lokomotiva Zagreb
    - : -
    Istra 1961
    -:-
  • 544
    HOK
    19:00
    AZ Alkmaar
    - : -
    Feyenoord
    -:-
  • 124
    İNP
    15:30
    Arsenal
    Stadyum: Emirates
    - : -
    West Ham United
    Hakem: Lee Mason
    -:-
  • 132
    İNP
    18:30
    Manchester City
    Stadyum: Etihad
    - : -
    Swansea City
    Hakem: Craig Pawson
    -:-
  • 125
    İNP
    15:30
    Stoke City
    Stadyum: Britannia
    - : -
    Burnley
    Hakem: Mike Dean
    -:-
  • 130
    FAK
    17:00
    Chelsea
    Stadyum: Wembley
    - : -
    Southampton
    Hakem: Martin Atkinson
    -:-
  • 450
    İKP
    14:30
    Rangers
    Stadyum: Ibrox Park
    - : -
    Hearts
    Hakem: Craig Thomson
    -:-
  • 153
    İS1
    21:45
    Atletico Madrid
    Stadyum: Wanda Metropolitano
    - : -
    Real Betis
    Hakem: Martinez Munuera
    -:-
  • 144
    İS1
    13:00
    Girona
    Stadyum: Municipal de Montilivi
    - : -
    Espanyol
    Hakem: Alberola Rojas
    -:-
  • 151
    İS1
    19:30
    Las Palmas
    Stadyum: Estadio de Gran Canaria
    - : -
    Deportivo Alaves
    Hakem: Melero Lopez
    -:-
  • 150
    İS1
    17:15
    Malaga
    Stadyum: La Rosaleda
    - : -
    Real Sociedad
    Hakem: Estrada Fernandez
    -:-
  • 440
    İS2
    13:00
    Alcorcon
    Stadyum: Estadio Santo Domingo
    - : -
    Osasuna
    Hakem: Ais Reig
    -:-
  • 508
    İS2
    17:00
    Barcelona II
    Stadyum: Mini Estadi
    - : -
    Rayo Vallecano
    Hakem: Luis Milla Alvendiz
    -:-
  • 558
    İS2
    19:00
    Cadiz
    Stadyum: Estadio Ramon de Carranza
    - : -
    Sporting Gijon
    Hakem: Aitor Gorostegui
    -:-
  • 570
    İS2
    21:00
    Granada
    Stadyum: Estadio Nuevo Los Carmenes
    - : -
    Cultural Leonesa
    Hakem: Pizarro Gomez
    -:-
  • 559
    İS2
    19:00
    Lugo
    Stadyum: Estadio Anxo Carro
    - : -
    Lorca FC
    Hakem: Vicandi Garrido
    -:-
  • 530
    İSÇ
    18:30
    AIK
    Stadyum: Friends Arena
    - : -
    Göteborg
    Hakem: Mohammed Al Hakim
    -:-
  • 492
    İSÇ
    16:00
    Dalkurd
    Stadyum: Gavlevallen
    - : -
    GIF Sundsvall
    Hakem: Kaspar Sjöberg
    -:-
  • 493
    İSÇ
    16:00
    Hacken
    Stadyum: Bravida Arena
    - : -
    Hammarby
    Hakem: Patrik Eriksson
    -:-
  • 531
    İSÇ
    18:30
    Trelleborgs FF
    Stadyum: Vangavallen
    - : -
    Kalmar
    Hakem: Bojan Pandzic
    -:-
  • 532
    İSÇ2
    18:30
    Falkenbergs FF
    - : -
    IK Frej Taby
    -:-
  • 494
    İSÇ2
    16:00
    Jönköpings Södra
    - : -
    Östers
    -:-
  • 533
    İSÇ2
    18:30
    Norrby IF
    - : -
    Gefle
    -:-
  • 509
    İSV2
    17:00
    Chiasso
    - : -
    Aarau
