Reklamsız Sözcü

Emre: “Ülkemizi, bayrağımızı temsil ediyoruz”

Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu ve Volkan Babacan, Club Brugge maçından sonra açıklamalarda bulundu.
08:503 Ağustos 2017
0
Emre: “Ülkemizi, bayrağımızı temsil ediyoruz”

Medipol Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, Club Brugge maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu “Bize göre Avrupa’da daha tecrübeli, tarihi olan bir takımı eledik. Bizim de misyonumuz var. Ülkemizi, bayrağımızı temsil ediyoruz. Avrupa Ligi’ni garantiledik. Bizden duasını eksik etmeyen herkese teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız’a teşekkür ediyorum. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor taraftarlarının ikinci bir takımı var. İnsanlara sempatik geldiğimizi düşünüyorum. İnşallah devamı gelir” ifadelerini kullandı.

Medipol Başakşehir’in milli kalecisi Volkan Babacan da “Biz bir gerçeği ortaya koyduk. Adım adım başarılara ulaştık. Çok gururluyuz. Yöneticilerimizi, hocalarımızı, herkesi tebrik ediyorum. Muhtemel rakiplerimizin hepsi güçlü. Biz bu maçı geçtik. Artık orada kim gelirse, futbol oynayacağız. Kazanır mıyız, kaybeder miyiz, göreceğiz” dedi.

(Ntv SPOR)

03 Ağustos 2017 Emre Belözoğlu`nun zor anları! Ne yapacağını şaşırdı... Medipol Başakşehir Kaptanı Emre Belözoğlu seremoni sırasına enteresan anlar yaşadı. Yakın arkadaşı Orhan Ak'ın oğluyla sahaya çıkan Emre, küçük çocuğun ağlamasıyla birlikte ne yapacağını şaşırdı. İlgili Haberi Oku

Son güncelleme: 08:53 | 03.08.2017