SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Abdou Razack Traore ameliyat oldu

Abdou Razack Traore ameliyat oldu

Trabzonspor maçında Durica'nın darbesiyle ayağından sakatlanan ve oyuna devam edemeyen, yapılan kontroller sonrasında sol ayak bileğinde parçalı kırık tespit edilen Atiker Konyasporlu Abdou Razack Traore'nin sezonun ilk yarısını kapattığı belirtildi.

Kulüp Doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü, yeşil beyazlı oyuncu Abdou Razack Traore’nin Trabzon’da ve Konya’da kontrollerinin yapıldığını belirterek, “Traore’nin sol ayak bileğinde darbeye bağlı iç malleol kemikte parçalı ve ayrık kırıklar tespit edildi. Bağların durumu da çekilecek MR sonucunda belli olacak. Ama tedavi sürecini de göz önüne aldığımızda oyuncumuz Abdou Razack Traore’nin sezonun ilk yarısını kapattığını söyleyebiliriz” dedi.

Traore bugün öğle saatlerinde Medicana Konya Hastanesi’nde ameliyat edildi.

Operasyon öncesi başkan Ahmet Şan futbolcuya moral ziyaretinde bulundu. Başkan Şan, burada kulüp doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü ve operasyonu gerçekleştirecek olan diğer doktorlardan bilgi aldı.

14 Ağustos 2017 Abdou Razak Traore: `Takımımı yalnız bıraktığım için üzgünüm` Trabzonspor maçında Durica'nın darbesiyle sakatlanan ve oyunu terk ettikten sonra yapılan kontrollerinde ayak bileğinde kırık tesit edilen Abdou Razack Traore, sezon başında takımını yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu söyledi. İlgili Haberi Oku