    -:-
  • 510
    İSV2
    17:00
    FC Schaffhausen
    - : -
    Rapperswil-Jona
    -:-
  • 511
    İSV2
    17:00
    Winterthur
    - : -
    Wil 1900
    -:-
  • 512
    İSV2
    17:00
    Wohlen
    - : -
    Vaduz
    -:-
  • 513
    İSV
    17:00
    Luzern
    Stadyum: Swissporarena
    - : -
    Zürich
    Hakem: Fedayi San
    -:-
  • 514
    İSV
    17:00
    Sion
    Stadyum: Tourbillon
    - : -
    Basel
    Hakem: Stephan Klossner
    -:-
  • 515
    İSV
    17:00
    Young Boys
    Stadyum: Wankdorf
    - : -
    Lausanne Sports
    Hakem: Lionel Tschudi
    -:-
  • 146
    İTA
    16:00
    Atalanta
    Stadyum: Azzurri d'Italia
    - : -
    Torino
    Hakem: Gianluca Aureliano
    -:-
  • 145
    İTA
    13:30
    Cagliari
    Stadyum: Comunale Is Arenas (Sant Elia)
    - : -
    Bologna
    Hakem: Daniele Doveri
    -:-
  • 147
    İTA
    16:00
    Chievo
    Stadyum: Marcantonio Bentegodi
    - : -
    Inter
    Hakem: Paolo Valeri
    -:-
  • 152
    İTA
    21:45
    Juventus
    Stadyum: Allianz
    - : -
    Napoli
    Hakem: Gianluca Rocchi
    -:-
  • 148
    İTA
    16:00
    Lazio
    Stadyum: Olimpico
    - : -
    Sampdoria
    Hakem: Daniele Orsato
    -:-
  • 149
    İTA
    16:00
    Udinese
    Stadyum: Dacia Arena
    - : -
    Crotone
    Hakem: Marco Di Bello
    -:-
  • 490
    İTB
    16:00
    Perugia
    Stadyum: Comunale Renato Curi
    - : -
    Ternana
    Hakem: Federico La Penna
    -:-
  • 529
    İTB
    18:30
    Pescara
    Stadyum: Adriatico
    - : -
    Spezia
    Hakem: Davide Ghersini
    -:-
  • 434
    JAP
    10:00
    V-Varen Nagasaki
    - : -
    Kashiwa Reysol
    -:-
  • 563
    MEK
    20:00
    Toluca
    Stadyum: Nemesio Diez
    - : -
    Veracruz
    Hakem: Roberto Rios Jacome
    -:-
  • 545
    NOR
    19:00
    Haugesund
    - : -
    Stromsgodset
    -:-
  • 546
    NOR
    19:00
    Kristiansund BK
    - : -
    Bodo / Glimt
    -:-
  • 547
    NOR
    19:00
    Lilleström
    - : -
    Ranheim
    -:-
  • 548
    NOR
    19:00
    Rosenborg
    - : -
    Start
    -:-
  • 549
    NOR
    19:00
    Tromsö
    - : -
    Sandefjord
    -:-
  • 569
    NOR
    21:00
    Valerenga
    - : -
    Molde
    -:-
  • 550
    NOR1
    19:00
    Aalesund
    - : -
    Tromsdalen
    -:-
  • 551
    NOR1
    19:00
    Floro SK
    - : -
    Notodden
    -:-
  • 552
    NOR1
    19:00
    Jerv
    - : -
    Mjondalen
    -:-
  • 553
    NOR1
    19:00
    Nest-Sotra
    - : -
    Ullensaker / Kisa
    -:-
  • 554
    NOR1
    19:00
    Sogndal
    - : -
    Kongsvinger
    -:-
  • 491
    NOR1
    16:00
    Strommen
    - : -
    Levanger
    -:-
  • 555
    NOR1
    19:00
    Viking
