SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ramil ve Copello hem madalyayı hem iddiayı kazandı

Ramil ve Copello hem madalyayı hem iddiayı kazandı

Londra'da düzenlenen Dünya Atletizm Şampiyonası 200 metrede Türkiye'ye tarihi altın madalyayı kazandıran milli atlet Ramil Guliyev ve iki gün önce 400 metre engel yarışında gümüş madalya kazanan Yasmani Copello, saç kestirme konusunda girdikleri iddiayı kazandılar.

Türkiye Atletizm Federasyonu Dış İlişkiler Personeli Uğur Küçük ile girdikleri iddiayı kazanan sporculardan Ramil Guliev, Uğur Küçük’ün saçlarını kendisi kesti. İlk olarak 2015 yılında girdikleri iddiayı finale kalarak kazanan milliler, Londra’da da iddiaya girdiler. Uğur Küçük ikinizde finale kalır ve madalya alırsanız saçlarımı keseceğim diyerek iddiaya girdi. Ramil ve Yasmani Copello hem finale kaldılar hemde madalya kazandılar. Saç kesmeye ise idmanda olan Copello katılamadı. Vekaleti olan Ramil Guliyev, kendi odasında Küçük’ün saçlarını kesti.

11 Ağustos 2017 Ramil Guliyev ve Usain Bolt bir araya geldi Londra'da devam eden Dünya Atletizm Şampiyonası'nda erkekler 200 metrede dünya şampiyonu olan milli atletimiz Ramil Guliyev, eski 200 metre dünya şampiyonu ve efsanevi sprinter Usain Bolt'la bir araya geldi. İlgili Haberi Oku

Copello saçlarımı kestirmeye niyetim yok derken, Ramil ise “Daha çok uzun süre Uğur’un saçlarını keseriz” dedi.