SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cesur yürek Ryan Babel!

Cesur yürek Ryan Babel!

Beşiktaş'ın yeni transferi Ryan Babel, Türkiye’deki terör olayları nedeniyle Beşiktaş tercihini yakın çevresinin bile eleştirmesine rağmen büyük başarılar hedefiyle korkmadan geldiğini söyledi.

Ryan Babel, dün Antalya kampında basın toplantısı düzenledi. Beşiktaş'ın yeni transferi, “Takım arkadaşlarım beni çok iyi karşıladı. Her şey çok güzel gidiyor” dedi. Her futbolcu gibi büyük bir kulüpte oynamak istediğini ve bu nedenle Beşiktaş'ın bir parçası olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Hollandalı kanat oyuncusu, “Takım içindeki forma rekabeti çok faydalı olacak. İdeal pozisyonum sol kanat görülebilir ama forvet de oynayabilirim” açıklamasını yaptı.

04 Ocak 2017Ay-yıldızlı Şenol Güneş planıŞampiyonluk özlemini bitirdiği Beşiktaş'ı bu yıl da zirve yarışında iddialı konuma getiren başarılı teknik adam Şenol Güneş’in, sezon sonunda A Milli Takım'ın başına ikinci kez geçmesi gündemde…İlgili Haberi Oku

BASKIYA ALIŞIĞIM

Önceki gün 2.5 yıllık sözleşmeye imza atıp kampa katılan 30 yaşındaki futbolcu, “Baskı altında olmaya alışığım. Büyük başarılar yakalamak hedefiyle buradayım. Bunun için takım halinde hareket etmeliyiz” ifadelerini kullandı. Türkiye'deki terör olaylarına da değinen Babel, “İstanbul çok güzel bir şehir. Yaşananlar çok üzücü. Burayı tanımayan insanların kafasında olumsuz fikir oluşturuyor. Gelirken beni de bu yüzden yakın çevremden bile eleştirenler oldu ama kararımda hiç tereddüt etmeden Türkiye'yi savundum. Korkmuyorum” diye konuştu.