    - : -
    Asane
    -:-
  • 573
    PER
    21:30
    Comerciantes Unidos
    - : -
    UTC Cajamarca
    -:-
  • 497
    POL1
    16:30
    Wigry Suwalki
    - : -
    Zaglebie Sosnowiec
    -:-
  • 496
    POL
    16:30
    Sandecja Nowy Sacz
    - : -
    Arka Gdynia
    -:-
  • 556
    POL
    19:00
    Wisla Krakow
    - : -
    Legia Warszawa
    -:-
  • 520
    POR
    18:00
    Chaves
    - : -
    Portimonense
    -:-
  • 564
    POR
    20:00
    Moreirense
    - : -
    Rio Ave
    -:-
  • 581
    POR
    22:15
    Sporting Lisbon
    - : -
    Boavista
    -:-
  • 521
    POR
    18:00
    Tondela
    - : -
    Desportivo Aves
    -:-
  • 523
    POR2
    18:00
    Cova Piedade
    - : -
    Varzim
    -:-
  • 442
    POR2
    13:15
    Gil Vicente
    - : -
    Nacional
    -:-
  • 524
    POR2
    18:00
    Leixoes
    - : -
    Arouca
    -:-
  • 525
    POR2
    18:00
    Penafiel
    - : -
    UD Oliveirense
    -:-
  • 506
    POR2
    17:00
    Santa Clara
    - : -
    Famalicao
    -:-
  • 522
    POR2
    18:00
    Sporting Braga II
    - : -
    Academico Viseu
    -:-
  • 565
    ROM
    20:45
    CSMS Iaşi
    - : -
    CFR Cluj
    -:-
  • 445
    RUS
    14:00
    Arsenal Tula
    Stadyum: Stadion Arsenal
    - : -
    Zenit St. Petersburg
    Hakem: Vladimir Moskalev
    -:-
  • 498
    RUS
    16:30
    CSKA Moscow
    Stadyum: Arena CSKA
    - : -
    Krasnodar
    Hakem: Sergey Lapochkin
    -:-
  • 557
    RUS
    19:00
    Lokomotiv Moscow
    Stadyum: Lokomotiv Central Stadium
    - : -
    FK Ufa
    Hakem: Roman Galimov
    -:-
  • 437
    RUS
    11:00
    SKA Khabarovsk
    Stadyum: Imeni V.I. Lenina
    - : -
    Dinamo Moscow
    Hakem: Sergey Ivanov
    -:-
  • 499
    RUS
    16:30
    Tosno
    Stadyum: Petrovsky
    - : -
    Amkar
    Hakem: Aleksey Eskov
    -:-
  • 443
    RUS1
    13:30
    FK Tambov
    - : -
    Shinnik
    -:-
  • 507
    RUS1
    17:00
    Kuban Krasnodar
    - : -
    Avangard Kursk
    -:-
  • 526
    SLVKC
    18:00
    Trencin
    - : -
    Slovan Bratislava
    -:-
  • 495
    SLVKC
    16:20
    Zilina
    - : -
    DAC Dunajska Streda
    -:-
  • 583
    ŞİL
    23:30
    CD Universidad Catolica
    - : -
    Audax Italiano
    -:-
  • 518
    ŞİL
    18:00
    O Higgins
    - : -
    Curico Unido
    -:-
  • 567
    ŞİL
    21:00
    Union La Calera
    - : -
    Universidad Chile
    -:-
  • 127
    SSL
    16:00
    Akhisarspor
    Stadyum: Spor Toto Akhisar Stadı
    - : -
    Göztepe
    Hakem: Arda Kardeşler
    -:-
  • 128
    SSL
    16:00
    Atiker Konyaspor
    Stadyum: Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
    - : -
    Kasımpaşa
    Hakem: Bülent Yıldırım
