Reklamsız Sözcü

Ömer Toprak Borussia Dortmund’da

Almanya Bundesliga'nın dev ekiplerinden Borussia Dortmund, Emre Mor'un ardından bir diğer milli futbolcu Ömer Toprak'ı da kadrosuna kattı.
14:285 Şubat 2017
0
Ömer Toprak Borussia Dortmund’da

Almanya’da Bayer Leverkusen forması giyen Ömer Toprak, Emre Mor’un da formasını giydiği Borussia Dortmund’a transfer oldu. Borussia Dortmund, resmi sitesinden yaptığı açıklamada, 27 yaşındaki Ömer Toprak ile gelecek sezondan başlamak üzere; dört yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi. Borussia Dortmund Sportif Direktörü Michael Zorc, transfer ile ilgili yaptığı açıklamada “Ömer Toprak savunma kalitemizi arttıracak uluslararası deneyime sahip çok güçlü bir futbolcu… ” dedi.

05 Şubat 2017 Hakan Çalhanoğlu`na bir darbe de Bayer Leverkusen`den Bayer Leverkusen yönetimi, dört ay sahalardan men ve 100 bin Euro da para cezasına çarptırılan Hakan Çalhanoğlu'nun dört aylık ücretini kesmeyi görüşmek üzere toplanıyor. İlgili Haberi Oku

Freiburg ve Leverkusen formalarıyla Bundesliga’da şu ana kadar 181 maçta oynayan Ömer Toprak, 25 kez de Ay-Yıldızlı formayı giydi.