SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
UEFA’dan Süper Kupa’da “su molası” kararı

UEFA’dan Süper Kupa’da “su molası” kararı

UEFA, İngiliz devi Manchester United ve İspanyol ekibi Real Madrid'in arasında Makedonya'da oynanacak maçla ilgili "su molası" kararı aldı.

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Manchester United ve Real Madrid arasında Makedonya’da oynanacak olan Süper Kupa maçı öncesi UEFA’dan “su” kararı geldi.

Makedonya’nın Üsküp şehrinde salı akşamı oynanacak maç, sıcak hava dalgasınn etkisiyle yaklaşık 40 derecelik bir havada gerçekleşecek.

Her iki takım oyuncularının yoğun güneşten etkilenmemesi için UEFA, karşılaşmanın 30. ve 60. dakikalarında su molası verilmesine karar verdi.

Maç saatine kadar 40 derece olması beklenen hava durumunun karşılaşmanın başlangıç anında 32 derece civarınd olması bekleniyor.

Makedonya, güney Avrupa’yı etkisi altına alan sıcak hava dalgasına maruz kalan ülkelerden.

07 Ağustos 2017 Real Madrid Manchester United maçı ne zaman, saat kaçta, canlı yayınlanacak? UEFA Süper Kupası şifresiz mi? Real Madrid, UEFA Süper Kupası'nda Manchester United ile karşılaşacak. Mourinho ve Zidane UEFA Süper Kupası için mücadele edecek. Peki Real Madrid Manchester United maçı ne zaman, saat kaçta, canlı yayınlanacak? İlgili Haberi Oku