    -:-
  • 134
    SSL
    19:00
    Beşiktaş
    Stadyum: Vodafone Park
    - : -
    Yeni Malatyaspor
    Hakem: Halis Özkahya
    -:-
  • 457
    T1L
    15:30
    Adana Demirspor
    Stadyum: 5 Ocak Fatih Terim Stadı
    - : -
    BB Erzurumspor
    Hakem: Abdulkadir Bitigen
    -:-
  • 527
    T1L
    18:00
    Balıkesirspor Baltok
    Stadyum: Balıkesir Atatürk
    - : -
    Ümraniyespor
    Hakem: Sarper Barış Saka
    -:-
  • 528
    T1L
    18:00
    Çaykur Rizespor
    Stadyum: Çaykur Didi Stadyumu
    - : -
    Giresunspor
    Hakem: Özgüç Türkalp
    -:-
  • 458
    T1L
    15:30
    MKE Ankaragücü
    Stadyum: Ankara 19 Mayıs
    - : -
    Gazişehir Gaziantep FK
    Hakem: Alper Ulusoy
    -:-
  • 441
    T1L
    13:00
    Samsunspor
    Stadyum: Samsun 19 Mayıs
    - : -
    Denizlispor
    Hakem: Özgür Yankaya
    -:-
  • 481
    S3-2
    15:30
    Ankara Demirspor
    Stadyum: TCDD Ankara Demirspor Stadı
    - : -
    Muğlaspor
    Hakem: Ozan Bileyci
    -:-
  • 482
    S3-2
    15:30
    Darıca Gençlerbirliği
    Stadyum: Darıca 15 Temmuz
    - : -
    24 Erzincanspor
    Hakem: Gökçen Öztürk
    -:-
  • 477
    S3-2
    15:30
    Diyarbekirspor
    Stadyum: Diyarbakır Atatürk
    - : -
    1461 Trabzon
    Hakem: Hakan Ülker
    -:-
  • 485
    S3-2
    15:30
    Ergene Velimeşe
    Stadyum: Çorlu General Basri Saran
    - : -
    Pazarspor
    Hakem: Mehmet Güngör
    -:-
  • 483
    S3-2
    15:30
    Erokspor
    Stadyum: Atatürk Olimpiyat
    - : -
    Anadolu Bağcılar SK
    Hakem: Sercan Murat Gündüzler
    -:-
  • 479
    S3-2
    15:30
    Gölcükspor
    Stadyum: Gölcük Şehir
    - : -
    Yeşil Bursa
    Hakem: Sefa Can Meral
    -:-
  • 478
    S3-2
    15:30
    Kayseri Erciyesspor
    Stadyum: Büyükşehir Belediyesi Kadir Has
    - : -
    Yeni Orduspor
    Hakem: Gamze Durmuş
    -:-
  • 484
    S3-2
    15:30
    Tire 1922
    Stadyum: Tire 4 Eylül
    - : -
    Kırıkhanspor
    Hakem: Nuri Karahançer
    -:-
  • 480
    S3-2
    15:30
    Van BBSK
    Stadyum: Van Atatürk
    - : -
    Turgutluspor
    Hakem: Abdulkerim S.B.Koca
    -:-
  • 476
    S2-K
    15:30
    Afjet Afyonspor
    Stadyum: Afyon Kocatepe Stadyumu
    - : -
    Kastamonuspor 1966
    Hakem: Yasin Kol
    -:-
  • 468
    S2-K
    15:30
    Bodrumspor
    Stadyum: Bodrum İlçe
    - : -
    Etimesgut Belediyespor
    Hakem: Ali Karatutlu
    -:-
  • 471
    S2-K
    15:30
    Bucaspor
    Stadyum: Yeni Buca Stadı
    - : -
    Menemen Belediyespor
    Hakem: Serkan Tokat
    -:-
  • 469
    S2-K
    15:30
    Hatayspor
    Stadyum: Antakya Atatürk Stadyumu
    - : -
    Sancaktepe Belediyespor
    Hakem: Atilla Karaoğlan
    -:-
  • 472
