Reklamsız Sözcü

Wesley Sneijder’e zoraki ödeme!

Yerlilere geç ödeme yapan Galatasaray, yabancılar arasında da Wesley Sneijder’ı mecburen kayırıyor. Çünkü 32 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinde yer alan maddeye göre maaşı 1 gün bile geç yatırılırsa serbest kalıyor!
09:2119 Nisan 2017
0
Wesley Sneijder’e zoraki ödeme!

Florya ve Riva projelerinden gelen paraya karşın maddi anlamda zor günler geçiren Galatasaray'da kulüp personeli ve yerli futbolcular maaşlarını alamıyor. Ancak yaşanan bu maddi sıkıntılar yabancı futbolcuları etkilemiyor. Çünkü yönetim, yabancıların maaşını ağır yaptırımlar nedeniyle ödemek durumunda kalıyor. Yine de yabancılar arasında da bir isim sözleşmesindeki dayatma nedeniyle farklı bir yerde duruyor: Wesley Sneijder….

19 Nisan 2017 Galatasaray`da OHAL! Başkan Dursun Özbek, tesislere çıkarma yapmaya başladı. Tesislere ziyaretçi yasağı getirilirken, artık futbolcular hep birlikte zaman geçirip yemek yiyecek. Derbi havasına giren Galatasaray'da Tudor da kaptanlara ek görev verdi. İlgili Haberi Oku

Dursun Özbek döneminde sözleşmesi uzatılan 32 yaşındaki futbolcu, kendisini garantiye aldı. Hollandalı yıldızın kontratında yer alan maddeye göre, maaşı anlaşılan zamandan 1 gün bile geç yatırılırsa, Sneijder serbest kalıyor. İkinci kez Ribery vakası yaşamak istemeyen Galatasaray yönetimi, sıcak para bulmakta zorluk yaşasa bile oyuncusunun maaşını geciktirmeden hesabına yatırıyor. Ardından da diğer yabancılara ödeme yapılıyor.