SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Emmanuel Eboue’de AIDS virüsüne rastlanmadı

Emmanuel Eboue’de AIDS virüsüne rastlanmadı

Arsenal Kulübünde de forma giyen eski Galatasaraylı yıldız Eboue’nin AİDS olduğu iddiası birçok kişiyi üzmüştü.

KKTC ekibi Türk Ocağı Limasol'a transferi için sağlık kontrollerinden geçen ve kanında HIV virüsüne rastlandığı iddia edilen Eboue, Pazar gecesi Londra'ya gitti.

Eboue, İngiltere'de geniş kapsamlı kontrollere, testlere tabii tutuldu. Ve Galatasaraylı eski futbolcunun HIV Virüsüne yakalanmadığı ortaya çıktı. Bu gelişme ile derin bir “oh” çeken Eboue, Spor Arena'ya kesinlikle AIDS olmadığını belirtti ve kendisiyle ilgili önemli gelişmeyi iletti.

Eboue, bu iddianın yalan olduğunun Londra'daki kontrollerde de belgelendiğini belirtip bu söylentilerin çıkmasına neden olan KKTC Kulübüne dava açacağını belirtti.

Eboue'nin avukatı KKTC ekibi Türk Ocağı Limasol'a dava açacak. Transferden vazgeçtiğini de belirten Eboue, Limasol'a transfer olmayacak.

09 Temmuz 2017 Eboue Galatasaray`ı eleştirdi! Sneijder'e yapılanları çok iyi anlıyorum... Galatasaray'ın eski yıldızı Emmanuel Eboue, Radyospor'da yayınlanan Transfer Gündemi programında Salim Manav'a konuştu. Eboue, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku

(Hürriyet)

02 Ekim 2017 Galatasaray`ın eski yıldızı Emmanuel Eboue`den üzücü haber Galatasaray'ın eski futbolcusu Emmanuel Eboue'nin KKTC ekiplerinden Türk Ocağı Limassol'e transferi sağlık kontrollerinden sonra iptal oldu. Kuzey Kıbrıs basınında çıkan haberlerde Eboue'nin HIV virüsü taşıdığı iddia edildi. İlgili Haberi Oku