    S2-K
    15:30
    Keçiörengücü
    Stadyum: Keçiören Aktepe
    - : -
    Amed Sportif
    Hakem: Zorbay Küçük
    -:-
  • 474
    S2-K
    15:30
    Mersin İdmanyurdu
    Stadyum: Mersin Stadyumu
    - : -
    Sarıyer
    Hakem: Hasan Avcı
    -:-
  • 470
    S2-K
    15:30
    Sivas Belediyespor
    Stadyum: Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi
    - : -
    Kocaeli Birlikspor
    Hakem: Bilal Köseoğlu
    -:-
  • 473
    S2-K
    15:30
    Tokatspor
    Stadyum: Tokat Gaziosmanpaşa
    - : -
    İnegölspor
    Hakem: Burak Pakkan
    -:-
  • 475
    S2-K
    15:30
    Tuzlaspor
    Stadyum: Tuzla Belediye
    - : -
    Eyüpspor
    Hakem: Mustafa İlker Coşkun
    -:-
  • 464
    S2-B
    15:30
    Altay
    Stadyum: İzmir Atatürk
    - : -
    Hacettepe Spor
    Hakem: Sinan Dereci
    -:-
  • 465
    S2-B
    15:30
    Fatih Karagümrük
    Stadyum: Vefa
    - : -
    Bugsaş Spor
    Hakem: Veli Karakaya
    -:-
  • 466
    S2-B
    15:30
    Fethiyespor
    Stadyum: Fethiye İlçe
    - : -
    Bandırmaspor
    Hakem: Çağdaş Altay
    -:-
  • 459
    S2-B
    15:30
    Kırklarelispor
    Stadyum: Kırklareli Atatürk
    - : -
    Silivrispor
    Hakem: Ahmet Turan Timuroğlu
    -:-
  • 461
    S2-B
    15:30
    Konya Anadolu Selçukspor
    Stadyum: Konya BŞB Atatürk
    - : -
    Karşıyaka
    Hakem: Can Cengiz
    -:-
  • 460
    S2-B
    15:30
    Nazilli Belediyespor
    Stadyum: Nazilli İlçe
    - : -
    Pendikspor
    Hakem: Özer Özden
    -:-
  • 462
    S2-B
    15:30
    Niğde Belediyespor
    Stadyum: Niğde 5 Şubat
    - : -
    Sakaryaspor
    Hakem: Murat Erdoğan
    -:-
  • 463
    S2-B
    15:30
    Şanlıurfaspor
    Stadyum: 11 Nisan Stadyumu
    - : -
    Gümüşhanespor
    Hakem: Ali Şansalan
    -:-
  • 467
    S2-B
    15:30
    Zonguldak Kömürspor
    Stadyum: Karaelmas Kemal Köksal
    - : -
    Kahramanmaraşspor
    Hakem: Burak Taşkınsoy
    -:-
  • 516
    UKR
    17:00
    Veres
    Stadyum: Arena Lviv
    - : -
    Dynamo Kiev
    Hakem: Vitali Romanov
    -:-
  • 446
    UKR
    14:00
    Zorya Luhansk
    Stadyum: Avangard
    - : -
    Illichivets Mariupol
    Hakem: Yuri Mozharovsky
    -:-
  • 539
    YUN
    19:00
    Apollon Smirnis
    - : -
    Olympiakos
    -:-
  • 540
    YUN
    19:00
    Kerkyra
    - : -
    Asteras Tripolis
    -:-
  • 541
    YUN
    19:00
    Panaitolikos
    - : -
    Lamia
    -:-
  • 542
    YUN
    19:00
    PAOK
    - : -
    Xanthi
    -:-
  • 543
    YUN
    19:00
    PAS Giannina
    - : -
    AE Larissa
    -:-
23.04.2018 Pazartesi
KOD
LİG
SAAT
EV SAHİBİ
KARŞILAŞMA
MS
DEPLASMAN
IY
  • 585
    PER
    00:00
    Alianza Lima
    - : -
    Sport Rosario
    -:-