SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Lucescu’dan flaş Arda Turan açıklaması!

Lucescu’dan flaş Arda Turan açıklaması!

A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu için imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

A Milli Takımın yeni patronu Mircea Lucescu, daha önce Milli Takımı bıraktığını açıklayan Arda Turan ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Mircea Lucescu, Arda Turan ile ilgili şunları söyledi:

“Durumu az çok biliyorum. EURO 2016 sonrası bazı oyuncularla sorun yaşandığını biliyorum. En büyük sorun yurt dışında olup ilk 11’de oynamayan oyuncular. Romanya’da da bu durum böyle. Hemen bir maç hazırlamamız lazım. Benim amacım tüm futbolcuları bu takıma karşı sorumlu olduklarına ikna etmek. Tam anlamıyla onları konsantre etmek istiyorum. Arda ile konuşacağım, telefon açacağım. Bir orta nokta bulmayı hedefliyorum. Arda’nın acı çektiğini görebiliyorum. Arda Turan’ın Milli Takım’a, Milli Takım’ın da Arda Turan’a ihtiyacı var.”

04 Ağustos 2017 Lucescu A Milli Takıma imza attı! `Galatasaray`ın teklifini reddettim çünkü...` A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu'nun imza töreninde TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Mircea Lucescu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlgili Haberi Oku