SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ernesto Valverde’den Neymar yorumu: ‘Kendi kaderini seçmekte serbest’

Ernesto Valverde’den Neymar yorumu: ‘Kendi kaderini seçmekte serbest’

Barcelona'dan PSG'ye transfer olan Neymar hakkında konuşan Katalan devinin teknik direktörü Ernesto Valverde, "Herkes kendi kaderini seçmekte serbest" dedi.

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde, Brezilyalı Neymar’ın PSG’ye transferiyle ilgili sessizliğini bozdu.

Katalan ekibinin yeni teknik direktörü, 222 milyon Euro’ya PSG’ye transfer olan 25 yaşındaki futbolcu için “Herkes kendi kaderini seçmekte serbesttir” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, “O kendi seçimini yaptı ve ona iyi şanslar dilemekten başka yapacağımız bir şey yok. Burada kalmasını isterdik ama artık bu sayfayı geçmemiz gerek” şeklinde konuştu.

İleriye bakmak zorunda olduklarını söyleyen 53 yaşındaki çalıştırıcı, “Gidenin arkasından bakmak zorunda değilsiniz, önümüzde çok daha fazla şey var. Bazı kapılar kapanır ama bazıları da açılır” dedi.

05 Ağustos 2017 Neymar`ın formaları 6 saatte tükendi Paris Saint Germain'in Barcelona'dan 222 milyon Euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı Neymar'ın satışa çıkarılan formaları kapış kapış gitti. İlgili Haberi Oku

03 Ağustos 2017 PSG, Neymar`ı resmen açıkladı! 5 yıllık imza... Barcelona'dan ayrılan Neymar'ın, PSG ile 5 yıllık sözleşme imzaladığı açıklandı. İlgili Haberi Oku