Reklamsız Sözcü

Ve Aykut Kocaman konuştu: ‘Gerekli tamiratı yapacağız’

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Vardar maçı sonrasında ilk kez sessizliğini bozdu.
13:5925 Ağustos 2017
0
Ve Aykut Kocaman konuştu: ‘Gerekli tamiratı yapacağız’

Hürriyet gazetesinden Ahmet Ercanlar’ın haberine göre; UEFA Avrupa Ligi’nde Vardar’a elenen Fenerbahçe’de maçın ardından basın toplantısı düzenlemeyen Aykut Kocaman sessizliğini bozdu.

İşte Aykut Kocaman’ın sözleri:

”Çok istediğimiz bir maçın ardından, hayal kırıklığı duygusu ağır bastı. Aslında söyleyecek çok fazla bir şey de yoktu, herşey ortadaydı. Takım olarak çok arzu etmemize rağmen, sahada konuşamadık, kırılma anlarını lehimize çeviremedik. Fenerbahçe tarihinin en zor dönemlerinde, gerekli açıklamaları yapmış birisi olarak konuşmaktan imtina etmeyeceğimi biliyorsunuz.. Oraya soru sormaya gelen basın mensubu arkadaşlarıma her zaman saygı duydum. Hayatta olduğu gibi futbolda bazen kelimelerle anlatılamayacak zamanlar oluyor. Bugün yeni bir gün başladı.. Şimdi gerekli tamiratı yapacağız, daha önce de yaptık, kimsenin şüphesi olmasın.”

25 Ağustos 2017 Fenerbahçe-Vardar maçı sonrası Makedon basını UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'yi eleyerek gruplara kalan Vardar, Makedon basınında manşetlere çıktı. İlgili Haberi Oku

Son güncelleme: 14:02 | 25.08.2017