SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fatih Terim gitti Milli Takım’da o görev bitti… Yıldırım Demirören Lucescu’nun imza töreninde açıkladı

Fatih Terim gitti Milli Takım’da o görev bitti… Yıldırım Demirören Lucescu’nun imza töreninde açıkladı

Fatih Terim'in görevden ayrılmasının ardından Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinin devam edip etmeyeceği sorularına TFF Başkanı Yıldırım Demirören son noktayı koydu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Terim’in görevi bırakmasının ardından Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın başına getirilen Mircea Lucescu’nun imza töreninde açıklamalarda bulundu. Fatih Terim’in gönderilmesinden sonra Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinin devam edip etmeyeceği tartışmalarına son noktayı koyan Yıldırım Demirören, “O görev kaldırılmıştır. Türkiye Futbol Direktörü diye bir pozisyon artık olmayacak. Mircea Lucescu, A Milli Takım sorumlusu olarak görev alacak” dedi.

04 Ağustos 2017 Son Dakika! | Lucescu`dan flaş Arda Turan açıklaması! A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu için imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularına cevap verdi. İlgili Haberi Oku

Fatih Terim’in tazminatı konusuna da açıklık getiren Yıldırım Demirören “Fatih Terim’e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ancak kendisi ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Fatih Terim ile konuşacağız. Tazminat konusunda yönetim kurulumuzla bir karar alıp kendisine ileteceğiz” şeklinde konuştu.

04 Ağustos 2017 Lucescu A Milli Takıma imza attı! `Galatasaray`ın teklifini reddettim çünkü...` A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu'nun imza töreninde TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Mircea Lucescu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İlgili Haberi Oku