SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aziz Yıldırım: Rıdvan Dilmen üye olsa da atmam

Aziz Yıldırım: Rıdvan Dilmen üye olsa da atmam

Fenerbahçe'den ihraç edildiği iddiaları dolaşan Rıdvan Dilmen için başkan Aziz Yıldırım açıklama yaptı. Dilmen'in kulüp üyesi olmadığını hatırlatan sarı-lacivertlilerin başkanı, "Fenerbahçe'de her etnikten ve mezhepten kişi olabilir. Onu attığım için onore etmişler beni. Üye olsa da atmam" diye konuştu.

Fenebahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüpten ihraç edildiği iddia edilen Rıdvan Dilmen hakkında açıklama yaptı. Dilmen’in kulüp üyesi olmadığının altını çizen Yıldırım, her görüşten insanın bu kulüpte olabileceğini dile getirdi.

Aziz Yıldırım, “Rıdvan bu camiaya hizmet bir oyuncu. Bizim üst kimliğimiz Fenerbahçe. O kulüp üyesi değil, olsa da atmam” diye konuştu.

Fenerbahçe Divan Kurulu’nda açıklamalar yapan Yıldırım, “Bu camiaya hizmet etmiş bir oyuncudur. Öyle olur böyle olur başka türlü olur. Bize üye olmadığı için ihraç edilmesi söz konusu değil. Olmadığı için bir şey yapamayız. Bu çatıda her düşünceden her mezhepten insan olabilir. Biz ona karışamayız. Biz onu attık diye onore etmişler beni. Üye olsa da atmam yani. Bu ülkenin menfaatleri için hepimiz bir şeyler söyleyip yapacağız. Birbirimizi kırmayacağız. Fenerbahçe siyasetin içinde yoktur.” diye konuştu.

Dilmen, sosyal medyada referandumdaki ‘evet’ oyunu belli ederek karşıt görüşlerin tepksini çekmişti.

28 Ocak 2017 Aziz Yıldırım`dan Quaresma bombası! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Kulübü'nü Mehmet Ekici transferi nedeniyle sert bir dille eleştirirken, Quaresma'nın kendilerine gelmek istediğini söyledi. İlgili Haberi Oku

28 Ocak 2017 Aziz Yıldırım`dan Fatih Terim`e istifa çağrısı! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fatih Terim'in şahsıyla bir probleminin olmadığını ama tek bir görevi yürütmek adına bir karar vermesi gerektiğini söyledi. İlgili Haberi Oku