SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yasin Öztekin’in Avrupa hayali

Yasin Öztekin’in Avrupa hayali

Menajer Ahmet Bulut ile anlaşan Yasin Öztekin, Galatasaray’da devam etmek isterken Avrupa’nın gözde liglerinde oynamaya sıcak bakıyor.

Galatasaray’ın gurbetçi yıldızı Yasin Öztekin, önceki gün dünyaca ünlü menajer Ahmet Bulut ile anlaştı. Arda Turan'ın Avrupa'ya gitmesinde önemli rol oynayan Bulut, “Yasin yeni bir yolculuğa başlıyor. Önceliği Galatasaray ama sezon sonu yeniden görüşebiliriz” açıklamasını yaparak gurbetçi futbolcunun Avrupa'ya transferinin olabileceğinin sinyalini verdi. 29 yaşındaki Yasin, Bulut ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Galatasaray’da başarılı performansımı sürdürmek istiyorum. Geleceğin ne olacağını bilemeyiz” ifadesini kullandı.

10 Mart 2017 Sabri Sarıoğlu eski işine geri dönüyor Futboldan kazandığını birçok meslektaşının yaptığı gibi gayrimenkule yatırmak yerine iş dünyasında kullanmayı tercih eden Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun yeni yatırımı Yeşilaycı isimleri kızdıracak. İlgili Haberi Oku

Sezon başında Süper Lig'den Bursaspor'un teklifini reddeden Yasin, İspanya La Liga ve Almanya Bundesliga'da oynamaya sıcak bakıyor.