Reklamsız Sözcü

Claudio Bravo, Şili Milli Takımı’nın WhatsApp grubundan çıkarıldı!

Şili Milli Takımı'nın deneyimli kalecisi Claudio Bravo'nun eşinin paylaşımları, yıldız file bekçisinin başına dert açtı. Oyuncuları akşamdan kalma oldukları için antrenmana çıkmamakla suçlayan Carla Pardo'nun bu paylaşımı sonrasında Bravo, milli takımın WhatsApp grubundan çıkarıldı.
15:3921 Ekim 2017
0
Claudio Bravo, Şili Milli Takımı’nın WhatsApp grubundan çıkarıldı!

Şili Milli Takımı’nın 2018 Dünya Kupası’na gidememesinin yankıları sürüyor. Bu kez gündeme oturan olay ise Şili Milli Takımı ve Barcelona’nın başarılı file bekçisi Claudio Bravo’nun eşi Carla Pardo’nun paylaşımları…

Şili, 2018 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri’nin son maçında Dünya Kupası vizesini kaçırırken Pardo, Instagram hesabından “Teşekkürler Kaptan Amerika (Bravo’dan bahsediyor), tüm yaşattıkların için. Gerçekten çok güzeldi. Ancak formayı giydikleri zaman bu profesyonellikle olmalı. Bir çoğunun takım için k.çını yırttığını biliyorum ancak bazıları da partilerden çıkıp akşamdan kalma oldukları için antrenmanlara bile gitmiyordu” ifadelerini içeren bir paylaşımda bulundu.

Bu paylaşımın ardından Şili Milli Takımı’nın Claudio Bravo’ya tavır aldığı öğrenildi. Şili basınında yer alan haberlere göre Bravo, milli takım oyuncularının oluşturduğu WhatsApp grubundan çıkarıldı. Manchester City forması giyen Bravo, 110 kez Şili Milli Takımı’nda görev yaptı.

20 Ekim 2017 Şilili avukatlar Peru - Kolombiya maçında şike yapıldığı iddiasıyla FIFA`ya başvurdu Şilili avukatlar 2018 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri son hafta maçında Peru-Kolombiya karşılaşmasında şike yapıldığı gerekçesiyle FIFA'ya başvurdu. 1-1 biten ve son 5 dakikasında iki takımın da top çevirdiği maç sonunda Kolombiya Dünya Kupası vizesi almış, Peru ise play-off oynamaya hak kazanırken Şili turnuva dışında kalmıştı. İlgili Haberi Oku

Son güncelleme: 16:19 | 21.10.2017