SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’a Dudu’dan kötü haber

Beşiktaş’a Dudu’dan kötü haber

Palmeiras Futbol Direktörü Mattos, Beşiktaş'ın ilgilendiği Dudu'yu astronomik bir teklif olmadığı takdirde satmayı düşünmediklerini söyledi.

Beşiktaş’ın Brezilya'ya yaptığı çıkarmada gözünü diktiği Palmeiras'ın yıldız kanat oyuncusu Dudu için resmi açıklama geldi. Beşiktaş'ın 25 yaşındaki futbolcuyla ilgilendiğini resmen dillendiren Palmeiras Futbol Direktörü Alexandre Mattos, işin zor olduğunu ifade etti. Mattos, “Bence Dudu, hak ettiği övgüyü çalışarak kazandı. Avrupa'dan döndüğü dönem zorlandı ama çalışarak kendini gösterdi. Daha bir ay önce kontratını yeniledik. Dudu burada mutlu. Biz de ondan mutluyuz. Transfer olmaz demiyorum. Eğer astronomik bir teklif gelirse, tıpkı Gabriel Jesus (32 milyon Euro'ya Man. City'ye gitti) gibi, satılabilir. Ama Dudu'da böyle bir şey görünmüyor. Benim düşünceme göre, Beşiktaş'tan ya da Türkiye'den Palmeiras'ı ikna edecek bir teklif gelemez” diye konuştu.

28 Mart 2017 İlk hedef Mario Mandzukic Menajeri aracılığıyla ara transferde Beşiktaş'tan gelen teklifi sezon sonuna erteleyen Juventus'un Hırvat yıldızı Mario Mandzukic, yönetimin forvet takviyesi çalışmalarında yine bir numaralı favori ismi... İlgili Haberi Oku

Dudu, 2015'te Dinamo Kiev'den 3 milyon Euro'ya alınmıştı.