SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mircea Lucescu’nun imza töreninde ‘Alzheimer’ gerginliği

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın başına getirilen Mircea Lucescu'nun imza töreninde 'Alzheimer' sorusu gerginlik yarattı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, soruya cevap verilmesini engelledi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın başına getirilen Mircea Lucescu’nun imza töreninde bir gazetecinin sorusunu engellemeye çalıştı. Daha önce Mircea Lucescu’nun ‘Alzheimer’ olduğu şeklinde çıkan bir haberin doğru olup olmadığını soran gazeteciye tepki gösteren Yıldırım Demirören, bu tür konulara girilmemesini istedi. Ancak Mircea Lucescu, muhabire dönerek “Kaç yaşındasınız? İsterseniz, yan yana geçip fotoğraf çektirebiliriz” diyerek yaşı ve sağlığı ile ilgili spekülasyonlara nokta koydu.

04 Ağustos 2017 Son Dakika! | Lucescu`dan flaş Arda Turan açıklaması! A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu için imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularına cevap verdi. İlgili Haberi Oku

Gazetecinin “Herkesin merak ettiği bir soru” diyerek ısrar etmesi üzerine ise Demirören “Herkesin merak ettiği soru değil. Sizin merak ettiğiniz soruları sormayın. Kimin yazdığını biliyorum” diyerek konuyu kapattı.

04 Ağustos 2017 Lucescu A Milli Takıma imza attı! `Galatasaray`ın teklifini reddettim çünkü...` A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu'nun imza töreninde TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Mircea Lucescu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlgili Haberi Oku