SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eugenie Bouchard’dan flaş itiraf

Eugenie Bouchard’dan flaş itiraf

2014 yılında oynadığı Wimbledon finalinin ardından sıralamada 114'üncü sıraya kadar düşen Eugenie Bouchard'dan flaş bir itiraf geldi.

Aynı yıl dünya sıralamasında 5 numaraya kadar yükselen ancak daha sonrasında deyim yerindeyse tepetaklak olan seksi tenisçi, tenisi bıraktıktan sonra model olmak istediğini söyledi.

Bouchard, “Şu an için tenis benim en büyük önceliğim.” ifadelerini kullanırken gelecek planlarına ilişkin de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şu anda odaklandığı tek şeyin dünya sıralamasında yeniden üst basamaklara tırmanmak olduğunu söyleyen seksi raket, “Ancak tenisi bıraktığımda modellik bir seçenek olabilir.” ifadelerini kullandı.

Son dönemlerde kortlardaki başarılarından çok verdiği pozlarla gündeme gelen Bouchard, bu yıl Sports Illustrated’ın bikini sayısına soyunmuştu.

27 Ocak 2018 Bu sözler çok konuşulur `Ronaldo ile öpüşürüm Neymar ile de...` Alessandra Ambrosio, tıpkı Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima gibi hem Brezilyalı hem bir melek. Artık kıdemli bir Victoria's Secret manken olan Alessandra Ambrosio 36 yaşında ama formundan hiçbir şey kaybetmiyor. Futbolcu model aşkları malum. Her daim mutlaka birbirleri ile adları geçiyor. Ancak Bu durum Ambrosio için geçerli değil çünkü o evli. Jamie Mazur ile 2008 yılında evlenen güzel modelin bir kızı bir oğlu var ve evliliği tüm hızıyla devam ediyor. Ancak muzır muhabirler onu yine de futbolcu soruları ile terletmeye devam ediyor. İlgili Haberi Oku