SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Selçuk İnan: Hayatımın en uzun mesafesiydi

Selçuk İnan: Hayatımın en uzun mesafesiydi

Gaziantespor maçı öncesi taraftarların çağrısıyla bir çevik kuvvet polisiyle sahanın ortasına gelerek tribünleri selamlayan Selçuk İnan, o anları anlattı.

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Gaziantepspor’u 3-1 yenen Galatasaray’da takım kaptanı Selçuk İnan açıklamalarda bulundu. Maça değinmeyen Selçuk, Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısının, kendilerini çok üzdüğünü belirtti. Milli futbolcu maç öncesinde bir çevik kuvvet polisiyle saha ortasına gelerek taraftarı selamladığı o anları da attı.

11 Aralık 2016Türk Telekom Arena`da göz yaşartan anlarİlgili Haberi Oku

‘Hayatımın en uzun mesafesiydi’ Selçuk İnan’ın sözleri şöyle;

Aslında bugün hiç futbol konuşmak istemiyorum. Yersiz, anlamsız olur. Zihinsel olarak çok zor hazırlandık maça, yıkık durumdaydık. Ama profesyoneliz ve kazanılması gereken bir maçı kazandık. Bazen söyleyecek söz bulamazsanız ya, ben o durumdayım. Şehit olanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine sabır dilemekten başka yapacak bir şeyimiz var. Çok kötü durumdayız. Terörü her zaman lanetliyoruz. Gerçekten çok üzgündük. Bu şartlarda maça çıktık.

Taraftarlarımız istedi. Ben de polis arkadaşımızı alıp oraya giderken elim ayağım boşaldı. Zamanında nasıl geçtiğini bile anlamadım. O 20 metrelik mesafesi bile hayatımın en uzun mesafesiydi.