SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tebrikler Fırat Aydınus

Sezonun en önemli maçında Fırat Aydınus mükemmel bir maç yönetti. Böylesine önemli bir maçı tereyağından kıl çeker gibi idare etti. Gösterdiği kartlarda, çaldığı düdüklerde hata yapmadı.

Özellikle penaltı kararı ve kırmızı kart yüzde 100 doğruydu. Penaltı pozisyonunda avantajı da yok saymadı. En büyük avantaj goldür düşüncesiyle hareket etti.

Acele etmemesi yerinde bir karardı. Gördük ki penaltı da kaçabiliyormuş. Yardımcı hakemleri ile de uyumu üst düzeydeydi. Maçın başında Belhanda'ya gösterdiği sarı kart çok tartışıldı. Ancak Aydınus oradaki sarı kart uygulamasında haklıydı.

Fırat, bu sezon çok başarılı maçlar yönetti. Türk hakemliğinin yüz akı oldu. Ligin düğümünü çözen bu maçtaki yönetimi MHK tarafından tüm hakemlere izlettirilmeli.

Sahadaki oyuncularla iletişimi, beden dili olması gerektiği gibiydi. Bu maçta abartmadı.

29 Nisan 2018 Fatih Terim`den flaş Şenol Güneş açıklaması! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 2-0 kazandıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Terim Beşiktaş'ın Türkiye'deki en iyi kadroya sahip olduğunu ve Şenol Güneş'in bu takımda büyük emeği olduğunu söyledi. İlgili Haberi Oku

Yazarın Diğer Yazıları